Geriausi Paryžiaus, Prancūzijos VPT

Paryžiaus įvaizdisŠtai 5 geriausių Paryžiaus VPN paslaugų sąrašas.


 1. „ExpressVPN“Mūsų geriausias pasirinkimas. Greičiausi VPN serveriai Paryžiuje, kad atblokuotų geografinius apribojimus ir apsaugotų jūsų privatumą.
 2. „NordVPN“ – Saugūs VPN serveriai Paryžiuje.
 3. „Surfshark“ – Paprastas naudoti su VPN serveriais Prancūzijoje.
 4. Privatus interneto ryšys – „P2P“ draugiškas su serveriais regione.
 5. „CyberGhost“ – Puikiai tinka pradedantiesiems, serveriams Paryžiuje.

Paryžius yra sostinė ir gausiausias Prancūzijos miestas. Daugelis mano, kad tai yra moderniausia kultūros ir mados pusė. Nuo maisto iki kalbų iki Eifelio bokšto miestas turi daug patrauklių aspektų keliautojams visame pasaulyje. Nesvarbu, ar planuojate persikelti ten, vykti atostogauti ar net į susitikimą ar konferenciją, pastebėsite, kad įprasta naudotis viešuoju „WiFi“ ryšiu. Tačiau nenorėsite prisijungti nenaudodami VPN.

Paryžiaus miestas datuojamas III a. Pr. Kr., Kai rajone gyveno Keltų Senonesų giminė, vadinama Parisii. Jis dažnai vadinamas Šviesos miestu, nes jie buvo vieni pirmųjų miestų, pradėjusių naudoti gatvių gatvių žibintus, ir dėl savo pagrindinio vaidmens Apšvietos amžiuje. Jos ekonomika turi daugybę elementų, įskaitant žvejybą, prekybą, prekybą, turizmą ir kitus laikus.

1700 m. Pabaigoje mieste buvo daugybė giljotinos išpjovų ir Prancūzijos revoliucijos. 1793 m. Mirties bausmė buvo įvykdyta paskutiniajam Prancūzijos karaliui ir tik 1804 m., Kai valdžią užgrobė pirmasis Prancūzijos konsulas. Miestas taip pat žinomas Luvras ir daugelis kitų žinomų vietų. Nesvarbu, ką norite veikti Paryžiuje, jūs tikrai rasite.

Kadangi tai yra tokia tarptautinė kelionių vieta, per miestą visą laiką eina daug keliautojų. Nors yra daug ką nuveikti, kartais gali tekti naudotis nemokamu belaidžiu „WiFi“, kurį siūlo daugelis prekybininkų. Nors ir patogu, neturėtumėte naudoti viešojo „WiFi“ be VPN. Taip yra todėl, kad vagys laukia vagystės, kad pavogtų jūsų asmeninę informaciją. Jei jūsų duomenys nėra užšifruoti, esate pažeidžiami.

Kita VPN naudojimo priežastis yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Tai yra blokai, kuriuos gali pateikti institucijos ar šalys ir kurie apribos, kur galite ir kur negalite eiti. Kai prisijungsite prie VPN, tai padės jums išvengti tokio tipo apribojimų. Tokiu būdu jums nereikės kovoti su blokadomis.

Ir jūs turite du scenarijus, kai VPN naudoti yra gera idėja. Užsiregistravę galite rasti ir kitų naudojimo būdų. VPN užtikrins jūsų apsaugą nuo jūsų privatumo iki apriboto turinio atblokavimo. Jei sutinkate, yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti rinkdamiesi teikėją. Kitu atveju tai nepadarys daug gero.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Paryžiaus VPT.

1. Geriausias Paryžiaus VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Paryžius“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Paryžių. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Europą, tada atidaryti Prancūziją. Šiuo metu galite pasirinkti Paryžiaus serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Paryžiuje, Prancūzijoje, o greitis buvo 269,05 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Paryžiaus VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Paryžiaus „NordVPN“ greičio testasParyžiuje „NordVPN“ priglobia daugybę serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes Paryžiuje išbandėme prancūzų serverį, kurio atsisiuntimo greitis buvo 186.14 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Paryžiaus VPT: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

Paryžiaus „Surfshark“ greičio testasSavo bandymams dėl Paryžiaus norėjome pasirinkti šioje vietoje esantį serverį. Prisijungę tiesiog spustelėkite vietos skirtuką ir įveskite vietą paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie serverio, esančio Prancūzijoje. Kai prisijungėme prie serverio ir išbandėme Paryžiuje, greitis buvo 219,37 Mbps.

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite pasirašyti neribotą VPN sąskaitą tik už 1,99 USD per mėnesį su 2 metų prenumerata.

Peržiūrėkite „Surfshark“ pasiūlymus

4. Geriausias Paryžiaus VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Paryžiaus greičio testasNaudojant PIA „Windows“ klientą, sąranka ir naudojimas yra paprastas. Tačiau neleiskite, kad jo paprastumas manytų, jog jis yra pagrindinis. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 103,10 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie Paryžiaus.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

5. Geriausias Paryžiaus VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Paris“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Paryžiuje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Prancūzijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 56,63 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, kurių serveriai yra Paryžiuje. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map