OhajasOhajas yra laikomas vidurio vakarų valstija ir yra JAV Didžiųjų ežerų regione. Iš viso joje gyvena beveik 11,7 milijono žmonių, todėl ji yra 7-oji pagal gyventojų skaičių. Aplankyti Ohajo valstiją yra daugybė galimybių ir priežasčių. Apsilankydami tokiuose miestuose kaip Deitonas, Klivlandas, Sandusky, Sinsinatis ir dar daugiau, jums neišbėgs nei priežastys, nei ten reikalingi dalykai. Taip pat nenorėsite naudoti viešojo „WiFi“ be VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Ohajas tikrai turi keletą gero dydžio miestų. Tai, ko jie neturi, yra bet kokie atsitiktinės vyriausybės stebėsenos įrodymai. Jums negresia Ohio vyriausybės ar JAV vyriausybės stebėjimo veikla. Tai reiškia, kad jums gresia kibernetinės nuorodos. Tai žmonės, kurie naudojasi pažeidžiamais tikslais. Kitaip tariant, tie, kurie nenaudoja VPN su „WiFi“. Jei vis dėlto tai padarysite, tiems sukčiams bus sudėtinga pakenkti jūsų neskelbtiniems duomenims.

Antroji priežastis naudoti VPN gali būti ne tokia akivaizdi. Tai padės jums išvengti geografinių apribojimų iš savo gimtojo regiono ar sporto trikdžių. Jei jums patinka žiūrėti sportą internete ir bandysite žiūrėti bet kurią iš Ohajo komandų, jums tai bus sustabdyta. Prisijungę prie VPN kitame regione, galite priversti blokavimą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite apeiti bet kokius blokus ar elektros energijos užtemimus, su kuriais galite susidurti.

Koks yra geriausias Ohajo VPN?

Taigi, mes galime geriausiai atsakyti į šį klausimą. Yra keli kriterijai, į kuriuos turime atsižvelgti. Ohajo valstija yra JAV, todėl daugiau dėmesio skirsime kriterijų ir greičio atblokavimui. Čia yra svarbiausi.

  • Greiti serveriai, esantys Ohajo ir regione, kurie gerai atlieka greičio testus
  • Stabilus ir didelis tinklas, padedantis atsijungti
  • Galimybė apeiti valstybėje riboto turinio ir sporto užtemimus
  • Šifravimas, skirtas stipriai apsaugoti vartotojo privatumą
  • Griežta nerašymo politika, padedanti apsaugoti privatumą
  • Kelių platformų palaikymas programoms mobiliesiems, įskaitant „Amazon Firestick“

Dabar atidžiau apžvelgsime geriausius Ohajo VPT.

1. Geriausias VPN Ohajo valstijoje: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Ohio“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Ohajo valstijoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Čikagoje (artimiausioje vietoje) ir išbandėme Kolumbe ir Klivlande. Abiejose vietose pasiekėme puikų greitį.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN Ohajo valstijoje: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Ohio“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie VPN serverio ir išbandėme Cleveland bei Columbus. Kaip matote, našumas buvo įspūdingas, kai parsisiuntimo greitis buvo nuo 108 Mbps iki 110 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Ohajo VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Ohio“ greičio testasVIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie VPN serverių Čikagoje ir išbandėme greitį Klivlande ir Kolumbo mieste. Rezultatus galite pamatyti žemiau.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Ohajo VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Ohio“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti greitį iki Ohajo, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Čikagoje. Dėl to mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Ohajo valstijoje. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis svyravo nuo 103 Mbps iki 106 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Ohajo VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

Operos „Surfshark“ greičio testasSavo bandymams Ohajo valstijoje pasirinkome serverį, esantį Čikagoje. Prisijungę tiesiog ieškokite norimo miesto paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie ten esančio serverio. Prijungėme prie serverio ir išbandėme greitį iki Klivlando ir Kolumbo. Rezultatas abiejuose miestuose buvo didesnis nei 107 Mbps.

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

Čia galite pamatyti puikių VPN naudojimo galimybių ir priežasčių, būnant Ohajo valstijoje. Nors mes optimizavome aukščiau pateiktus pasirinkimus, remdamiesi keliais veiksniais, jūs visada galite jaustis laisvai 10 geriausių VPN sąrašų jei norėtumėte kitų variantų. Jie taip pat yra geri pasirinkimai, bet ne tokie naudingi kaip tie, kuriuos minėjome aukščiau. Nesvarbu, kodėl lankotės valstybėje, VPN yra labai svarbūs norint naudotis internetu. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums priimti pagrįstą sprendimą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me