Geriausi Meksikos VPT

MeksikaMeksika yra pietinė JAV kaimynė, taip pat 11-oji pagal gyventojų skaičių pasaulyje. Čia taip pat gyvena kai kurios prarastos čiabuvių civilizacijos, tokios kaip actekai ir majai. Šiuo metu naujai išsivysčiusi Meksika laikoma kylančia galia. Manoma, kad iki 2050 m. Jie turės penktą pagal dydį ekonomiką pasaulyje. Nors yra keletas asmens duomenų tvarkymo priemonių, panašu, kad jų vykdymo būdo nėra daug. Dėl to norėtumėte naudoti VPN Meksikoje. Čia yra keletas geriausių variantų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3„HMA Pro“ VPN2,99 USD„HideMyAss“280
4„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
5„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Panagrinėkime keletą priežasčių naudoti virtualų privatų tinklą. Žinoma, pirmoji priežastis yra jūsų svarbių duomenų saugumas. Naudodamiesi VPN sukuriate privatų, saugų, užšifruotą ryšį su serveriu. Tai padės sustabdyti potencialius plėšrūnus ar net vyriausybę kai kuriais atvejais nuo jūsų šnipinėjimo. Kibernetiniai nusikaltėliai galėtų tik laukti pasinaudodami pažeidžiamais tikslais.

Kita priežastis naudoti VPN, kai yra, kad padėtų jums išvengti geografinio blokavimo. Nors Meksikoje nėra daug svetainių blokavimo taisyklių, jūs vis tiek būsite blokuojami, jei bandysite pasiekti ką nors iš už tikslinės srities ribų. Tokiu atveju naudodamiesi VPN galėtumėte prisijungti prie kitoje srityje esančio VPN ir turėtumėte prieigą prie norimo pamatyti turinio, lyg būtumėte ten. Tą patį galima pasakyti apie bet kurią kitą šalį, į kurią prisijungtumėte.

Ir jūs turite dvi geriausias priežastis naudoti VPN būdami Meksikoje. Nepaisant to, vėliau galite atrasti kitus. Protinga idėja – apsisaugoti nuo sukčiavimo ir patraukti dėmesį į geografinius blokus ir apribojimus, naudoti VPN šalyje. Dabar, kai paaiškinome, kodėl tai tiek svarbu, papasakosime apie kai kuriuos dalykus, kurių reikia ieškoti.

Koks yra geriausias Meksikos VPN?

Į šį klausimą galime atsakyti, pažiūrėję į keletą veiksnių. Tada mes galime priimti sprendimus dėl geriausių šalies VPT.

 • Greitaeigiai serveriai, kurie gerai veikia Meksikoje
 • Kelių platformų palaikymas mobiliesiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Teikėjai, kurie netvarko žurnalų
 • Galimybė padėti vartotojui peržiūrėti riboto ir sportinio pobūdžio turinį
 • Stiprus šifravimas padeda apsaugoti vartotojo privatumą
 • Dideli ir stabilūs tinklai, padedantys vartotojui išvengti atsijungimų

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Meksikos VPT:

1. Geriausias Meksikos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Mexico“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Ameriką ir atidarykite Meksiką. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Meksike, greitis buvo 102,49 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Meksikos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

JAV gyvena daugybė žmonių, o daugelyje VPN tarnybų yra serveriai. Tai apima „IPVanish“. Iš asmeninių žinių galime pasakyti, kad ji veiks gerai, nesvarbu, kurioje Meksikos vietoje esate. Galite tikėtis greitų serverių ir daugiau serverių vietų Pietų Amerikoje nei daugelis kitų VPN paslaugų. Dėl šių priežasčių mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį turime naudoti būdami Meksikoje.

Kaip ir aprėptis regione, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Atlikdami greičio testus, tinklas sukuria didelį greitį Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas visame regione. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Mexico“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių tose vietose, kurias minėjome aukščiau, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Pvz., Ieškotumėte etiketės, panašios į „gdl“-c01.ipvanish.com. (įsikūręs Gvadalacharoje). Daugeliu atvejų pastebėsite, kad „a“ serveriai yra greičiausi. Tačiau visų šių serverių pavadinime yra „c“. Ten išbandėme „IPVanish“ serverį „gdl-c08“ ir nustatėme, kad greitis yra 104,85 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

3. Geriausias Meksikos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 4,29 USD per mėnesį (64% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Mexico“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Meksikoje, įskaitant kelis serverius didžiuosiuose miestuose. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir suraskite artimiausią Meksikos miestą. Prisijungėme prie serverio Meksike, norėdami išbandyti ir radome 107,03 Mbps spartą.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo vos 4,29 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją..

Peržiūrėkite HMA pasiūlymus

4. Geriausias Meksikos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Mexico“ greičio testas„Querearo“ „NordVPN“ priglobia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Queretaro. Atsisiuntimo greitis buvo 92,20 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

5. Geriausias Meksikos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda daugiausia dėmesio skiria vartotojų privatumo apsaugai. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Mexico“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Meksikoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Meksikos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Čia bus pateiktas visas serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima serverius Meksike. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 62,93 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Kviečiame pažvelgti į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų jei norite kitokio pasirinkimo, bet mūsų pasirinkimai turėtų jus džiuginti. Mes pasirinkome šiuos teikėjus Meksikai, palyginti su kitomis pagrindinėmis paslaugomis, pagrįstomis saugumu, kaina, regioninėmis vietomis ir greičiu. Mes taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą, prie kurių galėtumėte prisijungti savo regione. Patikimi VPT teikėjai užtikrins greitus tinklus HD srautui perduoti iš kitų vietų ir apsaugoti jūsų privatumą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map