PakistanasPakistanas yra šalis Viduriniuose Rytuose ir yra šešta pagal gyventojų skaičių šalis pasaulyje. Ši islamo šalis ribojasi su Indija ir Iranu, taip pat keletu kitų. Kaip ir daugelis besivystančių šalių, yra sričių, kurios buvo modernizuotos, ir kitų sričių, kuriose jaučiamas didžiausias skurdas. Siekdama kovoti su sukilėliais, Pakistano telekomunikacijų tarnyba (PTA) neseniai pateikė nurodymą uždaryti „BlackBerry Enterprise Services“, ypač „BlackBerry“ pranešimų ir el. Pašto adresus. Kyla klausimas, ar tariamai stebimas ir saugomas iš šalies šviesolaidinio tinklo maždaug 660 GBPS, kur yra linija tarp piliečių privatumo ir nacionalinio saugumo? Tai yra gera, jei ne geriausia priežastis naudoti VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kadangi „BlackBerry Enterprise Services“ yra užšifruotos ir saugomos užsienyje, jos sukelia stebėjimo problemą. Nors „BlackBerry Limited“ sutiko bendradarbiauti su PTA pagal teisėtus įsakymus, jie teigia, kad niekada nesiūlė nevaržomos prieigos prie savo BES serverių. Dėl to vyriausybė įpareigojo visiems mobiliųjų įrenginių vartotojams išjungti jų užšifruotas paslaugas. „BlackBerry“ Pakistane veiksmingai taps lygiai taip pat kaip įprastas mobilusis telefonas. Šešias dienas iki šio pranešimo pakistaniečiai pareiškė ketinantys sustiprinti elektroninių ryšių stebėjimą. Jei keliaujate į Pakistaną ar gyvenate Pakistane, visi jūsų ryšiai turėtų vykti naudojant VPN.

Atsižvelgdami į padidėjusį stebėjimą, aptarsime keletą VPN naudojimo Pakistane priežasčių. Aišku, vyriausybė nemėgsta šifravimo. Naudodami VPN galėtumėte sukurti saugų ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje. Vyriausybė mato tokį srautą kaip užšifruotą, tačiau nemato specifikos. Nors mes suprantame poreikį saugoti nacionalinį saugumą, Pakistane beveik visais lygmenimis yra paplitusi korupcija. Yra daug galimybių, kad duomenys bus neteisingai tvarkomi.

Kaip minėjome, „BlackBerry Enterprise Services“ yra blokuojamos, bet taip pat ir tokie dalykai kaip „Voice over IP“ (VoIP) ir „Skype“. Įsivaizduokite, kad keliaujate į Pakistaną verslo reikalais ir norėjote pakalbėti su savo artimaisiais iš savo šalies. Kadangi ten yra užblokuota balso programa „Skype“, prieiga prie jos būtų prisijungus prie VPN ir galėtumėte apeiti šį apribojimą. Tą patį galima pasakyti apie populiarią „premium“ interneto transliavimo paslaugą „Netflix“. Šiuo metu Vidurio Rytuose nėra „Netflix“ formos. Jei turėtumėte mokamą prenumeratą, tiesiog prisijungtumėte prie VPN ir galėtumėte peržiūrėti bet kurį regioną. Žinoma, tai taip pat padės atblokuoti svetaines ar kanalus, kurie gali būti ten blokuojami.

Iki šiol VPN naudojimo Pakistane pranašumai turėtų būti santykinai aiškūs, tačiau mes juos dar kartą apžvelgsime. Geriausia priežastis ten naudoti VPN yra saugumas. Net jei pašalintume iš šios lygties vyriausybės slegiamąjį interneto srauto stebėjimą, vis tiek yra daugybė kitų žmonių, kurie norėtų pasidomėti jūsų asmeniniais duomenimis. Kad apsaugotų jūsų privatumą, VPT teikia jūsų naršymo internete šifravimo lygį.

Antra priežastis yra atblokuoti prieigą prie užblokuoto turinio ar svetainių. Kaip matote, vyriausybė blokuoja prieigą prie tam tikrų svetainių ir programų Pakistane. Bendrovės taip pat gali blokuoti turinį, jei esate ne tikslinėje srityje, pagrįstoje IP. VPN padės jums pasiekti abu scenarijus. Kurį teikėją turėtumėte pasirinkti??

Mes turime keletą gerų rekomendacijų Pakistanui, kurias galimybes pasirinkti. Nors visos mūsų parinktys naudoja saugų šifravimą, „OpenVPN“ protokolo naudojimas visada būtų geriausias jūsų pasirinkimas. Jei greitis yra esminis dalykas, galite naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas naudojant „Skype“, „VoIP“, internetinius žaidimus ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“. Jei kyla ryšio problemų ir problemų dėl ryšio nutraukimo, jūsų pasirinkta parinktis turėtų būti „OpenVPN“ (TCP). Pastaroji gali šiek tiek sulėtinti ryšį, tačiau duomenys tikrinami atliekant klaidas. Norėdami perduoti ar prisijungti prie VPN naudodami mobilųjį tinklą, taip pat galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant L2TP ir IKEv2, kad būtų užtikrintas geras privatumas.

Jei norite atblokuoti turinį ar apsaugoti savo duomenis, rekomenduojame „ExpressVPN“. Jie netvarko žurnalų ir turi funkciją „nužudyti“, todėl ji užtikrina, kad jūsų žiniatinklio veikla yra saugi. Jei norite išbandyti savo jėgas transliuodamas „Netflix“, geriausias pasirinkimas yra „ExpressVPN“ dar kartą. Jie turi labai didelį tinklą ir siūlo ir mobilųjį klientą, todėl jums tereikės prisijungti, o srautą galėsite transliuoti iš šalių, turinčių didžiausias turinio bibliotekas. Šiuo metu didžiausia yra JAV.

Jei norite tik turėti prieigą prie riboto turinio, norėtumėte pasirinkti „ExpressVPN MediaStreamer“. Jų išmanioji DNS paslauga padės atblokuoti kanalus neprarandant greito greičio. Kadangi visi didieji Pakistano miestai siūlo plačiajuosčio ryšio spartą nuo 1 iki 50 Mbps, mes siūlytume naudoti šifruotą parinktį. Mes nerekomenduotume prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Kadangi greitis yra problema, jei bandote srautu kai kuriais atvejais, nes jums reikia tik 800 Mbps greičio, kokybė neturėtų blogėti. Papildomas šifravimo sluoksnis yra vertas bet kokio greičio praradimo.

Siekdami aiškumo, pažvelkite į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų jei norėtumėte kitų variantų. Parinktys, kurias paminime šiame įraše, yra geriausios, taigi, ko gero, jums to nereikės. Kaip kriterijus pasirinkome saugumą, greitį ir kainą. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra daug tinklo serverių, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Patikimi VPT teikėjai užtikrins jūsų privatumą ir turės greitus tinklus aukštos raiškos turiniui iš kitų šalių transliuoti. Mūsų pasirinkimai abu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me