„Netflix“

„Netflix“ pradėjo savo internetinio srautinio perdavimo paslaugą JAV 2008 m. Ir nuo to laiko nežiūri atgal. „Netflix“ dabar galima įsigyti 21 šalyje, planuojanti tęsti plėtrą. Jie abonentams suteikia prieigą prie tūkstančių televizijos laidų, filmų ir originalių programų. Tačiau greitai pastebėsite, kad jūsų turimas turinys labai skiriasi, atsižvelgiant į tai, kurioje šalyje tuo metu esate. Štai kur bus naudojamas VPN. Galite naudoti VPN, norėdami lengvai perjungti „Netflix“ regionus, kurie padės mėgautis turiniu iš bet kurio regiono.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„Netflix“ siūlo visų rūšių filmus, tokius kaip „Men In Black 2“, „Top Gun“ ir „Hunger Games“. Jame taip pat yra daugybė populiarių šou JAV, tokių kaip „The Office“, „Family Guy“, „Futurama“, „Raising Hope“, Jessie, daugybė „Pokemon“ ir „Power Ranger“ serijų, „Parkai ir poilsis“, „Dr. Who“ ir „Sherlock“. JK jie turi populiarių filmų, įskaitant „Pelenę“, „Happy Gilmore“, „Žvaigždžių kelias į tamsą“ ir „Wreck it Ralph“. JK jie rengia populiarias laidas, tokias kaip „Suits“, „DareDevil“ ir „Derek“. Kanadoje „Netflix“ kuria tokius filmus kaip „Pulp Fiction“, „Old Boy“ ir „Battle Royal“. Kai kurie populiarūs Kanados pasirodymai yra „Dexter“, „Breaking Bad“ ir „Dragons Den“. „Netflix“ kartais gali atsilikti ir vis dar vykstančių populiarių šou sezonų metu, tačiau jie turi daugybę laidų ir filmų, kad patenkintų narių per didelius žiūrėjimo poreikius.

Kaip minėjau prieš akimirką, „Netflix“ šiuo metu yra 21 valstybėje, planuojanti tęsti plėtrą į dar daugiau regionų. Triukas – tai prieiga prie turinio bet kuriame regione, kurį norite žiūrėti. Galite mėgautis visais „Netflix“ pasiūlymais užsisakydami „viskas viename“ prenumeratos. Narystė leis žiūrėti „Roku“, „Apple TV“, „Chromecast“, PS3, PS4, „Wii U“, „Wii“, „Xbox one“, „Xbox360“, PC, „Mac“, „Mobile“, „Tablet“ ir kt. „Netflix“ yra mano mėgstamiausia transliavimo paslauga dėl jų plataus pasirinkimo ir tikiuosi, kad jums tai taip pat patiks.

Kai svarstote, kurią VPN paslaugą naudoti „Netflix“, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių:

