Geriausi nemokami „Kodi“ VPN

„Kodi Free VPN“„Kodi“ yra populiariausia žiniatinklio srautinių transliacijų programa. Dėl savo struktūros vartotojai gali naudoti šį nuostabų įrankį norėdami parodyti visas savo laikmenas. Galite vaizdo įrašus, muziką, paveikslėlius ir dar daugiau. Kita funkcija, kuri vartotojams patinka, yra galimybė atsisiųsti oficialius ir trečiųjų šalių priedus. Galite paleisti „Kodi“ daugelyje įrenginių, įskaitant „Amazon Firesticks“, „Android“ programų dėžutes (dažnai vadinamas „Kodi“ dėžutėmis), „Raspberri Pi“, „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ pagrįstais kompiuteriais. Šiame įraše mes padėsime jums rasti geriausią nemokamą „Kodi“ VPN.


VPN tarnyba
Atsiliepimai Nemokamas VPN
LimitsVisit
Svetainės serveris
Vietovės vienu metu
Ryšiai
„ExpressVPN“30 dienų garantija„IPVanish“1485
„CyberGhost“Greičio ribotuvąApsilankykite svetainėje151
„TunnelBear“Atsisiųsti dangtelįApsilankykite svetainėje201
AprašymasAtsisiųsti dangtelįAprašymas91
„ZoogTV“Atsisiųsti dangtelį„ZoogTV“31
VPT vartaiŠvietimoApsilankykite svetainėjen / a1

Kodėl jums reikia VPN, kai veikia „Kodi“ priedai? Yra keletas priežasčių. Pirmiausia pradėkime nuo skirtumo tarp oficialių ir trečiųjų šalių priedų. Oficialius priedus palaiko „Kodi“ komanda, o trečiųjų šalių priedus kuria kiti. Pasirinkę vieną iš šių parinkčių, galite transliuoti iš įvairių jų siūlomų šaltinių. Tai apima priedus, kurie gali būti nemokami, tačiau yra fiksuoti tam tikrose vietose. Tai taip pat apsaugos jūsų privatumą naudojant „Kodi“ ir kitas programas. Dabar pažvelkime į geriausias galimybes.

1. Geriausias „Kodi“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Yra du veiksniai, dėl kurių „ExpressVPN“ yra geras pasirinkimas. Tai yra „MediaStreamer“ parinktis kartu su greita „Express VPN“ paslauga. Naudodami juos kartu, padėsite atblokuoti geografinius apribojimus. Kartais yra tam tikrų priedų, kurie blokuojami ne tam tikroje srityje. Prisijungę prie serverio toje šalyje, kurią bandote peržiūrėti, galite išspręsti šią problemą. Kartu galėsite mėgautis savo pasirinkimu neprarasdami greičio. Žinoma, VPN serveriai vis tiek užšifruos jūsų ryšį. Nors tai nėra visiškai nemokama, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją išbandyti paslaugą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Aukščiau esančioje lentelėje pamatysite, kad jums neturėtų kilti problemų dėl geografinių apribojimų. „ExpressVPN“ turi daugybę serverių, esančių visame pasaulyje, kurie padės apsaugoti jūsų privatumą. Neabejotinai galite atblokuoti geografiškai užblokuotą turinį ir apsaugoti savo privatumą, kol esate mėgstamame „Kodi“ įrenginyje.

Kalbant apie „ExpressVPN“ naudojimą, galite pasirinkti, į kurį miestą norite prisijungti. Negalite pasirinkti atskirų serverių, tačiau jie pasirinks jums geriausią. Viską susikūrę, galite pasirinkti savo miestą. Visada galite pakeisti vėliau, jei to reikia.

Kaip jau minėjome anksčiau, „ExpressVPN“ kainuoja. Tačiau galite tikėtis daug aukštesnės kokybės produkto, nei gausite naudodamiesi nemokama paslauga. Užuot pasinaudoję savo privatumo ir saugumo galimybėmis, siūlome išbandyti juos. Jie turi ilgą sąrašą funkcijų, puikų klientų aptarnavimą ir didelį tinklą. Galite naudoti vieną VPN sąskaitą programai, esančiai „Kodi“ ar už jos ribų 6,67 USD per mėnesį.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Kodi“ VPT: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. Kaip ir kai kuriose kitose mūsų paminėtose paslaugose, „CyberGhost“ VPN siūlo nemokamą pasiūlymą, tačiau jis turi apribojimų. Tai apima ribotą tik 15 vietų sąrašą, pavienį vienalaikį ryšį, lėtesnius serverius ir kitus trūkumus.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio18 Mo.Refund
60802960„OpenVPN“, PPTP, L2TP / IPSec„Windows“11,99 USD49,50 USD45 diena

Jei pasirinksite naudoti mokamą versiją, „CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliavimo paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ir kt. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 2,75 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

