Portugalija naktįPortugalijos Respublika, paprastai tiesiog vadinama Portugalija, yra Europoje, Iberijos pusiasalyje. Vienintelė šalis, su kuria ribojasi į šiaurę ir rytus, yra Ispanija. Jame gyvena 10,2 milijono žmonių. Daugelis veiksnių pritraukia lankytojus, įmones ir kitus rajonus. Jei jus domina tapti vienu iš jų, rasite daug ką nuveikti ir puikų interneto greitį. Vis dėlto nenorėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu, prieš tai nenaudodami VPN. Daugiau apie tai netrukus. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių Portugalijos VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
5PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Laimė šios gražios šalies lankytojų ir gyventojų labui, vyriausybės šnipinėjimas nėra tai, dėl ko jums reikia jaudintis. Beje, būdami ten, vis tiek turite būti atidūs savo privatumui. Dėl lankytojų, kurie nuolat lankosi, skaičiaus, dažnai nusikaltėliai gali pavogti jūsų duomenis. Štai kodėl didžiausia priežastis naudoti VPN yra apsaugoti jūsų privatumą. Naudojant VPN bus sukurtas saugus ir užšifruotas ryšys su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to tiems sukčiams bus daug sunkiau suvaldyti jūsų duomenis.

Portugalijos vyriausybė paprastai nefiltruoja svetainių, tačiau tai nereiškia, kad nepateksite į geografinius apribojimus. Anot „Global Voices“, vyriausybė uždarė banko „Wikileaks“ versijos, pavadintos „Tugaleaks“, banko sąskaitą, nes 2012 m. Ji laikė teroristine organizacija. Nors tai buvo keleri metai, tai rodo, kad potencialas vis dar yra. Jei norite pasiekti turinį iš kito regiono, paprastai jums tai neleidžiama daryti. Tokiu atveju prisijungtumėte prie VPN serverio kitame regione, kad išvengtumėte tų blokų. Kai tik turėsite, turėtumėte galėti žiūrėti į turinį taip, tarsi ten būtumėte.

Koks yra geriausias VPN portugalas?

Siekdami padėti nustatyti atsakymą į šį klausimą, mes susitelkėme į šiuos kriterijus, kad nustatytume geriausių Portugalijos VPT sąrašą.

  • VPN tinklo patikimumas leidžia ilgą ryšio laiką
  • Galimybė atblokuoti geografiniu požiūriu apribotą turinį
  • Greičio testai atlikti VPN serveriuose Portugalijoje
  • Stiprūs šifravimo lygiai geresnei privatumo apsaugai
  • Griežta jokių žurnalų politika
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Nedelsdami pateikiame geriausius variantus Portugalijai

1. Geriausias Portugalijos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Portugal“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Portugalijoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Europą ir atidarykite Portugaliją. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai išbandėme serverį Lisabonoje, Portugalijoje, gavome gana gerų rezultatų. Kaip matote, mūsų greičio testas sukūrė 89,98 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Portugalijos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Portugalija nėra didelė šalis, tačiau keli VPT teikėjai siūlo serverius šalies sostinėje Lisabonoje. Žinoma, tai apima „IPVanish“. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip dar vieną mūsų pasirinkimo variantą, kurį naudosime būdami Portugalijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Rasite puikų greitį ir jie gerai atliks mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Portugal“ greičio testas

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visoje Europoje ir jie visi yra prieinami. Jei matote serverius, kurių serverio pavadinime yra raidė „a“, jie yra greičiausi tinkle. Kai išbandėme vieną iš „IPVanish“ serverių Lisabonoje, gavome labai garbingą 59,55 Mbps, kaip galite pamatyti žemiau.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. Geriausias Portugalijos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Portugal“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Portugalijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Portugalijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima keletą serverių Portugalijoje ir yra greitas dėl turimo tinklo. Prisijungėme prie serverio Lisabonoje (Portugalija) ir gavome 55,22 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Portugalijos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Portugal“ greičio testas

Tiems, kuriems patinka galimybė turėti daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Portugalijoje, ypač Lisabonoje. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Portugalijos. Prisijungėme prie ten esančio serverio, norėdami išbandyti ir nustatėme, kad greitis yra kietas – 55,83 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

5. Geriausias Portugalijos VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Portugal“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Portugalijoje, atidarėme „Windows“ programą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinklas turi kelis serverius šalyje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo apatinėje pusėje, esant 14,68 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPT ir pasiekti visas jų serverio vietas nuo vos 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Apsilankykite „PureVPN“

Nesvarbu, kodėl jūs naudojatės VPN būdami Portugalijoje, tikimės, kad pamatysite, kodėl svarbu, kodėl svarbu naudoti ten VPN. Tiems, kurie pirmenybę teiktų kitoms, nei išdėstytos aukščiau, galimybėms, galite nedvejodami pasižvalgyti į mūsų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jie taip pat yra geri, mes priėmėme konkretų pasirinkimą, remdamiesi keliais veiksniais, įskaitant kainą, tinklo dydį, stabilumą, vietas, greitį, saugumą ir dar daugiau. Kadangi mūsų sąrašas yra optimizuotas, galite būti tikri dėl gero greičio. Šiomis dienomis svarbu, nepaisant to, ką darote. Naudodamiesi šiuo vadovu galite priimti pagrįstą sprendimą dėl geriausių variantų.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me