„Safari“ piktograma„Safari“ yra įmontuota visų „Macintosh“ / „Apple“ produktų interneto naršyklė. Tai pagrįsta „WebKit“ varikliu. „Apple“ išleido ją 2003 m. Kartu su „Mac OS X Panther“ ir ji buvo „iOS“ įrenginių dalis nuo tada, kai jie pateko į rinką. Vienu metu buvo „Windows“ versija, tačiau ji buvo prieinama tik nuo 2007–2012 m. Kaip jūs tikriausiai žinote, „Apple“ daug dėmesio skiria privatumui. Jie padarė viską, ką galėjo, kad apsaugotų savo vartotojų privatumą. Tačiau yra ir papildomų atsargumo priemonių, kurių galite imtis norėdami apsaugoti savo privatumą internete. Apie juos daugiau pakalbėsime per minutę. Vis dėlto pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių „Safari“ VPN plėtinių sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nesvarbu, kokį įrenginį naudojate, naudinga naudoti VPN kartu su „Safari“. Šiomis dienomis atrodo, kad negalite įjungti radijo, televizoriaus ar žiūrėti žiniatinklio neišgirdę apie tam tikrus duomenų pažeidimus. Naudodami VPN, užšifruosite savo žiniatinklio duomenis. Užuot palikę laisvą elektroninę vagystę, būsimiems nusikaltėliams bus daug sunkiau pavogti jūsų neskelbtiną informaciją. Net jei užšifruosite failus savo kompiuteryje ar „iPhone“, prisijungimas prie interneto gali jus apsaugoti be jų.

Kitas VPN naudojimo su „Safari“ pranašumas yra jo galimybė išvengti geografinių apribojimų. Jei nesate susipažinę su šiuo terminu, tai neleidžia jums pamatyti turinio iš įvairių pasaulio vietų. Juos gali rinkti darbo vieta (pvz., Darbo užkarda), mokykla (arba kolegijos miestelis), žiniasklaidos srautams pritaikyta įmonė (pvz., „Amazon“ ar „Netflix“) ar net vyriausybės (jei šalis, kurioje esate, turi cenzūros taisykles). Kai prisijungiate prie pasirinkto serverio, blokuojančioji programinė įranga gali manyti, kad esate kažkur kitur. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte sugebėti apeiti geografinius blokus taip, lyg būtumėte.

Dabar, kai pamatysite VPT svarbą naudojant „Safari“, kartais sunku žinoti, kokie yra geriausi VPT, arba rasti puikių galimybių „Mac“ ir „iOS“ vartotojams. „Windows“ ir „Android“ vartotojams yra lengvesnis laikas ir daugiau pasirinkimo galimybių. Šiuo metu bendruomenėje yra šimtai VPT teikėjų, siūlančių produktus. Deja, daugelis iš jų arba lėtai, arba turi saugumo problemų (pvz., Informacijos nutekėjimas). Pažvelkime į kai kuriuos veiksnius, kurie lemia gerą „VPN“ paslaugą „Safari“.

  1. Serverių skaičius – Atidžiai apžiūrėkite bendrą VPN serverių skaičių ir vietą, kur jie yra. VPN teikėjas, turintis tik kelis serverius, gali viską padaryti lėtai. Taip yra todėl, kad serveriai gali greitai perkrauti
  2. Šifravimo protokolai – Nors daugelis teikėjų siūlo kelis protokolus, norėsite ieškoti „OpenVPN“. Kartais vis tiek matysite teikėjus, siūlančius PPTP protokolą. Jei matote tą, nenaudokite jo, jei neturite kito pasirinkimo. „OpenVPN“ teikia geriausią greičio ir saugumo derinį, o ekspertai mano, kad tai yra auksinis standartas. Jei jie jums siūlo pasirinkti UDP ir TCP OpenVPN versiją, UDP versija yra greitesnė, bet ne tokia stabili.
  3. Patikimumas ir atvirumas – Norite įsitikinti, kad teikėjas neturi DNS nutekėjimų. Priešingu atveju jūs nugalėsite tikslu naudoti VPN. Privatumo aspektu norite įsitikinti, kad teikėjas laikosi skaidrumo savo politikoje.
  4. Greiti serveriai – Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra serverio greitis. Jei planuojate naudoti „Safari“ turiniui transliuoti, paskutinis dalykas, kurio norite, yra, kad jūsų laidos ar įvykių buferis būtų viduryje..

VPN vs. tarpinis serveris – kas yra geriau „Safari“ vartotojams?

Mes laikysimės dalykų labai paprasta. Ar norite apsaugoti savo privatumą ar atblokuoti visų „Mac“ ir „iOS“ programų apribojimus? Jei taip, tuomet norėsite naudoti VPN. Jei jūsų tikslas yra tiesiog apeiti geografinius apribojimus svetainėje, kurią planuojate peržiūrėti „Safari“, tada veiks tarpinis serveris arba VPN. Primygtinai rekomenduojame naudoti VPN, nes šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą „Safari“ ir išorėje. Jei prisijungsite naudodami „ExpressVPN Safari“ plėtinį, jis iš tikrųjų suaktyvins jų VPN klientą, kuris apsaugo visus jūsų ryšius.

„Safari“ VPN plėtinys palyginti su papildiniu

Gali išgirsti, kad žmonės daro nuorodą į „VPN“ plėtinius ir „Safari“ papildinius. Taip pat pamatysite, kad žmonės nurodo VPN ir tarpinių serverių plėtinius kaip tą patį. Jie nėra. Jei norite užšifruoti savo duomenis ir gauti prieigą prie turinio kituose regionuose bet kuriame įrenginyje, tuomet norėsite naudoti VPN. „ExpressVPN“ prideda dar vieną funkciją, vadinamą „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų geografinius apribojimus. Jūs tiesiog atsisiųsite jų VPN klientą, kuriame yra „Safari“ VPN plėtinys, skirtas paslaugai. Taip pat galite naudoti „MediaStreamer“ žaidimų pultuose ir daugialypės terpės grotuvuose, įskaitant „Apple TV“, „Roku“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginius..

