PanamaPanama yra palyginti maža šalis, esanti Centrinėje Amerikoje. Kai kurie iš didžiausių dalykų, apie kuriuos žinoma šalis, yra Panamos kanalas ir liūdnai pagarsėjęs diktatorius Manuelis Noriega. Beveik pusė gyventojų gyvena sostinėje, vadinamoje Panama. Nepaisant mažo dydžio, ji yra antra konkurencingiausia šalis Lotynų Amerikoje. Jei ketinate aplankyti Panamą verslo ar pramogų tikslais, naudodamiesi viešuoju internetu turėsite naudoti VPN. Trumpai apžvelgiame mūsų geriausių Panamos VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
3PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Interneto prieiga ir privatumas Panamoje

Jei esate verslo reikalais arba tiesiog norite ką nors padaryti per liūtis, internetas yra neabejotinas pasirinkimas. Nors tik pusė šalies turi prieigą prie interneto, skaičius ir greitis visada gerėja. Vidutinis interneto greitis yra apie 13 Mbps. Atsižvelgiant į turizmo, prekybos ir prekybos apimtį šalyje, tokio greičio padidėjimas reiškia, kad aplinkui yra plėšrūnų. Tai yra pirmoji priežastis naudoti VPN.

Niekas nenori vykti į užsienio šalį ir pavogti jų duomenų. Tačiau niekur negali vykti neišgirdęs apie saugumo pažeidimą. Kai užšifruojate srautą naudodamiesi VPN, kad prisijungtumėte prie interneto, jūs padėsite apsaugoti savo slaptus duomenis. Galite įsivaizduoti, kad nemokamoje „WiFi“ vietoje gali būti kažkas, kas tik laukia, kad pavogtų tą informaciją iš jūsų.

Kita gera priežastis naudoti VPN yra dėl geografinių apribojimų. Nors Panamoje nėra jokių cenzūros taisyklių, jums vis tiek bus apribota prieiga prie tam tikro turinio. Paprastai tai gali būti sunku, nesvarbu, ar tai srautinis turinys, ar turinys iš jūsų namų srities. Tiesiog prisijunkite prie savo namų regiono serverio naudodami VPN ir šia problema turėtų būti pasirūpinta.

Koks yra geriausias Panamos VPN?

Pažvelgsime į keletą veiksnių, kad tinkamai atsakytume į šį klausimą. Tokiu atveju jie bus labiau orientuoti į privatumą. Pažvelkite į kriterijus, kuriuos naudojame.

  • Stiprūs karinio lygio šifravimo komponentai, skirti apsaugoti jus būnant Panamoje
  • Teikėjai, turintys griežtą neprisijungimo politiką, kad padėtų apsaugoti jūsų privatumą
  • Teikėjai, galintys apeiti ugniasienes ir geografiškai blokuotą turinį, kai esate Panamoje
  • Greiti serveriai, užtikrinantys geriausią įmanomą greitį
  • Aukštas tinklo stabilumas, padedantis pašalinti serverio atjungimus
  • Kelių platformų programos, veikiančios įvairiuose įrenginiuose

Dabar atidžiau pažvelgsime į geriausius Panamos VPT.

1. Geriausias Panamos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas naudojant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Panama“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite Panamą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Panama City, Panama, greitis buvo 70,22 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Panamos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Panamos greičio testasTiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Panamoje. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Panamos miesto. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume, ir nustatėme, kad greitis yra 105,86 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

3. Geriausias Panamos VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Panama“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Panamoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Panamoje. Prisijungėme prie vieno iš jų Panamos mieste ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 17,54 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

Jei norite sužinoti apie keletą kitų variantų, apsilankykite mūsų tinklalapyje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Pasirinktys yra pagrįstos saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Jie taip pat yra tiekėjai, kurių rajone yra geras VPN serverių tinklas. Tokiu būdu jūs galite pasiekti geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate pasiekti, atsisiųsti ar transliuoti bet kokį turinį. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą ir sutaupyti šiek tiek pinigų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me