  1. Ar VPN teikėjas turi serverius tame regione, kuriame planuojate žiūrėti „Netflix“ turinį? Pvz., Jei norite žiūrėti turinį JAV, JK, Kanadoje, Brazilijoje ir Airijoje, tuomet įsitikinsite, ar VPN siūlo serverius tose šalyse.
  2. Srautinės HD turinio transliacija iš kitos šalies yra našumas. Galite tikėtis, kad bet kuris VPN šiek tiek sulėtins jūsų ryšį, tačiau paslaugų teikėjų rezultatai gali labai skirtis. Mūsų aukščiau pateiktame sąraše yra keletas greičiausių paslaugų. Perskaitykite mūsų apžvalgas, kad pamatytumėte kiekvieno teikėjo greičio testų rezultatus.
  3. Svarbu ir patikimumas. Paskutinis dalykas, kurio norite, yra užmegzti ryšį mėgaudamiesi mėgstamu „Netflix“ filmu, televizijos laida ar originaliomis serijomis. Mes į tai atsižvelgėme sudarydami savo sąrašą. Galite tikėtis greitos, patikimos VPN prieigos iš bet kurios iš aukščiau parodytų įmonių.
  4. Įrenginių suderinamumas – įsitikinkite, kad pasirinkta VPN paslauga palaiko visus įrenginius, kuriuos planuojate žiūrėti „Netflix“. Mes pasirinkome įmones, kurios siūlo pasirinktinius klientus ir programas mobiliesiems. Jie taip pat yra parengę maršrutizatorių vadovus, kad galėtumėte mėgautis „Netflix“ kituose įrenginiuose, kurie veikia per jūsų tinklą.
  5. Papildomos funkcijos – tai paskutinis kriterijus mūsų sąraše. Rasite geriausius VPT, dažnai turinčius papildomų funkcijų. Pvz., „ExpressVPN“ turi VPN žudymo jungiklį, kuris užmuš jūsų ryšį, jei VPN sumažės. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą, kol jis vėl prisijungs. „ExpressVPN“ taip pat apima „MediaStreamer“ (SmartDNS) su jų VPN paslauga. Išmanusis DNS padės atblokuoti „Netflix“ keliuose regionuose be jokių šifravimo išlaidų.

1. Geriausias „Netflix“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Netflix“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Netflix“ VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Netflix“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Netflix“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

„Netflix“ turinys pagal šalį / regioną

Vis dar yra daug žmonių, kurie net nenutuokia, kad „Netflix“ siūlo skirtingą turinį pagal regioną. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad JAV klientai turi prieigą prie kur kas daugiau filmų, TV laidų ir „Netflix“ originalių programų nei bet kas kitas pasaulyje. Naudodamiesi VPN galite mėgautis tuo pačiu turiniu, kurį žiūri JAV. Tas pats galioja visoms kitoms šalims, kuriose jie siūlo srautinio perdavimo paslaugą. Po akimirkos apžvelgsime „Netflix“ pavadinimų skaičių pagal regioną.

Pirmiausia noriu pasidalinti tuo gėriu VPN atblokuos prieigą prie kiekvieno „Netflix“ regiono nepriklausomai nuo to, kur tuo metu esate. Jūs tiesiog prisijungiate prie VPN serverio tame regione, kurį norite žiūrėti.

JAV„Netflix“ JAV – 7 400 pavadinimų

Jungtinės Valstijos yra šventasis gralis „Netflix“ gerbėjams. Pradedantiesiems JAV yra iki šiol didžiausia turinio biblioteka, turinti daugiau nei 7 400 pavadinimų ir skaičiuojanti. Paslauga kainuoja 8,99 USD per mėnesį, o tai yra gana vertinga, palyginti su kitomis šalimis, ypač kai atsižvelgiama į turinio kiekį JAV. „Netflix“ abonentai iš viso pasaulio prisijungia prie VPN serverių JAV, kad galėtų mėgautis mėgstamomis TV laidomis, filmais ir originaliomis serijomis..

Nėra geresnio regiono, kuriame būtų galima žiūrėti „Netflix“, nei JAV. Tai apima didžiausią programų pasirinkimą. Tačiau kartais JAV žiūrovai prisijungs prie kitų regionų, įskaitant Kanadą („Dragon’s Den“), JK (BBC, ITV, „Channel 4“) ir Vokietiją („Didžiojo sprogimo teorija“), kad galėtų žiūrėti laidas, kurių JAV nėra. Greitas ir patikimas VPN suteikia jums geriausius iš abiejų pasaulių. Mėgaukitės savo vietine „Netflix“ biblioteka kartu su kitų regionų pavadinimais.