3. Geriausias nemokamas „Kodi“ VPN: TunnelBear

„TunnelBear“

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „TunnelBear“ yra nemokama versija. Tačiau yra daugybė skirtingų apribojimų, su kuriais susiduriate. Tai apima mažą atsisiuntimo dangtelį, tik 20 serverių vietų ir tik 1 ryšį vienu metu. Nors jis veiks, atsisiuntimo dangtelis yra tik 500 MB. Jei planuojate transliuoti, prieš pasiekdami dangtelį, galite žiūrėti tik keletą minučių.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
2022Nežinoma„OpenVPN“, „IKEv2“, „IPSec“VPN programinė įranga9,99 USD59,88 USDNė vienas

Žinoma, „TunnelBear“ turi daugybę serverių, esančių visose 3 Šiaurės Amerikos šalyse. Jie yra populiarūs, kad padėtų jums apeiti kai kuriuos geografinius apribojimus. Pavyzdžiui, jei norėtumėte žiūrėti priedą iš Kanados, turėsite prisijungti prie ten esančio serverio. Kitos šalys, turinčios serverio vietas, yra JK, Vokietija, Ispanija, Nyderlandai, Australija, Honkongas, Japonija, Prancūzija, Švedija, Singapūras, Danija, Indija, Airija, Italija, Šveicarija, Brazilija ir Norvegija. Tačiau jiems patinka pridėti vietų, kad jie galėtų padidinti šį skaičių.

Paslauga yra gana greita, tačiau sunku žinoti, kiek serverių jie turi. Be to, pasirinkdami mokamą planą, padidinsite greitį. Galite pasikliauti stipriu šifravimu, „OpenVPN“ protokolu (geriausiu prieinamu bendruomenėje) ir kitomis funkcijomis. Jūs taip pat galite tikėtis juoko dėl juokingos grafikos jų svetainėje. Jie daro gerą darbą, kad VPT būtų įdomūs.

Jei nuspręsite išbandyti jų mokamą paslaugą, vieno mėnesio jų paslaugų kaina yra 9,99 USD. Tačiau „TunnelBear“ siūlo: 50% nuolaida jei perkate metinę prenumeratą už 58,88 USD. Tai reiškia, kad jūs galite gauti jų tarnybos metus tik už 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TunnelBear“

4. Geriausias nemokamas „Kodi“ VPN: „Windscribe“

„Windscribe“ savo vartotojams siūlo nemokamas paslaugas. Jie leidžia vartotojui turėti 10 GB per mėnesį sraute, tačiau yra ir kitų apribojimų. Pavyzdžiui, jie leidžia iš viso 9 vietas, kai pasirenkate nemokamą parinktį. Jei jūsų tikslas yra apeiti geografinius apribojimus Kodi mieste, tai gali jums nepavykti. Be to, esame priversti manyti, kad nemokamoje versijoje jie nesiūlo visų protokolų ar funkcijų.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
5256300+„OpenVPN“, „IKEv2“VPN programinė įranga9,00 USD90,00 USD3 dienos

Jei nuspręsite pasirinkti „premium“ versiją, gausite aukštesnės klasės paslaugų pranašumus be kainos. Tai apima serverius daugiau nei 52 šalyse, stiprų šifravimą, įmontuotą žudymo jungiklį, dvigubą šuolį, laiko juostos klastojimą ir dar daugiau. Ši paslauga taip pat prieinama visiems jūsų mėgstamiausiems įrenginiams. Apsvarstykite galimybę įsigyti mokamą versiją, kad išnaudotumėte visą VPN potencialą.

„Windscribe“ naudoja labai paprastą mokamų „Pro VPN“ paslaugų kainų modelį. Jie siūlo mėnesinę ir metinę abonementus. Jų paslaugų mėnesį galite gauti už 9,00 USD. Kaip ir daugelis kitų paslaugų teikėjų, jie siūlo nuolaidą, jei perkate ilgesnio laikotarpio, metinį paketą. Tai reiškia, kad jūs galite gauti jų tarnybos metus už 7,50 USD per mėnesį, per metus sumokėdami 90,00 USD. Tai padės jums sutaupyti apie 17% nuo įprastos mėnesio kainos.

Apsilankykite „Windscribe“

Nors manome, kad suteikėme jums geriausias „Kodi“ nemokamas VPN parinktis, visada turėtumėte būti atsargūs dėl nemokamų paslaugų. Dažnai jie nesuteikia jums naudos ar saugumo, kurio tikėtumėtės turėti. Nepaisant to, tikrai laukiame jūsų žvilgsnio 10 populiariausių VPN sąrašą. Priėmėme sprendimus remdamiesi patikimumu, greičiu, saugumu ir serverio vieta. Svarbu rasti tiekėją, kuriame būtų daug įvairių veiksnių. Norite pasiekti maksimalų greitį, nesvarbu, ką planuojate daryti su „Kodi“. Visi mūsų siūlomi pasirinkimai turi gerai žinomus ir tvirtus tinklus, todėl nėra blogų pasirinkimų. Tikimės, kad nurodėme jus teisingu keliu priimant gerą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map