RolisRolis yra Šiaurės Karolinos sostinė. Tai antras pagal dydį valstijos miestas, kuriame gyvena 464 žmonės. Tačiau metro rajone yra maždaug 1,3 mln. Mieste yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti, ir jame yra 3 labai gerai žinomos kolegijos. Tai yra Šiaurės Karolinos universitetas (UNC), Šiaurės Karolinos valstijos universitetas (NC valstija) ir Duke universitetas. Tiesą sakant, jūs galėjote aplankyti visus tris ir grįžti į savo pradinį tašką nevažiavę 65 mylių pirmyn. Jei ketinate aplankyti šią vietovę, norėsite prisijungti prie VPN prieš naudodamiesi viešuoju „Wi-Fi“. Peržiūrėkite mūsų geriausių „Raleigh“ VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Šiomis dienomis daugelis naudojasi internetu, kad patobulintų savo patirtį įvairiose vietose. Jei pasinaudosite nemokamu belaidžiu „WiFi“, kurį siūlo daugelis įmonių, norėsite naudoti VPN. Tai darydami sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Tai padės apsaugoti jus nuo paslėptų elektroninių srautų. Galite lažintis, kad nemažai jų laukia pavogę jūsų asmeninius duomenis. VPT tai daro, kad nepakenktumėte savo slaptai informacijai.

Jei jūs kada nors buvote mokyklos ar verslo tinkle ir jums buvo užkirstas kelias patekti į tam tikras svetaines, susidūrėte su antrąja priežastimi naudoti VPN. Dažnai mokyklos, įmonės, organizacijos ir net kai kurios šalys neleidžia vartotojams pamatyti turinio, kurį jie laiko „netinkamu“. Kai naudojate VPN ir prisijungiate prie serverio kitoje vietoje, galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu jūs galite peržiūrėti tai, ko norite, taip, lyg nieko neatsitiktų.

Mes ką tik paminėjome dvi geriausias priežastis naudoti VPN būdami Rolis. Beje, vėliau galite sužinoti daugiau. Nesvarbu, ar norite apsisaugoti nuo elektroninių srautų, ar tiesiog apeiti tinklo apribojimus, VPN padės jums. Renkantis juos, reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

Koks yra geriausias VPT „Raleigh“?

Atlikdami atrankas, turite atsižvelgti į keletą veiksnių. Čia pateiktas geriausių „Raleigh“ VPN sąrašas.

  • Greitaeigiai serveriai Raleigh srityje
  • Galimybė padėti vartotojui peržiūrėti riboto ir sportinio pobūdžio turinį
  • Stiprus šifravimas padeda užtikrinti privatumą
  • Griežta jokių žurnalų politika
  • Kelių platformų palaikymas mobiliesiems įrenginiams, įskaitant
  • Dideli ir stabilūs tinklai, kad būtų sumažintas atjungimų poveikis

Be jokių papildomų delsų, čia yra geriausių „Raleigh“ VPN paslaugų sąrašas:

1. Geriausias „Raleigh“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ bėgimo greičio bandymas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Atlantą (nes ji yra geriausia vieta). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje ir jo greitis buvo 108,25 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias „Raleigh“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Raleigh“ greičio testas„NordVPN“ priglobia 39 serverius Atlantoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Atlantoje, o parsisiuntimo greitis buvo 107,97 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias „Raleigh“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Raleigh“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį netoli Rolio, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Atlantoje. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 97,02 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Jei norėtumėte pamatyti keletą kitų variantų bendruomenėje, turėtumėte peržvelgti 10 geriausių VPN paslaugų sąrašą. Nepaisant to, mes nemanome, kad to reikės. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir vietomis netoli Raleigh apylinkių. Tokiu būdu gausite geriausią įmanomą greitį. Tai labai svarbu, jei planuojate transliuoti turinį. Visi mūsų variantai turi puikius tinklus, todėl nėra ir blogų variantų. Kai naudojatės mūsų vadovu, galite rasti geriausią variantą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me