KoloradasKoloradas yra valstija, esanti pietiniuose Rokų kalnuose. Apskaičiuota, kad joje gyvena beveik 5,7 milijono žmonių. Per pastaruosius kelerius metus valstybė pastebėjo lankytojų ir turizmo antplūdį. Iš dalies taip yra dėl jų liberalių įstatymų dėl marihuanos vartojimo. Nesvarbu, ar planuojate lankytis valstybėje dėl tos ar kitų priežasčių, naudodamiesi viešuoju „WiFi“, įsitikinkite, kad naudojatės VPN. Per trumpą laiką galime suteikti daugiau informacijos apie tai. Pirmiausia peržiūrėkite mūsų Kolorado geriausių VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Geriausia priežastis naudoti VPN būnant Kolorado valstijoje yra padėti apsaugoti jūsų privatumą. Kol Koloradas yra JAV ir neturi jokios vyriausybės stebėsenos, nesate saugus. Jums nereikia sunkiai ieškoti ieškant tapatybės vagystės įrodymų. Prisijungę prie VPN, sukursite saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to niekam bus sunku pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Antroji priežastis naudoti VPT būnant Kolorado mieste yra ne dėl vyriausybės cenzūros priežasčių, bet siekiant padėti jums išvengti geografinių apribojimų ir užkardų. Norėdami tai pasiekti, prisijungsite prie VPN kitame regione. Tokiu būdu galite tęsti taip, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Kolorado VPT?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, turime peržvelgti svarbiausius veiksnius, kuriuos reikia naudoti būnant Kolorado valstijoje. Pirmiausia sutelksime dėmesį į ugniasienes ir geografinius apribojimus. Tokiu būdu mes galime nustatyti geriausius Kolorado VPT.

  • Kolorado valstijoje gerai veikiantys VPN serveriai (visi VPN išbandyti Denveryje, Kolorado Springse ir Pueblo)
  • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus Kolorado valstijoje
  • Didelis ir stabilus tinklas, padėsiantis išvengti nutrūkusių ryšių
  • VPN teikėjai, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
  • Stiprus karinio lygio šifravimas padeda apsaugoti privatumą būnant regione
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Dabar pažvelkime į geriausius Kolorado VPT.

1. Geriausias Kolorado VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite JAV ir atidarykite Koloradą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prijungėme serverį Denveryje ir išbandėme greitį Denveryje, Kolorado Springse ir Pueblo. Rezultatai svyravo nuo 116 Mbps iki 121 Mbps, o tai beveik maksimaliai padidino mūsų kabelinio interneto ryšį.

Kolorado „ExpressVPN“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Kolorado VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA regione veikia gerai. Prijungėme prie PIA serverio Denveryje ir greičiu išbandėme jį Denveryje, Kolorado Springse ir Pueblo. Kaip matote, rezultatai svyravo nuo 53 Mbps Pueblo iki 84 Mbps Denveryje.

„PIA Colorado“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

3. Geriausias Kolorado VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Denveryje „NordVPN“ yra keletas serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie VPN serverio, esančio Denveryje, Kolorado valstijoje, ir išbandėme greitį į Denverį, Kolorado Springsą ir Pueblo. Našumas svyravo nuo 19 Mbps iki 40 Mbps.

Kolorado „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

4. Geriausias Kolorado VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Kolorado valstijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ VPN serverio Denveryje ir išbandėme greitį Denveryje, Kolorado Springse ir Pueblo. Kaip matote, atsisiuntimo greitis buvo nuo 14 Mbps iki 24 Mbps.

„IPVanish Colorado“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Neabejotinai yra keletas puikių VPN variantų, kuriuos galite naudoti būdami Kolorado valstijoje. Jūs turėtumėte pamatyti naudojimąsi juo, kai esate jame. Beje, jūs visada galite pasižiūrėti į mūsų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų kitoms galimybėms. Jie visi atliks darbą, bet mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes optimizavome savo sprendimus Kolorado srityje. Nesvarbu, kodėl einate, VPT apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite apsaugoti savo privatumą ir priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me