PC„L2TP / IPsec“ yra tuneliavimo protokolas, kurį naudoja VPT teikėjai šifravimui siūlyti. Nors tai yra labai saugus metodas, jis dažniausiai nėra tinkamas naudoti protokolą, jei yra „OpenVPN“. Tačiau jį gali plačiai naudoti beveik viskas, kas prijungta prie interneto, tačiau gali būti lengvai užblokuojama, nes jis turi naudoti UDP prievadą. Kadangi jis yra įmontuotas, jam nebūtinai reikalinga trečiosios šalies programinė įranga. Šiuo atveju „OpenVPN“ gali naudoti UDP arba TCP prievadus, tačiau neturi vietinės platformos.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Pavadinimas žymi 2 protokolus, kurie veikia kartu, „Layer 2 Tunneling Protocol“ ir „IPsecure“. Taip yra todėl, kad L2TP nėra užšifruotas pagal prigimtį, tačiau jis perduoda duomenis per „IPsec“ dalį, kad užtikrintų saugumą. Iš pradžių jį 1999 m. Pasiūlė interneto visuomenė ir jis buvo sukurtas kaip 2 senesnių protokolų, tokių kaip „Microsoft“ PPTP ir „Cisco Systems“ L2F, pirmtakas. Nuo to laiko buvo keletas versijų, įskaitant naujausią, vadinamą L2TPv3. Ši versija, sukurta 2005 m., Pasiūlė padidintą saugumą ir galimybę perduoti duomenis per eternetą. Kitaip tariant, ji pateikė sudedamąsias dalis, kurios šiandien naudojamos šifravimo standartuose.

Kaip minėjome, L2TP protokolą galima naudoti be trečiųjų šalių programinės įrangos. Tačiau sąranka gali būti šiek tiek sudėtinga, jei tiksliai nežinote, ką darote. Beje, turime keletą rekomendacijų, jei naudojate šiek tiek senesnį įrenginį. Dar neseniai mobiliosios operacinės sistemos nepalaikė „OpenVPN“ protokolo, tačiau mūsų pasirinkimai aukščiau esančiame sąraše palaiko ir „OpenVPN“, ir L2TP. Jų programinę įrangą lengva nustatyti ir valdyti, todėl įdiegę būsite pakeliui.

Pažvelkime, kodėl norėtumėte naudoti VPN. Žinoma, pirmoji priežastis yra saugumas. Nesvarbu, ar nuspręsite naudoti „L2TP“ / „IPsec“ ar „OpenVPN“, naudodami vieną iš jų, gausite apsaugos lygmenį. Yra ir kitų standartinių protokolų, tačiau šiuo metu šie du yra patys saugiausi. Net senesniame įrenginyje nenorite palikti savęs neapsaugoti, todėl naudoti VPN yra prasminga. Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra tai, kad jūsų slaptiems duomenims gali kilti pavojus, nes nenaudojote VPN.

Kita priežastis, kodėl verta naudoti VPN, yra jo atblokavimo galimybė. Nors kai kuriomis aplinkybėmis L2TP / IPsec gali būti blokuojamas, kitose – ne. VPT padės jums išvengti geografinių apribojimų. Tai yra technologija, kuri nustato jūsų buvimo vietą pagal jūsų IP adresą, o jei nesate tikslinėje srityje, jums bus apribota šios svetainės peržiūra. Pavyzdžiui, jei esate JK pilietis ir keliaujate į užsienį, žiūrėdami jums pažįstamą televiziją internete, gausite pranešimą, kad jo nėra jūsų rajone. Pasirinkę serverį JK, technologija mano, kad esate ten ir galėtumėte peržiūrėti bet kokį turinį, lygiai taip, tarsi būtumėte. Tą patį galima pasakyti visiems, gyvenantiems už JK ar bet kurios kitos šalies, į kurią norėjai prisijungti.

Galiausiai, jei dirbate iš vietos, kur nėra biuro, turėtumėte naudoti VPN. Kai kuriuos dokumentus ir programas galima žiūrėti arba naudoti tik įmonės serveriuose. Jūs negalėtumėte pasiekti šių elementų nenaudodami VPN, nes tai leidžia jiems prisijungti per nuotolį.

Turėtumėte pamatyti privalumus, susijusius su L2TP / IPsec protokolo naudojimu, taip pat apskritai VPN. Nesvarbu, ar turite apsaugoti savo privatumą senesniuose įrenginiuose, ar norite atblokuoti turinį, VPN padės pasiekti tikslus. Grįžtant prie mūsų paminėtų paslaugų teikėjų, jie visi turi gerą reputaciją ir yra gerai žinomi privatumo erdvėje. Juos pasirinkome pagal saugumo, kainos, patogumo naudoti, greičio ir serverio vietos kriterijus. Esame įsitikinę, kad jums gerai seksis su bet kuriuo iš lentelės dalyvių. Jei naudojate senesnį ar naujesnį įrenginį, neturėtumėte jo naudoti nenaudodami VPN.

Pažvelkime išsamiau į geriausius VPN, kuriuos galima naudoti su „DraftKings“.

1. Geriausias L2TP / IPSec VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias L2TP / IPSec VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias L2TP / IPSec VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias L2TP / IPSec VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias L2TP / IPSec VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me