Geriausi „Playstation 4“ VPN

Geriausi „Playstation“ VPN„Playstation 4“ puikiai pranoko lūkesčius dėl konsolės. Grafika, kuri leis žaidimui atrodyti kaip realiame gyvenime, platus žaidimų pasirinkimas jūsų nenuvils, o galimybė atkurti „Blu-ray“ ir įprastus DVD yra tik keli iš dalykų, kuriuos „PS4“ daro gerai. Internetinės „PS4“ funkcijos, stebinčios tokius dalykus kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „FUNimation“ arba žaidžiančios tokius žaidimus internete kaip „CoD“, „FFXIV“, „Destiny“ ir „Minecraft“, siūlo daugybę valandų linksmybių..


Internetinės funkcijos gali būti draudžiamos priklausomai nuo to, kur esate ir ką norite daryti. Jei norite peržengti šiuos geografinius apribojimus, žaisti su draugais kitoje šalyje ar transliuoti „Netflix“ atostogoms iš palaikomų regionų, rekomenduočiau VPN. VPT pakeis jūsų IP adresą į kitą vietą. VPT leis jums žaisti su draugais kitoje šalyje, žiūrėti transliacijų paslaugas atostogoms ne palaikomose vietose, apsaugoti jus nuo DDoS atakų, sumažinti atsilikimą ir netgi paskatinti greitesnį ryšį. Pažvelkime į geriausių „Sony Playstation 4“ (PS4) VPT paslaugų sąrašą..

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

„Playstation 4“ atkuria jūsų DVD diskus, taigi, jei jūs atostogavote ir norėjote žaisti filmus bei žaisti žaidimus, galite tiesiog pasiimti PS4, užuot supakavę tiek DVD grotuvą, tiek PS4. Srautinio transliavimo paslaugos buvo pridėtos prie PS4, kad galėtumėte vaizdo ir muzikos paslaugas laikyti toje pačioje dėžutėje kaip ir jūsų žaidimai, o ne pirkti kitus priedus prie savo televizoriaus, skirtus tai paslaugai. Populiarioms paslaugoms, tokioms kaip „Netflix“, vis tiek reikės atskiros narystės norint gauti programą ir žiūrėti turinį PS4. Taip pat galite naudoti socialinę žiniasklaidą PS4, norėdami parodyti, ką pabrėžia jūsų žaidimas, ar paimti žaidimo vaizdus ir juos paskelbti.

Palaikomos transliacijos paslaugos / programos apima:

 • „Placation“ muzika, „Playstation Store“, „Amazon Instant Video“, „Youtube“, „Netflix“, HBO GO, MLB.TV „Premium“, „Hulu“, „VUDU“, „Crackle“, „Crunchyroll“, EPIX, „Yupp TV“, „VidZone“, „Gaiam TV“, „Tunein“ radijas, NBA žaidimų laikas, „Qello“ koncertai, „Live Event Viewer“, „WWE“ tinklas, „NHL GameCenter Live“, „Daily Burn“, „Dish Network“, NFL sekmadienio bilietas, „Snagfilms“, „Flex“, „FUNimation“, „ShareFactory“, „Colours!“, „Skype“, „Nico Nico“, „AR Play“, „Frobisher Says!“, „Treasure Pack“, „Paint Park“, „ „Paint Park Plus“, „Wake-Up Club“, „PS Home Arcade“ ir „Imaginstruments“.

Palaikoma socialinė žiniasklaida apima:

 • „Facebook“, „Twitter“ ir „Flickr“

Kartu su visomis šiomis programomis ir socialine žiniasklaida yra žaidimai. Žaidimai visada yra linksmi ir naudojant naujesnę grafiką jie atrodo nuostabiai. Yra didelis PS4 žaidimų pasirinkimas, taip pat yra daugybė žaidimų DLC, kuriuos galima įsigyti per PS4 parduotuvę. Žaidimai gali būti žaidžiami internete arba neprisijungus, atsižvelgiant į žaidimą.

Kai kurie populiarūs „Sony Playstation 4“ žaidimai apima:

 • „Batman Arkham Knight“, „GTA 5“, „Destiny“, „Bloodborne“, „MBL the Show 16“, „Fifa 16“, „Madden 16“, „NBA 2K16“, „CoD“, „Minecraft“, „Mortal Kombat X“, „Assassin’s Creed“ sindikatas, „Plants vs Zombies Garden Warfare“ ir „FFXIV“..

PS4 taip pat turi narystę specialiems žaidimų papildymams, mėnesiniams nemokamiems žaidimams ir net kai kuriems internetiniams žaidimams. Narystė vadinama „PlayStation Plus“. Galite įsigyti vieno mėnesio, trijų mėnesių ar vienerių metų prieigą. Vienas mėnuo kainuoja 9,99 USD, trys mėnesiai kainuoja 17,99 USD, o metai kainuoja 49,99 USD.

PS4 yra populiari žaidimų konsolė, pasižyminti puikia grafika. Savo kolekcijoje yra kelios programos ir žaidimai. Tai leidžia naudoti socialinę mediją norint parodyti draugams, kaip jums sekasi žaidimuose. „PlayStation Plus“ leis atrakinti dalykus, kurių paprastai negalima, kiekvieną mėnesį gauti nemokamus žaidimus ir leisti žaisti tam tikrus žaidimus internete. Nesvarbu, ką darote, PS4 yra gera konsolė, kurią reikia žaisti.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius PS4 VPN.

1. Geriausias „Playstation 4“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias PS4 VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Playstation 4“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Playstation 4“ VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias „Playstation 4“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN paslaugą, kad atblokuotumėte internetinių žaidimų geografinius apribojimus ir žiūrėtumėte srautinės medijos paslaugas kitose šalyse. VPN suteiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai leis jums pasiekti tokias paslaugas kaip „Netflix“ atostogaujant už palaikomų regionų ribų. Tai pagerins našumą ir sumažins atsilikimą. Elitiniai žaidėjai taip pat įvertins pridėtą „DDoS“ apsaugą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map