JK„Netflix“ Jungtinė Karalystė – 2 800 pavadinimų

Kai galvoju apie srautinio transliavimo paslaugas JK, pirmiausia ateina į galvą BBC iPlayer. „Netflix“ tikrai nenorėjo palikti JK iš įvairių pusių. Pirmąjį europinį pasiūlymą jie išplėtė Jungtinėje Karalystėje 2012 m. Sausio 4 d. „Netflix“ įsitikino, kad peržiūri narius, žiūrėdami įpročius, kad sužinotų apie jų mėgstamus ir nemėgstamus dalykus. Tai leido jiems išeiti ir rasti tinkamų paslaugų papildymų. 2013 m. „Netflix“ papildė turinį iš BBC, ITV ir „Channel 4“. 2014 m. Pabaigoje „Netflix“ JK turėjo daugiau nei 3 milijonus abonentų. Paslauga kainuoja 6,99 svarų sterlingų per mėnesį HD arba 8,99 svarų sterlingų per mėnesį srautiniam 4K turiniui.

Aš būčiau spėjęs, kad JK turės antrą ar galbūt trečią pagal dydį turinio biblioteką. Jie užima 7 vietą už JAV, Kanados, Brazilijos, Meksikos, Argentinos ir Kolumbijos, pasirinkdami vos mažiau nei 2 800 pavadinimų. Tai yra šiek tiek daugiau nei trečdalis JAV skaičiaus. Kaip minėjau, JK žiūrovai turi prieigą prie regionui pritaikyto turinio, įskaitant BBC, ITV ir „Channel 4“. Tai yra populiarus „Netflix“ regionas, skirtas viso pasaulio VPN vartotojams, norintiems žiūrėti populiarias JK laidas..

Kanada„Netflix Canada“ – 3700 pavadinimų

Kanados žiūrovai oficialiai pasiekė „Netflix“ 2010 m. Rugsėjo 22 d. Jie turi antrą pagal dydį biblioteką, turinčią daugiau nei 3700 pavadinimų. Tai apima išskirtinius pasirodymus, tokius kaip „Dragon’s Den“. Kaip ir kituose regionuose, kanadiečiai gali žiūrėti filmus ir laidas, kurių kitur nėra. Tačiau jiems trūksta turinio, kuris yra kituose regionuose. Geras VPN leis jums pereiti į bet kurį „Netflix“ regioną ir mėgautis tais pavadinimais be jokių geografinių apribojimų.

Argentina„Netflix Argentina“ – 2 900 pavadinimų

„Netflix“ išplito į Argentiną 2011 m. Rugsėjo mėn. Regionas turi apie 2 900 pavadinimų su Lotynų Amerikos programomis iš „CBS“, „Showtime“ ir „Miramax“. Argentinos bibliotekoje yra 2 900 pavadinimų, kur kas mažiau nei 7500 siūlomų JAV ir net 3 600 pavadinimų Brazilijoje. Nenuostabu, kad abonentai ir toliau naudoja VPN norėdami žiūrėti turinį kituose regionuose.

Australija„Netflix Australia“ – 1 500 pavadinimų

Australai turėjo prieigą prie „Netflix“ 2015 m. Kovo mėn. Iš tikrųjų jau buvo šimtai tūkstančių austrų, naudojančių VPN žiūrėti kituose regionuose. Nors „Netflix“ galima įsigyti Australijoje, turinio biblioteka yra nedidelė. Jie turi apie 1500 pavadinimų. Tai nėra gerai palyginti su 7500 pavadinimų, kuriuos galima įsigyti JAV. Paslauga taip pat brangesnė Australijoje, planuojant nuo 8,99 USD iki 14,99 USD per mėnesį. Jos kaina mažesnė už konkurentų tame regione – „Stan“, „Presto“ ir „Quickflix“.

Austrijoje„Netflix Austria“ – 1 600 pavadinimų

Austrijos gyventojai turėjo prieigą prie „Netflix“ 2014 m. Rugsėjo mėn. Paleidimas sutapo su keliomis Europos šalimis. Austrijoje yra palyginti nedidelė turinio biblioteka, turinti tik 1 600 pavadinimų. „Netflix Austria“ kainos prasideda nuo 8,99 euro per mėnesį ir siekia iki 11,99 euro per mėnesį tiems, kurie nori transliuoti 4K. Ši paslauga yra brangesnė nei jos JAV JAV ir apima tik apie 20% turinio. Geras VPT pasirūpins šia problema.

