Geriausi Niujorko VPT

NiujorkasNiujorkas yra didžiausias JAV miestas. Apskaičiuota, kad joje gyvena 8,5 milijono gyventojų, o metro rajone gyvena 20 milijonų gyventojų. Niujorkas turi daugybę skirtingų slapyvardžių ir yra nemažai priežasčių aplankyti „Didįjį obuolį“. Jei vykstate į miestą ir planuojate naudoti viešąjį „Wi-Fi“, įsitikinkite, kad pirmiausia prisijungėte prie VPN. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti visus tinklo apribojimus. Apie tai netrukus papasakosime daugiau. Prieš tai darydami, peržiūrėkite mūsų geriausių Niujorko VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Bėgant metams ši vietovė tapo pagrindine prekybos ir turizmo vieta. Tai apima ir Europos imigrantų tvarkymo punktą. Miesto pravardžių yra daugybė. Jie apima miestą, kuris niekada nemiega, „Empire City“, „Gotham“, „Metropolis“, „Didysis obuolys“ ir nemažai kitų. Daugybė kompanijų turi savo būstinę, o mieste yra daugybė lankytinų vietų. Nedidelę jų dalį sudaro muziejai, bažnyčios, restoranai, Brodvėjaus parodos, pastatai, aukščiausio lygio sporto komandos ir dar daugiau. Rajono sporto komandas sudaro Niujorko „Mets“ ir „Yankees“ (MLB), Niujorko „Giants“ ir „Jets“ (NFL), Niujorko „Knicks“ ir Bruklino „Nets“ (NBA), Niujorko „Islanders“ ir „Rangers“ (NHL) klubai. Stebėkite savo mėgstamas komandas be geografinių blokų ir „blackout“ apribojimų naudodami VPN.

Nesvarbu, dėl kokių priežasčių lankotės Niujorke, ten yra nemažai turizmo. Daugelis verslininkų, norėdami pritraukti klientus į šį labai konkurencingą miestą, siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį savo klientams. Nors tai gali pasirodyti gerai, norėsite prisijungti prie VPN prieš naudodamiesi juo. Taip yra todėl, kad nusikaltėliai tiesiog laukia galimybės pavogti jūsų asmeninius duomenis. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to jūsų slaptų duomenų pavogimas tampa daug sudėtingesnis.

Kita gera priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Jei esate sporto gerbėjas, jau žinote, kad gali būti nelinksma transliuoti mėgstamą komandą internetu, jei įsikūrote tame pačiame mieste. Be to, įmonės, šalys ir institucijos taip pat blokuos turinį. Tiems, kurie yra tikslinėje zonoje arba už jos ribų, geografiniai apribojimai gali sukelti problemų. Prisijungę prie VPN apgaudinėjate blokuojančią programinę įrangą, manydami, kad esate kažkur kitur. Taip pat galite prisijungti prie serverio kitoje srityje, kad gautumėte prieigą prie to regiono turinio.

Koks yra geriausias Niujorko VPT?

Siekdami nustatyti mūsų geriausių NYC VPN sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • Greičio testai atlikti VPN serveriuose Niujorke
 • VPN tinklo patikimumas leidžia ilgą ryšio laiką
 • Stiprūs šifravimo lygiai geresnei privatumo apsaugai
 • Mes pasirinkome tik tuos VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Galimybė atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas ir tiesioginį sportą
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Netrukus čia pateikiamas geriausių Niujorko VPT paslaugų sąrašas:

1. Geriausias Niujorko VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Niujorko „ExpressVPN“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Niujorko serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Niujorke ir jo greitis buvo 274,77 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Niujorko VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Niujorko „NordVPN“ greičio testasNiujorke „NordVPN“ teikia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Niujorke, o atsisiuntimo greitis buvo 206,07 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Niujorko VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Niujorko miesto greičio testasMes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 119,15 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Niujorko.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Niujorko VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Niujorko „CyberGhost“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Niujorke, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Niujorke. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 126,28 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Niujorko VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

„IPVanish“ Niujorko greičio testas„IPVanish“ priglobia daugiau nei 100 serverių Niujorke, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui nyc.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Niujorke ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 97,02 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei jus domina kitos galimybės, galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tačiau nemanome, kad jums to reikės. Mūsų pasirinkimas buvo pagrįstas saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius Niujorke. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Nesvarbu, kurį pasirinksite, visi jie turi gerus tinklus. Jei planuojate transliuoti turinį, greitis yra labai svarbus. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite priimti sprendimą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map