Geriausi „Lima“ (Peru) VPT

Lima, PeruLima yra didžiausia ir sostinė Peru. Mieste, kuriame gyvena 9,75 mln. Gyventojų, ir jo vieta centrinėje šalies pakrantėje, nėra sunku suprasti, kodėl Lima yra tokia populiari. Nuo nuostabaus klimato iki augančios ekonomikos yra daug teigiamų trūkumų. Jei ketinate aplankyti miestą ir ketinate naudotis internetu, norėsite naudoti VPN. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti visus apribojimus. Čia yra keletas geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Limoje.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„HMA Pro“ VPN3,99 USD„HideMyAss“280
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
4„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
5„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Inkų žmonės pirmą kartą apgyvendino vietovę, žinomą kaip Lima. 1532 m. Ispanų konkistadorai sumušė Inkų valdovą, kad surastų sostinę. Per kitą šimtmetį miestas suklestėjo kaip plataus prekybos tinklo centras. 1687 m. Peru žemės drebėjimas sunaikino didžiąją dalį miesto pastatų. 1746 m. ​​Miestą niokojo dar vienas žemės drebėjimas.

Žengiant pirmyn į modernesnius laikus, jo padėtis padėjo miestui išlaikyti pagrindinio prekybos centro statusą. Miesto pramonė ir ekonomika yra gana plati. 2003 m. Miestas sudarė 53 proc. Šalies bendrojo vidaus produkto. Kai kurios priežastys, dėl kurių žmonės lankosi mieste, yra komercinės galimybės, architektūra, muziejai, teatro scena ir daugelis kitų.

Jei būsite vienas iš daugelio miesto turistų ir planuojate naudotis internetu, turite naudoti VPN. Tai yra jūsų privatumo apsauga ir pirmoji priežastis naudoti VPN. Nors Peru vyriausybė aktyviai neužkerta kelio piliečiams ir jų neprižiūri, vis tiek galite susidurti su elektroniniais nusikaltėliais. Galite lažintis, kad jie tiesiog laukia, kol sulauks jūsų asmeninių ir asmeninių duomenų. Prisijungę prie VPN, vagims tampa daug sunkiau pavogti jūsų neskelbtinus duomenis.

Antroji priežastis, kodėl verta naudoti VPN būnant Limoje, yra padėti išvengti geografinių apribojimų. Peru neriboja to, ką tu gali ar ko negali žiūrėti. Tačiau vis tiek susidursite su geografiniais apribojimais. Tai yra taisyklės, kurias įmonės nustato tam, kad vartotojai negalėtų matyti turinio ne tikslinėje srityje. Jei norite pasiekti turinį iš savo namų ar net kito regiono, turėsite prisijungti prie serverio kitoje vietoje, kad galėtumėte mėgautis. Kai tai darote, tai blogina programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur.

Tai yra geriausios priežastys naudoti VPN, jei planuojate lankytis Limoje. Yra ir kitų, bet galbūt pamatysite, kodėl tai yra svarbu. Nesvarbu, ar norite išvengti geografinių apribojimų, ar apsisaugoti nuo tapatybės vagystės, VPT teikėjai pateiks jums informaciją. Dabar užtruksime šiek tiek laiko, kad padėtume jums pasirinkti jūsų galimybes.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Limos“ VPT.

1. Geriausias „Lima“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Lima“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia jums pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau jums nereikės pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“ ir atidaryti Pietų Ameriką. Iš ten galite pasirinkti Peru, nes jie Kuske turi serverį. Tačiau jei norite geriausio našumo, rekomenduojame prisijungti prie serverio Brazilijoje. Kaip matote, rajone išbandėme serverį, o sparta buvo 118,07 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Lima“ VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 3,99 USD per mėnesį (67% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Lima“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priegloba daugeliui VPN serverių visoje Pietų Amerikoje, įskaitant keletą Kuskas (artimiausia vieta Limai). Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Cusco“. Iš čia galite pasirinkti Kusko, Peru serverio vietą. Prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 96,69 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN, o visiems naujiems vartotojams taikoma 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

3. Geriausias „Lima“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Lima yra Peru sostinė ir pagrindinė vieta daugeliui įmonių. Galite pastebėti, kad VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų Amerikoje nei dauguma kitų mūsų sąraše esančių įmonių. Dėl to „IPVanish“ yra vienas iš mūsų pasirinkimų dėl VPN paslaugų, kai esate Limoje.

Kartu su dideliu pėdsaku Amerikoje, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Lima“ greičio testas

„IPVanish“ priegloba 8 serveriams Rio de Žaneire (nes tai yra artimiausias miestas) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio norimo serverio. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Rio de Žaneire ir nustatėme, kad greitis yra 87,78 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

4. Geriausias „Lima“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Lima“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia nemažai serverių Brazilijoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Brazilijoje, Limoje, ir atsisiuntimo greitis buvo 56,10 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias „Lima“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Lima“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį netoli Limos, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Brazilijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai San Paule. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį prie Limos. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 28,42 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

Ten turite geriausias VPN parinktis, kurias galite naudoti būdami Limoje. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Peru serverių rasite keletą pasirinkimų. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, kurie turi serverius Peru. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Jei planuojate atlikti transliaciją, svarbu turėti gerą greitį. Mūsų sąraše nėra blogų pasirinkimų, nes jie visi turi gerus tinklus. Naudodamiesi mūsų vadovu, kuris padės jums, galite priimti geriausią sprendimą, kuris jums padės.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map