verslai

Įmonės visada siekia konkurencinio pranašumo. Jei turite internetinį verslą ar dirbate biure, internetas gali būti didelė dienos dalis. Daugelis kompanijų suteikia savo darbuotojams galimybę dirbti namuose. Išnagrinėję šią galimybę, naudos gauna tiek darbdavys, tiek darbuotojas. Verslui tai taupo išlaidas ir pašalina kosmoso problemas, kad būtų galima pasamdyti daugiau žmonių. Darbuotojams dirbant namuose, darbuotojams sutaupomas laikas važiuoti į darbą ir atgal. Nesvarbu, ar dirbate namuose, ar nedideliame biure, labai rekomenduotume VPN. Pažvelkime į geriausių verslui skirtų VPT sąrašą.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
Vietos
1Encrypt.me7,99 USDEncrypt.me48
2Perimetras818,00 USD81 perimetras40
3„NordVPN“11,95 USD„NordVPN“87
4VyprVPN12,95 USDVyprVPN73
5„TunnelBear“9,99 USD„TunnelBear“20

Nesvarbu, kaip vykdote verslą, jūs turbūt retkarčiais turite tvarkyti neskelbtinus duomenis. Tai gali būti darbuotojų el. Laiškai, klientų mokėjimų įrašai, asmenį identifikuojanti informacija, asmeninė informacija apie sveikatą ar kiti elementai. Kai vis daugiau bendrovių pereina prie šio modelio, šios informacijos saugojimas ir apsauga tampa labai svarbios. Negavusi šių apsaugos priemonių, įmonė gali pažeisti įstatymus ir jai gali būti skirta bauda, ​​lygiai kaip darbuotojui dirbant biure.

Yra keli scenarijai, kurie gali sukelti nelaimę įmonei ar darbuotojui, ypač jei informacija buvo perimta. Tokiu atveju naudojant VPN darbuotojui būtų galima sukurti saugų ryšį su darbe esančiais serveriais ir suteikti jiems visišką prieigą prie tų duomenų. Dėl keleto priežasčių, įskaitant saugumą, kai kurios įmonės pradėjo naudotis „Voice over IP“ (VoIP) paslaugomis. Taip pat galite apsaugoti VoIP srautą nukreipdami skambučius per VPN.

Kai kurių šalių įmonės taip pat naudoja VPT, norėdamos išvengti riboto turinio, kaip tai daroma Kinijoje. Jų „Didžioji Kinijos ugniasienė“ yra legendinė dėl to, kiek informacijos ji blokuoja iš paprastų piliečių. Tačiau vyriausybė dažniausiai leidžia įmonėms naudoti VPN savo operacijoms. Be tokios nuolaidos Kinijos verslas sustos.

Kelionės yra dar viena gera priežastis naudoti VPN. Nesvarbu, ar vykstate į susitikimą kitame mieste, ar verslo susitikimą kitoje šalyje, galite pamatyti, kaip VPN būtų vertinga priemonė. Jei keliaujate į ribojančią šalį, tai padės atblokuoti prieigą prie interneto. Be to, gali tekti gauti prieigą prie duomenų, kurie gali būti laikomi jūsų įmonės serveriuose. Dažnai duomenys gali būti per daug neskelbtini, kad galėtumėte juos laikyti nešiojamajame kompiuteryje. Su tokia informacija būtų galima susipažinti, tačiau jei ji būtų saugoma vietoje, ją prarastumėte, jei jūsų mašina būtų pavogta. Dabar apžvelgsime keletą geriausių variantų, kuriuos galite naudoti šiam tikslui.

1. Geriausias VPN verslui: „Encrypt.Me“

Šifruoti.Man

Kalbant apie smulkaus verslo sprendimus, negalite suklysti naudodamiesi „Encrypt.Me“ paslauga. Taip yra todėl, kad jūsų sąskaitoje gali būti nuo 2 iki daugiau nei 250, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite specialiai sukurti komandą ir valdyti tą komandą iš centrinės konsolės. Jis yra specialiai sukurtas naudoti verslo bendruomenėje. Žinoma, kuo daugiau žmonių jūsų komandoje, tuo mažesnė vieneto kaina.

