„Reddit“ logotipasReddit.com turi nepaprastai didelę vartotojų bazę. Tiesą sakant, tai yra 4-oji dažniausiai lankoma svetainė JAV ir 6-oji svetainė, kurioje dažniausiai lankoma. Savarankiškai aprašytas pagrindinis interneto puslapis gali pateikti naujienas arba jas sužlugdyti. Jame taip pat yra beveik kiekviena tema, apie kurią galite galvoti. Viena iš geriausių šios populiarios svetainės dalių yra ta, kad ji yra nemokama ir atvira visiems. Kol turite „Reddit“ sąskaitą, jums leidžiama skelbti forumuose. Nesvarbu, ar esate naujas privatumo bendruomenės narys, ar patyręs veteranas, surasti tinkamą jūsų poreikiams tinkantį VPN gali būti nelinksma. Kai kurios svetainės, remdamosi skirtingais veiksniais, iškreipia VPN apžvalgų rezultatus. Štai kodėl mes pasakysime jums apie geriausius VPT teikėjus pagal „Reddit“ komentarus.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Yra daugybė priežasčių, kodėl „Reddit“ vartotojai ieško puikių VPT. Asmens tapatybės išsaugojimas yra svarbi priežastis naudoti VPN, bet ne vienintelė. Kiti dalykai yra produkto suradimas, siekiant apsaugoti jūsų privatumą „Wi-Fi“ interneto prieigos taškuose ir padėti jums apeiti geografiškai ribotą turinį. Geras VPN padės greitai pasiekti šiuos tikslus ir dar daugiau. Taigi kokie yra geriausi VPT, pasak „Reddit“ vartotojų? Pažiūrėkime.

1. Geriausias „Reddit“ vartotojų VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ yra vienas iš mėgstamiausių. Čia yra tiesioginis komentaras iš neseniai „Reddit“ vartotojas.

„Aš naudoju„ IPvanish “tik dėl to, kad jis veikia su bet kokiu turimu įrenginiu. Net „Firestick“. Nesu tikras dėl PIA, tačiau jis taip pat gali lengvai prisijungti prie „OpenVPN“. Net turiu tai savo telefone, todėl man net nereikia atsisiųsti „IPvanish“ programos. „IPvanish“ taip pat turi SOCKS tarpinį serverį…. tai puikiai tinka kankinti. Kai aš padariau spartiausią greitį, gaunu apie 200–250 Mbps per įjungtą VPN naudodamas UDP. Aš tai ir moku. Vienas didžiausių „IPvanish“ apmaudų yra tai, kad jie turi vieną greičiausių serverių. Jie taip pat turi apie 400 serverių, iš kurių gali rinktis. “

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas12 Mo.Refund
60891200„OpenVPN“, „IKEv2“, L2TP, PPTPVPN programinė įranga7,50 USD58,49 USD7 diena

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo greičiausias VPN atliekant greičio testus. Kaip matote aukščiau esančiame komentare, jūs rasite kelias serverių vietas visame pasaulyje. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Reddit“ vartotojų VPT: VIP

Privatus interneto ryšysKaip vartotojas, asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia jums keletą skirtingų variantų. Anksčiau jūs turėjote nustatyti kiekvieno VPN serverio profilį. Dabar nesunku prisijungti prie bet kurio serverio 28-oje jų buvimo vietos šalių. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio2 metai Grąžinti
30473282„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“6,45 USD59,95 USD7 diena

Čia pateiktas su VIP susijęs komentaras „Reddit“ vartotojas.

„Man patinka VIP, nes jis lengvai integruojamas su„ OpenVPN “. Tai reiškia, kad jums nebus sunku paleisti jį „Linux“ kompiuteryje, maršrutizatoriaus programinėje įrangoje, tokioje kaip DD-WRT, ar jūsų tinklo įrenginyje, pavyzdžiui, „Raspberry Pi“.

Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl VPN kliento asmeniniame „Windows“ kompiuteryje. Jie arba bet kuris įrenginys gali naudoti PIA VPN jūsų maršrutizatoriuje ar kitame įrenginyje, skirtame užduočiai atlikti. “

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga dėl kokių nors priežasčių bus panaikinta, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to laikyti savaime suprantamu dalyku. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias „Reddit“ vartotojų VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Naudojant „ExpressVPN“, greita VPN prieiga ir „MediaStreamer“ veikia kaip intelektualiosios DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir išvengti geografinių apribojimų. Neįmanoma pastebėti „ExpressVPN“ naudojimo pranašumų.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMontas15 Mo.Refund
941603000„OpenVPN“, SSTP, L2TP, PPTPVPN programinė įranga12,95 USD99,95 USD30 dienų

Čia yra a komentaras „Reddit“ vartotojas apie paslaugą.

„ExpressVPN man buvo ypač patikimas ir greitas. Aš panaudosiu (jį), kai noriu greito ryšio ir „ExpressVPN“, kad būtų galima apeiti regiono užraktą. “

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

4. Geriausias „Reddit“ vartotojų VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvus, nes turi serverius, esančius visame pasaulyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo visame pasaulyje už labai gerą kainą.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
59703300„OpenVPN“, PPTP, L2TP„Windows“11,95 USD69,00 USD30 dienų

Štai citata iš a „Reddit“ vartotojas apie „NordVPN“.

„Asmeniškai manau, kad„ nordvpn “yra gana puikūs.“

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ siūlo geriausią paslaugų derinį pagal kainą. Žinoma, norėsite užsisakyti ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,75 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias „Reddit“ vartotojų VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė apmokestindavo vartotojus pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

ŠalysVietosServeriaiProtokolaiPrograminė įrangaMėnesio metinis grąžinimas
2646682„OpenVPN“, PPTP, L2TPVPN programinė įranga7,50 USD52,49 USD7 diena

Čia yra a citata „Reddit“ vartotojas apie „StrongVPN“.

„Tai buvo visas mėnuo, skaičiuojamas nuo mokslo metų, ir dar neturėjote jokių pranešimų / problemų dėl„ StrongVPN “naudojimo. torrenting + universiteto miestelio pralaidumas = FTW “

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti į kitus pasaulio kraštus ir nori patekti į „Netflix“.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

StiprusVPN

Pasak „Reddit“, jūs galite pasirinkti geriausius VPN. Tačiau galite nesivaržydami pasižvalgyti po mūsų 10 geriausiųjų sąrašas VPT teikėjų. Esmė tame, kad ten yra daug gerų produktų. Viskas priklauso nuo to, ko ieškote. Tikimės, kad šis įrašas ir kitų „Reddit“ vartotojų komentarai padėjo jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me