Kodi VPT„Kodi“, anksčiau žinomas kaip XBMC, yra atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas. Programinė įranga yra nemokama. Galite atsisiųsti dabartinę „Kodi“ versiją ir kūrimo versijas, skirtus įvairiausiems įrenginiams. Įdiekite „Kodi“ „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“ („jailbroken“), „Android“, „Raspberry Pi“ ir kt. Rasite daugybę daugialypės terpės grotuvų, palaikančių „Kodi“. „Amazon Fire TV Stick“, „Matricom G-Box“ ir „DroidBOX“ yra visos populiarios galimybės. Nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį pasirinkote „Kodi“, norėsite greito, patikimo VPT, kad apsaugotumėte privatumą ir atblokuotumėte geografinius apribojimus..

Darbo su „Kodi / XBMC Media Player“ pradžia

Jei dar nesinaudojote „Kodi“, tai padės turėti vadovą, kaip pradėti. Norėdami įdiegti „Kodi“ ir daugybę populiarių priedų, naudojome „KodiReviews“ vadovą. Yra šimtai priedų. Oficialių priedų sąrašą rasite tiesiogiai Kodi.tv Interneto svetainė. Vis populiaresnių neoficialių priedų vadovus galite rasti tinklalapyje Troypoint.

Yra daugybė su Kodi susijusių svetainių, tačiau šios yra keletas mūsų mėgstamiausių. Svarbu rasti svetainę, kurioje nuolat atnaujinami naujausi „Kodi“ priedų atnaujinimai. Aukščiau išvardytos svetainės yra reguliariai atnaujinamos, todėl jos yra geros išteklius. Įdiegę „Kodi“ su kai kuriais priedais, kitas žingsnis yra rasti VPN.

Surasti geriausią „Kodi“ VPT

Svarstydami, kuris VPN yra geriausias „Kodi“ pasirinkimas, norėsite nuspręsti, kuriose platformose planuojate naudoti „Kodi“ programinę įrangą. Pvz., Jei planuojate paleisti „Kodi“ sistemoje „Windows“, VPN pasirinkimas yra daug platesnis nei tų, kurie planuoja paleisti „Kodi“ „Raspberry Pi“. VPN, kuriuos pateiksime šiame pranešime, puikiai tinka įvairiems „Kodi“ nustatymams. Jei esate panašūs į mus, vieną dieną galbūt norėsite žiūrėti savo nešiojamajame kompiuteryje, kitą dieną naudodami mėgstamą priedėlį. Pažvelkime į kai kuriuos VPN, suteikiančius jums galimybę perjungti įrenginius.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,97 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kadangi vis daugiau „Kodi“ vartotojų kreipiasi į „Android“ įrenginius norėdami žiūrėti mėgstamą turinį, įsitikinome, kad pasirinkome VPN paslaugas, turinčias „Android“ programas. Mes taip pat pasirinkome VPT, turinčias papildomų saugumo funkcijų, pavyzdžiui, VPN užmušimo jungiklį, kad apsaugotume jūsų privatumą. Paskutiniai kriterijai, į kuriuos mes atsižvelgėme, priimdami sprendimus dėl geriausių „Kodi“ VPT, buvo tinklo dydis ir našumas. Norite, kad VPN su serverio vietomis visame pasaulyje atblokuotų geografinius apribojimus. Savaime suprantama, kad norint transliuoti HD turinį, jums reikia greito VPN. Visi mūsų sąraše esantys VPN yra atlikti. Jie maloniai siūlo mūsų lankytojams ir specialią nuolaidą, kuri yra labai vertinama.

1. Geriausias „Kodi“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

Kaip matote aukščiau pateiktoje lentelėje, naudojant „ExpressVPN“ neturėtų kilti problemų dėl geografinių apribojimų. Jie turi daugybę serverių, esančių visur, kurie padės apsaugoti jūsų privatumą. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą, ar norite išvengti geografiškai užblokuoto turinio, abu tikslus galite pasiekti naudodami „ExpressVPN“ su savo mėgstamu „Kodi“ įrenginiu.

Kai naudojate „ExpressVPN“ su „Kodi“, galite pasirinkti prisijungti prie konkretaus miesto. Nors jūs negalite pasirinkti atskirų serverių, jie pasirinks jums geriausią variantą. Kai viską nustatysite, turite pasirinkti savo miestą. Žinoma, tą pasirinkimą galite lengvai pakeisti.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Kodi“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Kodi“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Privatioji interneto prieiga (VIP) yra galutinis pasirinkimas „Kodi“ geriausių VPN sąraše. PIA sukūrė puikią reputaciją failų mainų bendruomenėje. Jie įgijo populiarumą, pagrįstą verte, ir bėgant metams ir toliau augo. Pamatysite, kad VIP teikia patikimą VPN paslaugą. Vėlgi, jų tinklas yra mažesnis nei „IPVanish“, tačiau jie turi pakankamai serverių vietų, kad „Kodi“ vartotojams galėtų suteikti gerą pasirinkimą. Manome, kad VIP kartais gali būti lėtesnė, todėl jie nėra aukštesni mūsų sąraše. Mes norime, kad HD turinys būtų transliuojamas kuo greičiau. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Los Andžele yra privačios interneto prieigos komanda. Jie palaiko daugybę internetinių privatumo iniciatyvų. Jie labai prisideda prie tokių organizacijų, kaip „Elektroninių sienų fondas“, „Kova už ateitį“ ir „Internetinė gynybos lyga“. Jie taip pat bendradarbiauja su kitomis žinomomis technologijų įmonėmis, kad kiekvienais metais palaikytų „LA Hacks“. Tinklalapiuose, tokiuose kaip „TorrentFreak“, rasite žvaliai paminėtą VIP. Jie sukūrė savo nebrangios, neprisijungiančios VPN paslaugos reputaciją. Turėtume paminėti, kad visos mūsų sąrašo parinktys yra be prisijungimo VPN. Tai reiškia, kad jie nestebi jūsų naudojimo prisijungus.

Visada svarbu pasirinkti tinkamą VPN, bet ypač kai juo pasitikite norėdami apsaugoti savo privatumą. Nemokami VPT nėra atsakymas, kaip patvirtina siaubo istorijos. Pagalvok apie tai. Tokioms įmonėms kaip „ExpressVPN“, „NordVPN“ ir „VIP“ kainuoja daug pinigų, kad būtų galima pridėti serverius ir pralaidumą. Jau neminint plėtros išlaidų ir viso kito, kas priklauso nuo didelės VPN paslaugos paleidimo. Pagal nemokamą modelį tai nėra tvaru. Jei nemokėsite už VPN, greičiausiai produktas. Aš nežinau apie tave, bet mes nenorime, kad kas nors, įskaitant mūsų VPT, būtų stebimas internete. Mūsų sąraše esantys VPT gerbs jūsų privatumą.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Kodi“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Kodi“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me