Geriausi Kentukio VPN

KentukisKentukis yra valstija, esanti centrinėje rytinėje JAV dalyje. Apskaičiuota, kad joje gyvena apie 4,4 mln. Gyventojų. Žmonės lankosi valstybėje dėl daugybės skirtingų priežasčių, įskaitant burboną, krepšinį, žirgų sportą ir dar daugiau. Jei planuojate aplankyti valstiją dėl šių ar kitų priežasčių, norėsite būtinai naudoti VPN, kai naudositės „WiFi“. Mes galime suteikti jums daugiau informacijos apie tai akimirksniu. tačiau pirmiausia pažiūrėkite į geriausius Kentukio VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kentukis turi daugybę dalykų, įskaitant keletą geriausių distiliavimo gamyklų JAV. Tai reiškia, kad greičiausiai susidursite su žmonėmis, kuriems patinka Kentukio kuokšteliai. Atsižvelgiant į tai, greičiausiai, jūs taip pat rasite internetinių svetainių. Tai žmonės, kurie pasinaudos proga pavogti jūsų asmeninius duomenis. Vietoj to, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie VPN. Tokiu būdu galite sukurti saugų ryšį, kad jis taptų daug sunkesnis tiems, kurie nori pavogti jūsų duomenis.

Nors Kentukis neprofesionalios sporto komandos, jie neabejotinai turi Kentukio universitetą, Luisvilį ir labai garsias žirgų lenktynes ​​(Kentukio derbis). Stebint kai kurias sporto šakas ar renginius gali kilti problemų žiūrint kai kuriuos dėl geografinių apribojimų. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog prisijunkite prie VPN serverio kitame regione. Tai padės jums apeiti tuos apribojimus ir į juos žiūrėti taip, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Kentukio VPT?

Kadangi alkoholis, žirgų lenktynės ir krepšinis dažniausiai verčia žmones pamiršti savo saugumą, pirmiausia naudosime į saugumą atsakingus veiksnius. Taip mes nustatysime, koks yra geriausias Kentukio VPT.

  • Stiprus šifravimas apsaugo jūsų privatumą nuo elektroninių pagrobėjų
  • Teikėjai pateiks jums griežtą be žurnalų politiką vartotojams
  • Greiti VPN serveriai, kurie gerai atlieka regioninius greičio testus
  • Kelių platformų mobiliosios programos ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti nutrūkusių ryšių
  • Galimybė apeiti geografinius apribojimus

O dabar atidžiai apžiūrime keletą geriausių Kentukio VPT.

1. Geriausias Kentukio VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Čikagą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie serverio Čikagoje, Ilinojaus valstijoje ir išbandėme „Lexington“, „Bowling Green“ ir „Hopkinsville“. Atsisiuntimo greitis buvo nuo 90 Mbps iki 102 Mbps.

„ExpressVPN Kentucky“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Kentukio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Čikagoje, Ilinojaus valstijoje, ir greičio tikrinome į Lexingtoną, Bowling Greeną ir Hopkinsville. Atsisiuntimo greitis svyravo nuo 119 Mbps iki 129 Mbps.

„NordVPN Kentucky“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Kentukio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Kentukyje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Čikagoje (artimiausioje vietoje) ir išbandėme „Lexington“, „Bowling Green“ ir „Hopkinsville“. Visų trijų miestų greitis buvo beveik 130 Mbps.

IPVanish Kentucky greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Tai yra geriausi būdai apsaugoti jūsų privatumą būnant Kentukio valstijoje. Nepaisant to, jūs visada galite jaustis laisvai, žiūrėdami į paslaugų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų. Visos šio sąrašo parinktys veiks gerai. Tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes geriausiai optimizavome Kentukio variantus. Nesvarbu, ką ten planuojate daryti, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite geriausiu būdu apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map