Geriausi Reikjaviko (Islandija) VPT

ReikjavikasReikjavikas yra sostinė ir didžiausias Islandijos miestas. Jis įsikūręs ant pietinio Fakso įlankos kranto ir jame gyvena 128 000 gyventojų. Pamatysite, kad daugelis lankytojų dėl įvairių priežasčių žvalgosi į miestą ir šalį. Nuo šiaurinių žiburių stebėjimo iki apsilankymo „Imagine Peace“ bokšte ir dar daugiau, nesinorės praleisti pro šiauriausią bet kurios pasaulio šalies sostinę. Vis dėlto lankydamiesi norėsite naudoti VPN viešajame „WiFi“. Apie tai daugiau papasakosime per kelias akimirkas. Prieš tai darydami, pažvelkite į geriausius Reikjaviko VPN sąrašus.


„RankProviderPriceVisitVPN“ statistika
Redaktorių pasirinkimas„ExpressVPN“ExpressVPN kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ statistika
2„NordVPN“„NordVPN“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„NordVPN“ statistika
3„CyberGhost“„CyberGhost“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ statistika

Pažvelgus į „Freedomhouse.org“ ataskaitą, Islandija yra viena laisviausių vietų pasaulyje. Vis dėlto tai nereiškia, kad galite nuleisti savo apsaugą. Nors Reikjaviko ir Islandijos vyriausybės jūsų neprižiūrės, yra ir kitų, kurie pasinaudos miesto laisve. Galite lažintis, kad jie tiesiog laukia galimybės susirasti neapsaugotą vartotoją. Naudojant VPN, jūsų srautas yra apsaugotas ir užšifruotas. Dėl to tiems nusikaltėliams labai sunku pasiekti jūsų asmeninę informaciją.

Nors Reikjavike ar Islandijoje beveik nėra cenzūros, vis tiek galite pasinaudoti antrąja priežastimi naudoti VPN. Tai yra norint apeiti geografiškai ribotą turinį. Jei norite pasiekti turinį iš savo gimtojo regiono ar net to, kas yra už Islandijos ribų, paprastai jums tai neleidžiama daryti. Tiesiog prisijunkite prie VPN tame regione, kurį norite pasiekti, ir tada neturėtumėte jokių problemų. Taip yra todėl, kad klaidina blokuojančią programinę įrangą galvodami, kad esate kur nors kitur.

Koks yra geriausias Reikjaviko VPT?

Norėdami nustatyti mūsų Reikjaviko geriausių VPT sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus. Pastebėsite, kad mes labiau orientuojamės į antrąją priežastį, o ne į pirmąją.

 • Galimybė atblokuoti populiarias srautinio perdavimo paslaugas iš savo namų regiono ar kitų regionų
 • VPN serveriai, kurie gerai veikė Reikjavike
 • Didelis ir stabilus tinklas, padedantis pašalinti atsijungimus
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Stiprus karinio laipsnio šifravimas padeda apsaugoti privatumą
 • Teikėjai, neturintys žurnalų politikos

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių Reikjaviko VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Reikjaviko VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektuali DNS paslauga, padedanti atblokuoti prieigą prie nuostabaus geografiškai apriboto turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ir Kanados ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su serveriais Ukrainoje (artimiausioje vietoje). Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Europą ir atidarykite Islandiją. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai išbandėme serverį Reikjavike, greitis buvo 119.00 Mbps.

„ExpressVPN Reykjavik“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Reikjaviko VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei norite užsisakyti ilgesnį laiką. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ yra keletas serverių Ukrainoje (kadangi tai yra artimiausia vieta. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme) serverio, esančio Reikjavike, o atsisiuntimo greitis buvo 112,79 Mbps.

„NordVPN Reykjavik“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,99 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Reikjaviko VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Reikjavike, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Ukrainos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas Islandijos serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Reikjavike. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Reikjavike. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 110,52 Mbps.

„CyberGhost Reykjavik“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 2,75 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

Nors nemanote, kad Reikjavike jums reikia VPT, yra keletas rimtų priežasčių jį naudoti. Jei norite pamatyti kitas nei pirmiau pateiktas parinktis, kreipkitės į teikėjus mūsų tinklalapyje 10 geriausių VPN sąrašų. Visos tame sąraše pateiktos parinktys turėtų būti veiksmingos, tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes optimizavome savo pasirinkimą Reikjavike. Nesvarbu, kokia jūsų veikla mieste, VPN apsauga yra gera mintis naudojantis internetu. Kai naudojatės mūsų vadovu, galite priimti tinkamą sprendimą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map