Belgija„Netflix Belgium“ – 1 800 pavadinimų

Belgija buvo dar viena Europos šalis, kuri gavo „Netflix“ 2014 m. Rugsėjo mėn. Jie turi šiek tiek didesnę biblioteką nei Austrija, turėdami beveik 1800 pavadinimų. Tai vis dar yra daug mažiau nei 7500, kuriuos galima rasti JAV. Vėlgi kaina yra nuo 8,99 iki 11,99 eurų per mėnesį, atsižvelgiant į tai, ar planuojate žiūrėti 4K turinį. Aukštesnis planas suteikia jums daugiau vienalaikių ryšių.

Brazilija„Netflix Brazil“ – 3600 pavadinimų

Brazilija buvo pirmoji Lotynų Amerikos šalis, pradžiuginusi savo „Netflix“ biblioteką. Paslauga pradėta teikti 2011 m. Rugsėjo 5 d. Ir jos kaina yra BR14,99 USD per mėnesį. Brazilijoje yra didesnė turinio biblioteka nei daugelyje šalių, joje yra daugiau nei 3600 pavadinimų. Tai daug mažesnė nei JAV biblioteka, bet beveik dvigubai daugiau nei daugelyje Europos šalių. Jie turi didžiausią biblioteką Pietų Amerikoje ir trečiąjį bet kurio regiono skaičių.

Kolumbija„Netflix“ Kolumbija – 2 900 pavadinimų

Kolumbija prisijungė prie Lotynų Amerikos šalių serijos, kai 2011 m. Rugsėjo 9 d. Pasirodė „Netflix“. Regioną sudaro apie 2 900 pavadinimų, kurie atitinka Argentiną. Brazilijoje yra didžiausias turinio skaičius regione – daugiau nei 3600 pavadinimų. Kolumbiečiams, kaip ir kitiems „Netflix“ regionams, trūksta prieigos prie populiarių šou ir filmų, kuriuos galima rasti JAV. Daugelis narių ir toliau naudoja VPN norėdami mėgautis mėgstamu turiniu.

DanijaDanijos „Netflix“ – 2200 pavadinimų

„Netflix“ išplėtė savo transliacijos paslaugą į Daniją 2012 m. Rugsėjį. Apie Daniją nėra daug ką pridurti, o tai netiesa kitose Europos šalyse. Danijos „Netflix“ bibliotekoje yra 2200 pavadinimų. Paslaugos kaina yra 75 DKR, tai prilygsta maždaug 12 USD per mėnesį. Kaina yra šiek tiek didesnė nei JAV versija, turinti mažesnę filmų ir televizijos laidų biblioteką.

Suomija„Netflix Finland“ – 2100 pavadinimų

„Netflex Finland“ taip pat pasirodė 2012 m. Rugsėjo mėn. Regioninėje bibliotekoje yra 2100 pavadinimų. Tai labai panašu į kitas Europos šalis. Paslaugos kaina yra 7,99 € per mėnesį. Tai yra 1 euras mažiau nei Austrijoje ir Belgijoje. 2012 m. Spalio mėn. „Netflix“ neilgai truko Andromedos gerbėjai, tačiau jie greitai ją ištraukė iš bibliotekos. Priešingu atveju jų turinys nėra daug pastebimas, palyginti su kitais netoliese esančiais regionais.

