MumbajusMumbajus (iki 1995 m. Žinomas kaip Bombėjus) yra gausiausias Indijos miestas. Jame gyvena 12,4 milijono žmonių ir finansinė, komercinė ir pramogų šalies sostinė. Jei ketinate lankytis mieste verslo ar pramogų tikslais, naudodamiesi internetu turėtumėte būti prisijungę prie VPN. Tam yra keletas priežasčių, įskaitant privatumą internete ir geografinių apribojimų atblokavimą. Čia yra mūsų geriausių Mumbajaus VPT sąrašas.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Mumbajus per savo ilgą istoriją turėjo keletą vardų. Kartais vietiniai gyventojai vis dar naudojasi Kakamuchee ir Galajunkja vardais. Tačiau nuo 1538 iki 1995 metų miestas buvo žinomas pavadinimu Bombay. 1995 m. Indijos vyriausybė oficialiai pakeitė pavadinimą į Mumbajus.

Šiais laikais miestas, kaip ir visa Indija, patyrė ekonominį pakilimą dėl 1991 m. Įvykdyto liberalizavimo. Yra daugybė dalykų, kurie patraukia lankytojus į artimiausią rajoną. Be didelių verslų, miestas gali pasiūlyti muziejų, universitetų, architektūros, filmų (žinomų kaip Bolivudas), festivalių, sporto ir dar daugiau. jei dėl kokių nors priežasčių ketinate būti Mumbajuje, jums nieko netrūks.

Turėdami visus miesto lankytojus dėl įvairių priežasčių, yra daugybė įstaigų, siūlančių nemokamą „WiFi“ ryšį savo globėjams. Nors tai yra puiku daugeliui, jis taip pat puikus kibernetiniams nusikaltėliams. Galite įsivaizduoti, kad yra daug žmonių, kurie nori pasinaudoti tuo faktu. Prisijungę prie jūsų pasirinkto VPN serverio, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį. Dėl to nusikaltėliams bus daug sunkiau pakenkti jūsų neskelbtiniems duomenims.

Kita priežastis naudoti VPN būnant Mumbajuje yra padėti jums išvengti cenzūros. Nors Indijoje nėra modernios filtravimo programinės įrangos, yra keletas svetainių ir programų, kurios yra užblokuotos. Prisijungę prie serverio, esančio už šalies ribų, galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Tada galėsite mėgautis svetainėmis ir programomis, kuriomis paprastai naudojatės.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Mumbajaus VPT.

1. Geriausias Mumbajaus VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Mumbajus“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Aziją ir Indiją. Šiuo metu galite pasirinkti Mumbajaus arba Chennai serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį į Mumbajų ir jo sparta buvo 142,24 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodamiesi iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Mumbajaus VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Mumbajaus „NordVPN“ greičio testasMes išbandėme greitį Indijoje ir, kaip matote žemiau pateiktame paveikslėlyje, atsisiuntimo greitis buvo 75.68 Mbps. Naudodamiesi ten esančiu serveriu, jums neturėtų kilti problemų, ką norite padaryti.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Mumbajaus VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Mumbajaus greičio testasMes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 99,42 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Mumbajaus.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Mumbajaus VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Mumbajus“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Indijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Indijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Čia bus pateiktas visas serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima serverius Mumbajuje. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 14,84 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Mumbajaus VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Mumbai“ greičio testas„IPVanish“ Mumbajuje turi 4 serverius ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kai Mumbajuje išbandėme „IPVanish“ serverį „bom-c03“ ir nustatėme, kad greitis yra 17,03 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Nagrinėdami aukščiau pateiktus variantus, manome, kad mes pasirinkome geriausius Mumbajaus pasirinkimus. Galite laisvai pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN tačiau sąrašas kitų variantų. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi serverius, esančius Mumbajuje ir Naujajame Delyje. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius toje pačioje srityje kaip Mumbajus. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Visi mūsų pasirinkimai turi gerus tinklus, todėl nėra blogų pasirinkimų. Srautiniam turiniui labai svarbus yra geras greitis. Tikimės, kad priimsite geriausius sprendimus naudodamiesi mūsų vadovu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me