Kalbant apie vietas, „Encrypt.Me“ turi beveik 50 serverių vietų įvairiose šalyse. Daugelis vietų yra JAV. Tai reiškia, kad jei esate JAV, turite daug gerų variantų. Dėl jų privatumo ir saugumo jie yra vienas iš svarbiausių pasirinkimų, kurį galime naudoti verslui.

Siūlome jums įvertinti šią parinktį atsižvelgiant į visus jūsų smulkaus verslo poreikius.

Apsilankykite Encrypt.me

2. Geriausias VPN verslui: 81 perimetras

Perimetras81

„Perimetras 81“ yra puikus sprendimas verslo vartotojams. Galite naudoti keliuose įrenginiuose, kuriuose yra ne mažiau kaip 3 komandos nariai. Kadangi tai yra verslo sprendimas, jis yra specialiai sukurtas verslo atmosferai. Tai reiškia, kad galite saugiai apsaugoti bet kokius neskelbtinus duomenis, kuriuos reikia perduoti iš vienos vietos į kitą, jūsų verslo kompiuterį, vidinius ir debesų pagrindu sukurtus išteklius, inscenizacijos serverius ir visa kita, skirtą apsaugoti įmonės turtą..

Turėdami daugiau nei 700 serverių 35 ir daugiau vietų, nesunku pastebėti, kad „Perimeter 81“ turi platų savo valdomą tinklą. Bendrovė pasirinko kitokį požiūrį į daugumą asmeninių VPT, siūlančių verslo paskyras. Paprastai pastebėsite, kad VPT teikėjai leidžia nusipirkti kelias paskyras su nuolaida. Tai tiek, kiek jie eina. Sukūręs centrinį prietaisų skydelį, kurį jūsų įmonės administratorius gali naudoti VPN abonementams valdyti, perimetras 81 peržengė daugiau. Jie taip pat siūlo kelių veiksnių autentifikavimą. Tai daro „Perimeter 81“ vieną iš geriausių mūsų pasirinkimų mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Aš rekomenduoju susisiekti su „Perimeter 81“ komanda, norėdami pamatyti jų gaminį. Jus sužavės pastangos ir dėmesys, kurį jie įdėjo į VPN paslaugą. Mes tikimės, kad jie augs, kai vis daugiau verslų ras saugesnio tinklo, kaip paslaugų, poreikį.

3. Geriausias VPN verslui: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir verslo sprendimų JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei norite užsisakyti ilgesnį laiką. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. Tai reiškia, kad verslą lengva naudoti.

Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą ar gauti prieigą prie riboto turinio iš bet kurios pasaulio vietos, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,75 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

4. Geriausias VPN verslui: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. „VyprVPN“ „Cloud“ funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padeda vartotojams tokiose šalyse kaip Kinija apeiti vyriausybės cenzūrą..

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 60 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 5,00 USD per mėnesį. 3 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma naujiems vartotojams.

Apsilankykite „VyprVPN“

Tikimės, kad iki šiol mes aiškiai pastebėjome VPN naudojimo pranašumus. Aukščiau pateiktoje lentelėje mes pateikėme keletą pasiūlymų, naudodamiesi mūsų geriausių verslo galimybių kriterijais. Pirmasis ir bendras mūsų pasirinkimas yra „IPVanish“. Tokio sprendimo priežastys yra paprastas naudojimas, serverių vieta pasaulyje, serverių skaičius, greitis, šifravimo lygis ir kaina. Antras mūsų pasirinkimas yra privati ​​interneto prieiga. Jų aptarnavimas yra paprastas, tačiau taip pat siūlo gerą kainą.

Kaip ir kiti mūsų sąraše esantys teikėjai, jie siūlo didelę nuolaidą mūsų skaitytojams. Esame įsitikinę, kad būsite patenkinti bet kokiu iš 5 geriausių pasirinkimų, tačiau jei norite kitų pasiūlymų, nedvejodami pažiūrėkite į kitus mūsų variantus geriausios VPN paslaugos puslapis. Mes pasirinkome geriausias verslo reikmėms skirtas paslaugas, todėl jos turėtų gerai jumis pasirūpinti. Nesvarbu, kokį sprendimą priimsite, ieškokite tiekėjo, turinčio didelį tinklą ir gerą šifravimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me