Geriausi Oregono VPT

OregonasOregonas yra pajūrio valstija, esanti JAV vakarinėje pakrantėje. Joje gyvena apie 4,19 milijono gyventojų ir jis nėra labai apgyvendintas. Apsilankyti šioje vaizdingoje valstybėje yra daugybė priežasčių. Nuo gražių kalnų ir vandenynų kontrastų iki labai gerai žinomų universitetų ir daugelio kitų rasite daug darbų. Jums taip pat bus svarbu naudoti VPN, kai prisijungiate prie viešojo „Wi-Fi“. Paaiškinsime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia pažiūrėkite į mūsų sąrašą, kuriame rasite geriausius Oregono VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Su visu gamtos grožiu turėsite daug ką nuveikti. Tačiau jums taip pat gali prireikti viešo belaidžio interneto. Jei taip, jums pasisekė, yra daug vietų, kur tai panaudoti. Tačiau tai taip pat reiškia, kad aplinkui yra kibernetinės nuomonės. Kadangi yra pagrindinės kolegijos ir kiti dalykai, galite lažintis, kad nusikaltėliai laukia tuo pasinaudodami. Štai kodėl naudinga naudoti VPN. Prisijungimas prie serverio užšifruos jūsų ryšį ir bus daug sunkiau pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Kita priežastis, kodėl verta naudoti VPN būnant Oregone, yra padėti jums išvengti sporto užtemimų. Nesvarbu, ar esate „Blazers“, „Bebrai“, „Ducks“ ar kitų gerbėjai, galite būti užblokuoti, jei bandysite žiūrėti žaidimą internete. Dėl šios priežasties norėtumėte prisijungti prie kito regiono ar srities VPN. Tai darydami jūs sukčiaujate blokuojančią programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur. Tada galėsite mėgautis bet kokiais žaidimais, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Oregono VPT?

Nors valstybėje yra susirūpinimo dėl saugos, svarbu išvengti ir elektros energijos tiekimo nutraukimo bei geografinių apribojimų. Dėl šios priežasties mes naudosime įvairius veiksnius, kurie padės nustatyti, koks yra geriausias Oregono VPT.

 • Stiprus karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų privatumą būnant valstybėje
 • Kelių platformų mobiliosios programos ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Teikėjai, siūlantys griežtą be žurnalų politiką vartotojams
 • Teikėjai, turintys VPN serverius, kurie gerai veikia regione
 • Galimybė apeiti geografiškai ribotą turinį Oregone ir aplinkiniuose regionuose
 • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti nutrūkusių ryšių

Dabar atidžiai apžvelkite keletą geriausių Oregono VPT.

1. Geriausias Oregono VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Sietlą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie VPN serverio Sietle ir išbandėme greitį į Portlandą, Eugene ir Corvallis. Kaip matote, našumas buvo puikus, kai parsisiuntimo greitis buvo maždaug 125 Mbps visuose 3 miestuose.

„ExpressVPN“ Oregono greičio bandymas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Oregono VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Oregone.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ serverio Sietle ir išbandėme greitį į Portlandą, Eugene ir Corvallis. Mes nustatėme, kad greitis svyruoja nuo 119 Mbps iki 126 Mbps.

„IPVanish Oregon“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

3. Geriausias Oregono VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA regione veikia gerai. Prisijungę prie Sietlo serverio ir išbandę greitį į Portlandą, Eugene ir Corvallis, gavome maždaug 125 Mbps greitį.

PIA Oregono greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

Yra keletas labai gerų priežasčių naudoti VPN būnant Oregone. Mes suteikėme jums puikių paslaugų teikėjo pasirinkimų. Nepaisant to, jei norite sužinoti daugiau galimybių, galite pasižiūrėti į mūsų teikėjus, pateiktus 10 populiariausių VPN sąraše. Jie visi veiks gerai, bet mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes optimizavome savo pasirinkimą dėl Oregono. Nesvarbu, ką jūs ten planuojate daryti, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite apsaugoti savo privatumą pasirinkdami sau tinkamiausią variantą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map