Prancūzijoje„Netflix France“ – 1 650 pavadinimų

Prancūzija prie „Netflix“ fold taip pat prisijungė 2012 m. Rugsėjį. Jie turi mažesnę biblioteką nei kai kurios Europos šalys, turinčios apie 1 650 pavadinimų. Iš pradžių Prancūzijai rūpėjo, kad „Netflix“ įvedimas sugadintų šalių dėmesį kultūrai. Atsakydamas į tai, „Netflix“ sukūrė originalą pavadinimu „Marselis“, kuris yra jų populiarios „House of Cards“ serijos perdarymas. „Netflix France“ kaina yra 7,99 euro per mėnesį. Nebrangi kaina, tačiau jų turinio bibliotekos trūksta, palyginti su beveik penkis kartus didesniais pavadinimais JAV.

Vokietija„Netflix Germany“ – 1 600 pavadinimų

Vokietijos žiūrovai 2012 m. Rugsėjo mėn. Kartu su penkiomis kitomis Europos šalimis pateko į savo „Netflix“ biblioteką. Vokiečių „Netflix“ bibliotekoje yra apie 1600 pavadinimų. Paslauga kainuoja 7,99 euro per mėnesį. „Netflix“ konkuruoja su „Amazon Instant Video“, apmokestinančia ta pačia kaina. Kitas jų konkurentas iš Vokietijos „Watchever“ kainuoja 8,99 euro per mėnesį. Kaip ir kitose Europos šalyse, „Netflix“ nesiūlo daug pasirinkimo galimybių.

Airija„Netflix Ireland“ – 2400 pavadinimų

„Netflix“ pasirodė Airijoje tuo pačiu metu kaip ir JK. Airijos žiūrovai galėjo prisijungti prie „Netflix“ nuo 2012 m. Sausio 4 d. Jų turinio biblioteka yra arčiau JK nei kitos Europos šalys, turinčios daugiau nei 2400 pavadinimų. Tai didesnė kaina – 9 € per mėnesį. Jie taip pat turi biudžeto planą – 8 eurus per mėnesį, kuriame neįtraukiami aukštos raiškos srautai ir leidžiamas tik vienas ryšys. Tai reiškia, kad negalite žiūrėti vienu metu dviem įrenginiais.

Liuksemburgas„Netflix Luxembourg“ – 1 500 pavadinimų

Liuksemburgas prisijungė prie „Netflix“ patirties 2014 m. Rugsėjo 19 d. Kaip ir daugelis kitų Europos šalių, palyginti su kitomis pasaulio sritimis, jos turi nedidelę turinio biblioteką. Nariai turi prieigą prie 1500 filmų ir TV laidų. Paslaugos kaina yra 8,99 euro per mėnesį. Jie taip pat turi planą už 11,99 € per mėnesį, į kurį įtraukta 4K transliacija. Liuksemburgo nariams neabejotinai gali būti naudinga naudoti VPN, norint žiūrėti turinį kituose regionuose.

Meksika„Netflix Mexico“ – 3000 pavadinimų

Meksika buvo ankstyvas „Netflix“ sąrašo papildymas. Paslaugos gerbėjai galėjo oficialiai prisijungti 2011 m. Rugsėjo 12 d. Meksika turi vieną didžiausių turinio bibliotekų, turinčią daugiau nei 3000 pavadinimų. Jie yra vos keli šimtai pavadinimų už Brazilijos ir Kanados. Meksika turi apie 200 pavadinimų daugiau nei JK žiūrovai. Žinoma, jie vis dar smarkiai atsilieka nuo JAV, turėdami mažiau nei pusę rodomų laidų ir filmų. Paslaugos kaina yra 99 pesai per mėnesį.

Nyderlandai„Netflix“ Nyderlandai – 1 950 pavadinimų

2013 m. Rugsėjo 11 d. „Netflix“ pradėjo veiklą Nyderlanduose. „Netflix“ pasirinko labai protingą požiūrį į „BitTorrent“ tinklus, kad surastų populiariausius atsisiųstus šou ir filmus. Jie žinojo, kad teisinės alternatyvos siūlymas bus naudingas klientams, ir jie padarė dideles lažybas sumokėdami daugiau nei 3 mlrd. USD už papildomą turinį tais metais. Kitą ketvirtį „Netflix“ pirmą kartą padidino savo klientų bazę Europoje greičiau nei JAV. Jų lažybos turėtų ir toliau atsipirkti ilgus metus.

