Geriausi „NFL Game Pass“ VPN 2020 m

„NFL Game Pass“NFL siūlo visiems, esantiems už JAV ir Meksikos ribų Žaidimo leidimas.  „Game Pass“ paslauga leis jums žiūrėti vienos komandos reguliariojo sezono žaidimus už 79,99 svaro. Žiūrėkite bet kurios ir visos NFL komandos reguliariojo sezono žaidimus už 99,99 svarus. Reguliaraus sezono ir atkrintamųjų varžybų metu jie turi „Season Plus“ planą, kuris kainuoja 119,99 svaro sterlingų. Bandėme iš JAV ir galime patvirtinti, kad norint prisijungti prie „Game Pass“ reikia ne JAV IP adreso. Todėl norėdami prisijungti, norėsite prisijungti prie VPN serverio kitoje šalyje. Norėdami gauti geriausią kainą, galite naudoti Taivaną ar Vietnamą. Apie tai trumpiau apžvelgsime. Pirmiausia pažvelkime į geriausius „NFL Game Pass“ VPN.


„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Pažvelkime į „NFL Game Pass“ prenumeratas, prieinamas kiekvienoje šalyje:

„CountryPriceContentRequirements“
Taivanas124,99 USDGyvi žaidimai
Replay ir radijas
Nė vienas
KanadaKanadietis – 329 USD
~ 250 USD
Gyvi žaidimai
Replay ir radijas
Nė vienas
JK ir Australija199,99 USDGyvi žaidimai
Replay ir radijas
Nė vienas
Jungtinės Valstijos99 USDTik grojimas ir radijas.
Nėra gyvų žaidimų
„DirecTV“ prenumerata
Nėra atskiros srautinio perdavimo paslaugos

Geriausias būdas įsigyti „NFL Game Pass“ yra prisijungti prie VPN serverio Taivane, Vietname, Indijoje, Indonezijoje, Malaizijoje ar Laose. Kaina yra tik 124,99 USD visose šiose šalyse ir apima tiesioginę prieigą prie viso NFL sezono ir atkrintamųjų varžybų. Jūs netgi turite prieigą prie ankstesnių sezonų pakartojimų ir žaidimų „NFL Game Pass“ bibliotekos.

Jei esate JAV ar Meksikoje, NFL siūlo dvi papildomas parinktis. Pirmasis yra Garso leidimas kuris leis jums klausytis kiekvieno žaidimo gyvai. Naudodami „Audio Pass“ galite klausytis vienos komandos reguliariojo sezono žaidimų už 24,99 USD. Klausykite visų reguliaraus sezono žaidimų už 29,99 USD. Reguliaraus sezono ir atkrintamųjų varžybų metu jie turi „Season Plus“ planą, kuris kainuoja 39,99 USD.

Vadinamas antrasis variantas tiems, kurie gyvena JAV ar Meksikoje Žaidimas atsukti atgal. NFL „Game Rewind“ paslauga leis jums žiūrėti mėgstamos komandos reguliariojo sezono žaidimus pagal pareikalavimą (ne tiesiogiai) už 29,99 USD. Žiūrėkite visas reguliaraus sezono varžybas, jei jų reikia (ne tiesiogiai) už 39,99 USD. Reguliaraus sezono ir atkrintamųjų varžybų metu jie turi „Season Plus“ planą, kuris kainuoja 69,99 USD.

Jokių užtemimų su „NFL Game Pass“

Be to, kad sutaupysite pinigų, prisiregistruodami „NFL Game Pass“ iš kito regiono, išvengsite elektros energijos tiekimo nutraukimo. Mes visi ten buvome. Rengiatės pradžiuginti savo mėgstamą komandą tik norėdami sužinoti, kokie galioja NFL užtemimo apribojimai. Tai neįvyks su užsienietiška „Game Pass“ prenumerata ir VPN. Tiesiog prisijunkite prie VPN serverio JK ar Australijoje ir atidarykite „NFL Game Pass“, kad išvengtumėte užtemimų.

Dabar atidžiau pažvelkime į geriausius VPT, norėdami žiūrėti NFL su „Game Pass“.

1. Geriausias „NFL Game Pass“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „NFL Game Pass“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „NFL Game Pass“ VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „NFL Game Pass“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „NFL Game Pass IPVanish“ VPT

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Aukščiau mes pateikėme jums tai, kas, mūsų manymu, yra geriausi variantai, kuriuos galite naudoti naudodamiesi „NFL Game Pass“. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašas kitų pasirinkimų. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, kaina, saugumu, patikimumu ir netgi serverio vietomis. Nesvarbu, kurias NFL komandas norite žiūrėti, norėsite prisijungti prie vieno iš mūsų sąraše esančių VPN. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį, nesvarbu, kurias komandas norite stebėti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map