Maskva, RusijaMaskva yra sostinė ir didžiausias Rusijos miestas. Miesto rajone yra 17,1 milijono žmonių. Tai yra 15-as pagal dydį miestas pasaulyje. Maskva yra įdomi vieta aplankyti dėl daugybės priežasčių. Jei ketinate keliauti į vietovę verslo ar pramogų tikslais, nenorėsite ten naudotis viešuoju belaidžiu internetu ar net internetu nenaudodami VPN. Jei tai padarysite, rizikuosite stebėti ir cenzūruoti. Po akimirkos įsigilinsime į detalesnę informaciją. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių Maskvos VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

1147 m. Jurijus Dolgoruky ir Sviatoslavas Olgovičius susitiko Maskvoje prie Volgos upės. Tai buvo pirmoji nuoroda į miestą. 1156 m. Knjazas Jurijus Dolgoruky sutvirtino miestą medine tvora ir pridėjo griovį. Tvirtinimai, laikomi iki Ghengio Khano anūko, Batu Khano sudegino miestą ir 1237 m. Nužudė jo gyventojus.

Nuo tų laikų mieste galėjo įvykti daug dalykų. Tai apima buvimą Sovietų socialistinių respublikų sąjungos (JAV) sostine, protestus, revoliucijas ir daugelį kitų. 1991 m. Žlugus komunizmui, Maskva ekonomiškai perėjo į smaigalį. Tačiau ji daugiausia stabilizavosi ir dabar jai sekasi gana gerai. Žmonės lankosi mieste dėl verslo galimybių, muziejų, istorinių orientyrų, vaizduojamojo meno, architektūros ir kt.

2012 m. Maskva pristatė nemokamą „WiFi“ sistemą. Jis tapo prieinamas daugelyje vietų – nuo traukinių iki parkų iki vietinio verslo. Nors tai gali atrodyti puiku, kibernetiniai nusikaltėliai ir Rusijos vyriausybė (vadinama Kremliumi) stebi interneto veiklą. Sukūrę saugų ir užšifruotą ryšį, jūs taip pat padarysite vagims sudėtingesnį pavojų jūsų duomenims. Be jų esate pažeidžiami pulti. Tačiau tam tikromis aplinkybėmis jūs nesate visiškai saugus nuo kitų šaltinių.

Antroji priežastis naudoti VPN būnant Maskvoje yra dėl cenzūros. Gerai žinoma, kad Kremlius cenzūruoja internetą, ir jums gali kilti problemų bandant peržiūrėti kai kurias mėgstamas svetaines. Dėl šios priežasties naudodamiesi VPN, prisijungsite prie serverio kitoje šalyje. Tai padės jums apeiti Rusijoje rastą cenzūrą.

Tai yra dvi labai geros priežastys, norint naudotis VPT būnant Maskvoje. Tačiau prisiregistravę prie tarnybos galite suprasti kitas priežastis. Nesvarbu, ar bandote apsisaugoti nuo smalsių akių, ar norite nugalėti cenzūrą, VPT jus aprėps. Dabar, kai žinote, kodėl labai svarbu naudoti laiką būnant Maskvoje, pažvelkime į tai, ko turėtumėte ieškoti.

VPN veikia taip, kad naudoja šifravimo protokolus. Daugelis paslaugų jums pasiūlys daugybę protokolų. Geriausias prieinamas protokolas yra „OpenVPN“. Taip yra todėl, kad joje yra didelis greičio ir saugumo derinys. Jei jums suteikiama galimybė pasirinkti UDP ir TCP to protokolo versiją, UDP yra greičiausia. Jei kyla ryšio problemų, geriausias pasirinkimas yra TCP versija. Nors tai lėčiau, mažiau tikėtina, kad turėsite ryšio problemų.

1. Geriausias Maskvos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

Maskva yra didelis miestas, turintis daugybę galimybių. Tačiau jų privatumo ir cenzūros taisyklės privertė beveik visus paslaugų teikėjus išstumti bet kuriuos serverius iš šalies. Dėl to „ExpressVPN“ turi serverius, esančius Kijeve, Ukrainoje. Kijeve esantys serveriai veikia greitai ir turėtų gerai atlikti darbą. Dėl jų greičio „ExpressVPN“ yra geriausias paslaugų, kuriomis mes galime naudotis būdami Maskvos mieste, pasirinkimas.

Naudodamiesi „ExpressVPN“, greita VPN prieiga ir „MediaStreamer“ veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie cenzūruoto turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir apeiti Rusijos cenzūros taisykles. Nesunku pastebėti vieno iš jo naudojimo pranašumus būnant Maskvoje.

„ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Tai apima vietas Ukrainoje (nes ji yra arčiausiai Maskvos). Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir mėgautis turiniu, kurį esate įpratę matyti.

„ExpressVPN Moscow“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Europą ir tada atidaryti Ukrainą. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Ukrainoje ir jo sparta buvo 121.01 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Maskvos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Moscow“ greičio testas

Mes išbandėme greitį Ukrainoje ir, kaip matote žemiau, šie numeriai yra geri, kai atsisiuntimo greitis yra 99.45 Mbps. Naudodamiesi ten esančiu serveriu, jums neturėtų kilti problemų, ką norite padaryti.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Maskvos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Moscow“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Kijeve, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Ukrainos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 5,33 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Ką tik pateikėme, yra geriausias pasirinkimas Maskvai, tačiau kviečiame apsižvalgyti mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą, jei norėtumėte pamatyti daugiau parinkčių. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi šioje srityje esančius serverius. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, kaina ir patikimumu. Taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius tame pačiame pasaulio regione kaip Maskva. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Kadangi visi jie turi gerus tinklus, negalima suklysti pasirinkus bet kurį pasirinkimą. Jei norite transliuoti turinį, labai svarbu geras greitis. Galite priimti teisingą sprendimą pagal jūsų poreikius, naudodamiesi mūsų vadovu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me