Geriausi Kinijos VPT

Kinijos 2 vaizdasKinijos Liaudies Respublikoje gyvena daugiausia 1,5 milijardo žmonių pasaulyje. Tai taip pat yra 3 pagal dydį sausumos plotas pasaulyje. Šalis daro didelį gamybos poveikį pasauliui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti ten, kur kažkas pagamintas, ir yra didelė tikimybė, kad sakoma „pagaminta Kinijoje“. Kalbant apie tade, daugelis kompanijų mano, kad šalis yra virtuali galimybių gausa. Nesvarbu, ar jūsų įmonė yra viena iš jų, ar jūs tiesiog ketinate pamatyti, ką ši didžiulė šalis gali pasiūlyti, būtina prisijungti prie interneto naudoti VPN. Išsamiau paaiškinsime išsamią informaciją, bet pažvelkime į mūsų geriausių Kinijos VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 52 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 StiprusVPN 4,37 USD StiprusVPN 46 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Kinijos interneto cenzūros politika (dažnai vadinama Didžiąja Kinijos užkarda arba Auksinio skydo programa) yra labai gerai žinoma. Tiesa yra tai, kad yra labai nedaug svetainių, į kurias galite patekti nenaudodami VPN. Prisijungę prie VPN serverio, esančio ramesnėje vietoje, galite apgauti ugniasienę manydami, kad esate kažkur kitas. Tokiu būdu galite pasiekti 6 milijonus plius svetainių, kurias šalis blokuoja. Be abejo, tai apima tokias svetaines kaip „Google“, „Facebook“ ir daugelį kitų.

Be ypač paplitusios „Auksinio skydo“ programos, Kinijos lankytojai patirs dar vieną problemą. Taip yra todėl, kad vyriausybė nuolat stebi internetą. Kinijos vadovybė laikys prieš jus bet ką, ką jūs sakote ar darote internete. Naudodamiesi VPN, užšifruotas ryšys nusikaltėliams ar Kinijos vyriausybei sunkiau užfiksuoti jūsų neskelbtinus duomenis. Atminkite, kad jei vyriausybė nori, kad informacija būtų pakankamai bloga, ji ras kitų būdų, kaip ją gauti.

Koks yra geriausias VPN Kinijoje?

Mūsų geriausių Kinijos VPT sąrašas pagrįstas šiais kriterijais:

  • Greičio testai atlikti Honkonge, Indijoje, Pietų Korėjoje ir Singapūre
  • Testuotas kiekvieno VPN gebėjimas atblokuoti Didžiąją Kinijos ugniasienę
  • Sėkmingas kanalų ir tiesioginių sporto renginių apribojimų atblokavimas
  • Stiprus šifravimas, pabrėžiant slaptą VPN, siekiant apeiti užkardą
  • Mes teikiame pirmenybę teikėjams, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
  • Programos mobiliesiems ir interneto naršyklės plėtiniai padidina privatumą

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių Kinijoje naudojamų VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Kinijos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Aziją ir atidarykite Honkongą. Šiuo metu galite pasirinkti Honkongo, Indijos ar Pietų Korėjos serverio vietą. Kaip matote, visos trys vietos veikė gana gerai, atsisiuntimo greitis buvo toks pat greitis kaip 116 Mbps.