Geriausi koledžo stoties VPN

Koledžo stotisKoledžo stotis, Teksasas, yra rytinėje ir centrinėje valstijos dalyje, Brazos slėnio centre. Norėdami suteikti jums atskaitos rėmą, jis yra 90 mylių į šiaurės vakarus nuo Hiustono. Metro rajone gyvena 255 000 žmonių, o realiame mieste gyvena apie 93 000 žmonių. Yra kelios priežastys, kodėl jūs turėtumėte aplankyti miestą. Tačiau didžiausia priežastis apsilankyti mieste yra dėl Teksaso A&M universitetas. Nesvarbu, kokia jūsų apsilankymo priežastis, pirmiausia nenorėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu, nenaudodami VPN. Prieš paaiškindami išsamiau, pažvelkite į mūsų geriausių „College Station“ VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

„College Station“ ištakos siekia 1860 m. Kai per šį regioną pradėjo tiesti Hiustono ir Teksaso centriniai geležinkeliai. Po 11 metų įstatymų leidėjas šią vietą pasirenka Žemės ūkio namais & Teksaso mechaninis koledžas. Tik 1963 m. Mokykla pervadinta į „Texas A“&M. Kaip jūs galite atspėti, kolegijų sistema yra didžiausia darbdavė regione.

Žinoma, kolegijų sportas yra svarbiausi įvykiai rajone. Tiksliau sakant, kolegų futbolas yra didžiulis. Teksaso A&„M“ stadione telpa maždaug 102 000 žmonių. Sportas patraukia daugelį ir yra puikus miesto ekonomikai. Jie nebijo išleisti pinigų geram futbolo treneriui.

Nesvarbu, kodėl lankotės mieste, yra tikimybė, kad turėsite prastovų. Laimei, nemažai įmonių siūlo nemokamą „WiFi“. Prieš naudodamiesi tuo, turite naudotis VPN. Taip yra todėl, kad nusikaltėliams tai taip pat patinka. Galite lažintis, kad visada kažkas tyčiojasi, tik laukia, kol suras pažeidžiamą taikinį. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to bet kurioms internetinėms interneto svetainėms yra daug sunkiau gauti jūsų neskelbtinus duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Tarkime, kad norite žiūrėti futbolo rungtynes, bet negalite gauti bilietų. Užuot užėję į barą, norėtumėte jį žiūrėti internete. Tačiau dėl licencijavimo teisių susidursite su užtemimu. Šiuo atveju naudodamiesi VPN, galite prisijungti prie serverio, esančio kitoje srityje. Tai neleidžia aptikimo programinei įrangai žinoti, kur esate. Tokiu būdu galėsite mėgautis žaidimu, kaip įprastai.

Yra dar vienas pavyzdys, kurį galime naudoti. Jei mokykloje bandysite naudotis „WiFi“ ryšiu, paprastai jie neleidžia patekti į kai kurias svetaines, kuriomis paprastai mėgautumėtės. Tokios ugniasienės yra įprastos visose mokyklose ir net įmonėse. VPT taip pat padės jums išvengti šių apribojimų. Dabar panagrinėsime keletą geriausių variantų.

1. Geriausias „College Station“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina ir apie Dalasą (nes tai yra artimiausias pasirinkimas nuo College Station). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Dalaso serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Dalase, o greitis buvo 59,55 Mbps.

„ExpressVPN Houston“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN koledžo stotyje: „IPVanish“

„IPVanish“

Didžiausi „College Station“ ekonomikos sektoriai yra susiję su sportu ir universitetu. Nors konkrečiai „College Station“ nėra serverių, prisijungimas prie serverio Dalase suteiks jums greitį. „IPVanish“ turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN kompanijų. Tai daro juos vienu iš geriausių pasirinkimų naudoti VPN būnant „College Station“.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 36 serverius Dalase ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio norimo serverio. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui dal-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Dalase, dal-a26, nes jis yra arti „College Station“ ir nustatėme, kad greitis yra 63,83 Mbps.

„IPVanish Houston“ greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias VPN koledžo stotyje: „PureVPN“

PureVPN

„PureVPN“ verslas veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“

ŠalysServeriaiProtokolai
58750SSTP, PPTP, L2TP, atidaryti

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

Kadangi norėjome išbandyti serverį netoli „College Station“, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Hiustone. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 61,35 Mbps.

„PureVPN Houston“ greičio testas

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir tiesiog pasiekti visas jų serverių vietas 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

Nors manome, kad suteikėme jums geriausius įmanomus variantus, visada galite pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Daugelis teikėjų turi serverius, esančius regione ar jo apylinkėse. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti tiesioginį turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite priimti geriausią turimą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map