Geriausi Kolumbijos VPT

KolumbijaKolumbija yra 25-oji didžiausia šalis pasaulyje ir yra šiaurinėje Pietų Amerikos dalyje. Kaip ir kai kurios kitos žemyno šalys, ji turi spalvingą praeitį. Nepaisant to, kad palietė pusiaują, šalis pasižymi nemaža klimato įvairove. Jei jums teks keliauti į šią gražią šalį tiek verslo reikalais, tiek atostogų metu, turėsite įpakuoti šiek tiek apsaugos nuo saulės. Taip pat norėsite prisijungti prie VPN, jei planuojate naudoti „WiFi“ bet kurioje kelionės dalyje. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Pirmą kartą kolonizavusi 1499 m. Ispanai, Kolumbija nepriklausomybę įgijo tik 1819 m. Nors yra įrodymų apie civilizaciją, kurios pradžia siekia 18 000 m. Pr. Kr., Ispanijos kolonizacija šalyje sukėlė neįprastą demografinę struktūrą. Beveik pusę gyventojų sudaro Mestizo kolumbiečiai (europiečių ir amerikiečių mišinys). Dabartiniu metu šalis turi vieną prezidentinę konstitucinę respubliką, jos ekonomika yra labai aktyvi ir auganti.

Jei esate šalyje, kad patirtumėte grožį, jums pasisekė. Jūs turite 6 natūralius regionus, įskaitant Andų kalnų sniegą ir ledą, atogrąžų lietaus miškus, dykumas, paplūdimius, savanas ir dar daugiau. Kaip matote, bet kokį klimatą, kurį norite aplankyti, galite rasti 440 000 kvadratinių mylių. Nesvarbu, kur einate, yra daug ką pamatyti ir nuveikti.

Interneto prieiga ir privatumas Kolumbijoje

Net turint tiek daug pamatyti ir nuveikti, gali tekti naudoti internetą įvairiems dalykams. Kadangi plačiajuostis ryšys Kolumbijoje buvo teikiamas daugiau nei 20 metų, jungiantis galite tikėtis, kad spartos bus gana geros. Per pastaruosius kelerius metus daugelyje vietų pradėtas teikti nemokamas „WiFi“ ryšys. Nors tai yra puiku, tai atneša mums pirmąją priežastį naudoti VPN.

Kolumbijoje yra daugybė žmonių, galite įsivaizduoti, kad visada kažkas ieško būdo pavogti jūsų neskelbtinus duomenis. Vagys gali įsikurti bet kur ir tiesiog ieško geros galimybės. Be to, nustatyta, kad žvalgybos agentūra retkarčiais vykdo neteisminį stebėjimą. Visi IPT Kolumbijoje privalo stebėti savo srauto turinį ir pranešti vyriausybei apie bet kokią neteisėtą veiklą.

Nors nėra oficialių interneto cenzūros taisyklių, kartais pasirenkamas svetainių blokavimas. Šios blokų rūšys labiau grindžiamos cenzūra, tačiau jūs taip pat patirsite geografinius apribojimus. Naudodamiesi VPN padėsite juos apeiti. Jei turite mėgstamą srautinio perdavimo svetainę, prieinamą tik ten, kur gyvenate, jums būtų užkirstas kelias ja naudotis nenaudojant VPN.

Kaip pasirinkti Kolumbijos VPN

Ir ten jūs tai turite. Tai yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą nuo smalsių akių, ar apeiti apribojimus, labai svarbu juos naudoti, jei esate Kolumbijoje. Kitas klausimas yra kuris? Tai, kaip VPN apsaugo jūsų privatumą, yra šifravimas. Daugelis teikėjų suteiks jums galimybę pasirinkti iš kelių protokolų. Tai, ką turėtumėte pasirinkti, kai tik galite, yra „OpenVPN“. Tai laikoma aukščiausiu pasirinkimu bendruomenėje. Jei jums bus suteikta galimybė pasirinkti tarp UDP ir TCP versijų, abu veiks kaip numatyta. Skirtumas tas, kad UDP yra greitesnis. Jei kyla ryšio problemų, norėsite patikrinti TCP versiją. Nors ir lėčiau, turite didesnę galimybę išlaikyti savo ryšį.

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į saugumą, greitį, patikimumą ir kainą. Taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Tokiu būdu jūs galite pasiekti geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate pasiekti bet kokį turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą ir sutaupyti šiek tiek pinigų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map