Geriausi Naujojo Džersio VPT

Naujasis DžersisNaujasis Džersis yra rytinė pakrančių valstybė, besiribojanti su Niujorku ir Pensilvanija JAV. Nors tai yra 4-oji mažiausia valstybė šalyje, ji yra 11-oji pagal gyventojų skaičių ir joje gyvena šiek tiek daugiau nei 9 milijonai žmonių. Daugelis žmonių įvairiais būdais nurodo valstybę, tačiau ji oficialiai vadinama sodo valstybe. Yra nemažai skirtingų priežasčių, kodėl valstybė mato keliautojus. Jei būsite vienas iš jų ir turėsite naudoti viešąjį „WiFi“ ryšį, pirmiausia įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN. Čia yra keletas puikių pasirinkimų.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Valstybės istorija siekia 180 milijonų metų, kai valstybė ribojasi su Šiaurės Afrika. Kai Šiaurės Amerika ir Afrika susidūrė, slėgis sukėlė Apalačų kalnus. Po ledynmečio ledynai pradėjo trauktis maždaug prieš 18 000 metų, besitraukiantys ledynai paliko pelkes, daugybę tarpeklių ir upių. Žinoma, vėlesniais laikais valstiją apgyvendino vietiniai amerikiečiai, o vėliau ir kolonistai.

Šiuolaikiniais laikais valstybės artumas Niujorkui ir Pensilvanijai paskatino dolerių turizmą, taip pat prekybą. Valstijoje galite rasti daugybę muziejų, parkų, botanikos sodų, sporto komandų ir įvairių kitų dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Visi šie veiksniai lemia, kad klesti valstybės ekonomika. Nors valstybinė ekonomika yra daugialypė, atminkite, kad jos mokesčių našta šalyje yra 9-oji.

Jei ketinate lankytis valstijoje, jums bus nesunku greitai pasiekti Niujorką ar Filadelfiją. Taip pat bus lengva pasiekti prieigą prie vienos iš daugelio įstaigų, kurios savo globotiniams siūlo nemokamą „WiFi“. Nors tai gali skambėti gerai, prieš naudodamiesi juo tikrai turite prisijungti. Taip yra dėl paslėptų elektroninių nusikaltėlių. Galite lažintis, kad yra bent keli žmonės, laukiantys netikėtų taikinių. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to jūsų slaptų duomenų pavogimas tampa daug sudėtingesnis.

Kita gera priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Jei esate sporto gerbėjas, jau žinote, kad gali būti nelinksma transliuoti mėgstamą komandą internetu, jei įsikūrote tame pačiame mieste. Pabandykite žiūrėti, kaip „Jets“ bet kas namuose žaidžia prisijungę. Be to, įmonės, šalys ir institucijos taip pat blokuos turinį. Tiems, kurie yra tikslinėje zonoje arba už jos ribų, geografiniai apribojimai gali sukelti problemų. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti, apgaunate blokuojančią programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur. Taip pat galite prisijungti prie serverio kitoje srityje, kad gautumėte prieigą prie to regiono turinio.

Koks yra geriausias Naujojo Džersio VPN?

Mes sudarėme savo geriausių Naujojo Džersio VPT sąrašą dėl šių priežasčių:

 • Niujorke esančių VPN serverių greitis
 • Mes sutelkėme dėmesį į greičiausius tinklus regione
 • Mes pasirinkome VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Galimybė atblokuoti geografinius ir „blackout“ apribojimus
 • Stiprus šifravimas, skirtas apsaugoti jūsų privatumą internete
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ palaikymas

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Naujojo Džersio VPT:

1. Geriausias Naujojo Džersio VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Niujorko serverio vietą. Taip pat galite įvesti viršuje. Kaip matote, mes išbandėme Jersey City, Secaucus ir Plainfield mieste visuose 3 miestuose greičiu maždaug 225 Mbps. „ExpressVPN“ yra greičiausias Naujojo Džersio VPN.

Naujojo Džersio „ExpressVPN“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Naujojo Džersio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobė kelis serverius Niujorke. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Niujorke trijose skirtingose ​​vietose Naujajame Džersyje, o rezultatai svyravo nuo 187 Mbps iki 197 Mbps.

Naujojo Džersio „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Naujojo Džersio VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie VPN serverių Niujorke ir išbandėme greitį Naujajame Džersyje. Rezultatus galite pamatyti žemiau.

PIA Naujojo Džersio greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Naujojo Džersio VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti greitį Naujajame Džersyje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Niujorke. Dėl to mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis svyravo nuo 69 Mbps iki 79 Mbps.

Naujojo Džersio „CyberGhost“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Naujojo Džersio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Niujorke iki serverių Džersio mieste, Secaucus ir Plainfield ir radome greitį nuo 118 Mbps iki 146 Mbps.

„IPVanish New Jersey“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Visiems, norintiems pamatyti keletą kitų variantų, visada galite jaustis žvilgtelėję į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tačiau mes nemanome, kad jums to reikės. Mes pasirinkome pagal saugumą, greitį, patikimumą, kainą ir serverio vietą. Taip pat specialiai ieškojome paslaugų teikėjų, turinčių serverius Niujorke ir regione. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Visos mūsų paminėtos paslaugos turi puikius tinklus, todėl nėra blogo pasirinkimo. Jei planuojate transliuoti bet kokio tipo turinį, greitis yra labai svarbus. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums priimti teisingą sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map