Naujoji Zelandija„Netflix“ Naujojoje Zelandijoje – 1 450 pavadinimų

„Netflix“ vartotojai Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje metų metus naudojasi VPN, kad galėtų naudotis paslauga. „Netflix“ pagaliau pradėjo teikti savo paslaugas Naujojoje Zelandijoje 2015 m. Kovo 24 d. Paslauga kainuoja 9,99 USD per mėnesį SD ir 12,99 USD per mėnesį HD turiniui. Vienintelė problema yra mažiausias iš visų regionų, turinčių tik apie 1450 pavadinimų. Tai yra penkis kartus mažiau nei JAV. Manau, kad drąsiai galima spėti, kad „Kiwis“ ir toliau naudos VPT, kad galėtų mėgautis savo mėgstamiausiais pasirodymais.

Norvegija„Netflix Norway“ – 2200 pavadinimų

Norvegija prisijungė prie „Netflix“ foldo 2012 m. Rugsėjį. Jie startavo kartu su Danija, Suomija ir Švedija. Kaip ir jų kolegos Europoje, Norvegijos nariai turi prieigą prie maždaug 2200 pavadinimų bibliotekos. Paslauga kainuoja 79 NOK, tai sudaro maždaug 14 USD per mėnesį. Tai atrodo gana brangu, atsižvelgiant į turinio trūkumą regione. Laimei, vartotojai Norvegijoje gali naudoti VPN norėdami pasiekti populiarų turinį kituose „Netflix“ regionuose.

ŠvedijaŠvedijos „Netflix“ – 2200 pavadinimų

„Netflix“ pradėjo plėtrą Europoje JK 2012 m. Sausio mėn., O iki rugsėjo 18 d. Jie pradėjo veiklą Švedijoje, taip pat Danijoje, Suomijoje ir Norvegijoje. „Netflix Norway“ nariai iš savo bibliotekos gali pasirinkti 2200 pavadinimų regione. Švedijos klientai gali tikėtis sumokėti 79 SEK, tai yra maždaug 12 USD per mėnesį. Tai vėlgi yra brangu, palyginti su amerikietiškos populiarios internetinės transliacijos paslaugos versija.

Šveicarija„Netflix“ Šveicarijoje – 1 700 pavadinimų

„Netflix“ duris Šveicarijai atvėrė 2014 m. Rugsėjo mėn. Šveicarija prisijungė prie Europos šalių, kurios tą pačią dieną prisijungė prie „Netflix“, sąrašo. Deja, Šveicarijos biblioteka yra labai maža, turi tik 1 700 pavadinimų. Klientai gali tikėtis sumokėti priemoką, palyginti su savo kolegomis Europoje. „Netflix“ kaina yra 11,90 franko per mėnesį Šveicarijoje. Tai sudaro beveik 13 USD per mėnesį, o tai yra didesnė premija nei kituose regionuose.

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manau, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš aukščiau išvardytų pasirinkimų. Aš juos pasirinkau virš kitų pirmaujančių VPT teikėjų, atsižvelgdamas į greitį, patikimumą ir kainą. Taip pat ieškojau paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą JAV ir kituose populiariuose „Netflix“ regionuose. Norite, kad greitasis VPN teikėjas transliuotų „Netflix“ laidas ir filmus. Ypač jei jums patinka žiūrėti HD ar net 4K turinį. Įraše dalijamos paslaugos taip pat yra geriausi kitų populiarių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Hulu“, „Amazon Instant“, „HBO Now“, „BBC iPlayer“, „Spotify“ ir „Pandora“, VPN..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me