Geriausi Myrtle paplūdimio VPT

Myrtle paplūdimysMyrtle paplūdimys, Pietų Karolina – paplūdimio miestelis, esantis šiaurinėje valstijos dalyje, Atlanto vandenyno pakrantėje. Nuo šeštojo dešimtmečio daugelis atvyko į šį mažą miestelį, kuriame paprastai gyvena 32 000 žmonių. Tačiau vasarą šie numeriai sprogsta dėl idealios vietos ir visų turistų. Jei esate vienas iš žmonių, mėgstančių aplankyti miestą ar galvojate apie jį, siūlome prisijungti prie VPN. Apie tai akimirksniu galime papasakoti daugiau. Tačiau prieš tai mes paprašysime pasidomėti apie geriausius Myrtle paplūdimio VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Yra keletas labai svarių priežasčių prisijungti prie VPN, jei planuojate apsilankyti Myrtle Beach, SC. Kaip jūs galbūt žinote, Myrtle paplūdimys yra didelė vakarėlių vieta daugelyje valstijų rytinėje JAV dalyje. Tai reiškia, kad bet kuriuo metu galite rasti vakarėlius mieste ir visokį pamišimą. Daugelis ten veikiančių verslininkų siūlo nemokamą belaidį internetą, kad pritrauktų tuos turistus. Deja, tai reiškia, kad sukčiai taip pat yra pasirengę pasinaudoti. Prisijungę prie VPN sukuriate šifravimo sluoksnį, kuris padės apsaugoti jus. Dėl to bus daug sunkiau pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Kita gera priežastis naudoti VPN, kai yra, kad padėtų jums išvengti geografinių blokų. Nors Myrtle paplūdimyje jums nereikės nerimauti dėl cenzūros, žiūrėti mėgstamiausias laidas, jei jos yra iš užsienio, gali būti problema. Kadangi miestas sulaukia daug tarptautinių keliautojų, nėra sunku suvokti, kaip tai galėtų nutikti. Tai išsprendimo būdas yra prisijungimas prie VPN. Tiesiog pasirinkite serverį regione, iš kurio norite peržiūrėti, ir jūs būsite pasiruošę. Tai iš tikrųjų privers programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur.

Koks yra geriausias Myrtle paplūdimio VPT?

Geriausias būdas atsakyti į šį klausimą apima keletą veiksnių. Šiuo atveju svarbiausia yra saugumas. Tik pažvelgę ​​į kriterijus galime nustatyti, koks yra geriausias Myrtle paplūdimio VPT.

 • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, padedantis apsaugoti vartotoją nuo kibernetinių vaizdų, esant Myrtle paplūdimyje
 • Griežta nerašymo politika, vartotojams siūloma siekiant apsaugoti jų privatumą
 • Galimybė apeiti viešbučio ugniasienes būnant Myrtle paplūdimyje ir regione
 • Didelės spartos serveriai, gerai atliekantys greičio testus mieste ir regione
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti atjungimų

Pažvelkime išsamiau, kokius geriausius VPN naudoti, būdami Myrtle Beach, SC.

1. Geriausias „Myrtle Beach“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Myrtle Beach“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir tada atidarykite Atlantą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį ten, Kolumbijoje, SC, greitis buvo 108,29 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Myrtle paplūdimio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

„NordVPN Myrtle Beach“ greičio testas„NordVPN“ priglobė daugybę serverių Atlantoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus, esančius dešinėje šalies pusėje, galite nustatyti serverio sritį ir pamatyti šioje srityje esančių serverių procentinę dalį. Atsisiuntimo greitis buvo 109,94 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Myrtle“ paplūdimio VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Myrtle Beach“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Atlantoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra daugybė serverių Atlantoje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Kolumbijoje, SC. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 107,61 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Myrtle paplūdimio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ yra labai populiari paslauga, turinti daugybę serverių visame pasaulyje. Nesvarbu, kuriame žemyne ​​esate, galite gerai atlikti savo turimus serverius. Paprastai jie yra greiti, o teikėjas turi vieną didžiausių tinklų pasaulyje.

Kartu su dideliu pasauliniu tinklu, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Kaip minėjome, jie dažniausiai yra vieni greičiausių tiekėjų rinkoje. Yra žinoma, kad keliose šalyse yra kelios serverio vietos. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai apsaugo jūsų privatumą, tačiau gali nukentėti ir praleisti, jei atblokuosite populiarias transliacijos paslaugas.

„IPVanish Myrtle Beach“ greičio testas„IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Atlantoje. Greitis buvo 106,25 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias Myrtle paplūdimio VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius sutvarkė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

„PIA Myrtle Beach“ greičio testasVIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie serverio Atlantoje ir sugalvojome 108,63 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Nesvarbu, ar pirmą kartą lankotės Myrtle Beach, SC, ar tai viena mėgstamiausių vietų, jums tikrai reikia prisijungti prie VPN. Kaip matote aukščiau, mes pateikėme keletą puikių variantų. Be abejo, yra ir kitų variantų 10 populiariausių VPN sąrašą. Nors jie visi ir veiks, mes optimizavome savo pasirinkimą konkrečiai dirbti, lankydamiesi Myrtle paplūdimyje ir regione. Tokiu būdu turėsite prieigą prie geriausio galimo greičio ir apsaugos. Peržiūrėję mūsų vadovą, galime padėti jums rasti teisingą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map