Atsižvelgiant į tuos faktorius, kuriuos ką tik paminėjome, dabar apžvelgsime geriausius „Safari“ VPN.

3. Geriausias „Safari“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Deja, „IPVanish“ neturi tikrojo „Safari“ naršyklės plėtinio. Kitaip tariant, pirmiausia turėsite prisijungti prie programos, o tada galėsite pradėti naršyti. Jie turi greitus serverius daugelyje vietų, ir jūs galite tikėtis, kad jie bus patikimi. Jie taip pat turi vieną didžiausių tinklų JAV, todėl tai yra geras pasirinkimas naudoti kasdien.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, galite tikėtis rasti serverių kiekviename žemyne, išskyrus Antarktidą. Jie taip pat gerai atlieka mūsų greičio testus Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Pasirinkę vieną, galite pasirinkti miestą ir net serverį, kurį norite naudoti.

„IPVanish“ priegloba daugybei serverių visame pasaulyje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, atl.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 63,76 Mb / s, o jo maksimalus greitis yra toks pats..

„IPVanish Atlanta“ greičio testas

Mes taip pat norime patikrinti, ar nėra DNS nutekėjimų, norint patikrinti programinę įrangą. Jei matote kelis serverius arba tokį, kurio nepateikia VPN įmonė, tai rodo problemą. Kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje, „IPVanish“ praeina testą.

„IPVanish LeakTest for Safari“

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Safari“ VPN plėtinys: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ yra vienas iš tikriausių „Safari“ naršyklės VPN plėtinių. Norėdami pradėti, norėsite užsiregistruoti „ExpressVPN“ ir prisijungti prie jų svetainės. Iš čia galite atsisiųsti naujausią „ExpressVPN“ klientą, skirtą „Mac“, kuriame yra „Safari“ plėtinys.

„ExpressVPN Safari“

„ExpressVPN Safari“ plėtinys leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Mes nuėjome į priekį ir išsirinkome aukščiausią „Safari“ sąraše esantį serverį – JAV – Niujorką. Kaip matote, serveris veikė greitai, jo atsisiuntimo greitis buvo 59,80 Mbps.

„ExpressVPN NYC“ greičio testas

Kaip matote toliau, atlikome DNS nuotėkio testą, norėdami įsitikinti, kad naršyklės plėtinys nepraleidžia mūsų tikrosios vietos ir nustatėme, kad „ExpressVPN“ praėjo be jokių problemų.

„ExpressVPN Safari Leaktest“

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tuo pačiu metu galite prisijungti prie paslaugos ne daugiau kaip 3 įrenginiais naudodami vieną VPN sąskaitą 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Safari“ VPN: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net ir po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6080Atlanta, Baltimorė, Bostonas, Čikaga, Klivlandas, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Filadelfija, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

„CyberGhost“ „CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Apple TV“, „Netflix“, „YouTube Red“ ir kt. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost VPN“ nesiūlo tikro „Safari“ plėtinio. Dėl to pirmiausia turėsite prisijungti, o tada galėsite pradėti naudoti „Safari“. Kaip testą norėjome pamatyti, kaip „CyberGhost“ sekėsi naudojant „Safari“. Atidarėme „Mac“ klientą (jis atrodo labai panašus į „Windows“ versiją) ir pasirinkome parinktį „Pasirinkti mano serverį“. Dabar galite plėstis į bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. Tinklas siūlo daugybę serverių keliose skirtingose ​​vietose. Greičio testui nusprendėme išbandyti serverį Los Andžele. Mūsų atsisiuntimo greitis buvo 54,96 Mbps.

„CyberGhost LA“ greičio testas

Kaip ir anksčiau, mes norėjome atlikti nuotėkio testą su „CyberGhost“ VPN klientu, skirtu „Safari“. Žemiau esančiame paveikslėlyje matote to bandymo rezultatą. Vienintelis serveris, kurį jie rodo, yra Niujorko serveris, prie kurio prisijungėme.

„CyberHost VPN Leaktest“, skirtas „Safari“

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 5,99 USD per mėnesį su jų 30 dienų garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Safari“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Kaip ir kai kuriems kitiems teikėjams, „NordVPN“ neturi tikrojo „Safari“ plėtinio. Dėl to pirmiausia turėsite prisijungti prie „NordVPN“ kliento. Prisijungę galėsite atidaryti „Safari“ ir naršyti taip, kaip tikėjotės.

Testavimo sumetimais prisijungėme prie serverių Atlantoje. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Jūs turite žinoti serverių numerius, prie kurių norite prisijungti. Jei norite prisijungti prie Atlanto, kaip mes, norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme serverį Atlantoje, o atsisiuntimo greitis buvo 57,49 Mbps.

„NordVPN Charlotte“ greičio testas

Žinoma, nuotėkio bandymą turime atlikti ir su „NordVPN“. Žemiau pateiktame paveikslėlyje mūsų testas rado tik vieną serverį ir jis buvo teisingas mūsų tikslams pasiekti. Tai reiškia, kad su šiuo taip pat neturėsite nutekėjimo problemų.

„NordVPN Leaktest“ skirtas „Safari“

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,75 USD per mėnesį su 30 dienų garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias „Safari“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšysKaip ir kai kuriems kitiems teikėjams, „NordVPN“ neturi tikrojo „Safari“ plėtinio. Dėl to pirmiausia turėsite prisijungti prie „NordVPN“ kliento. Prisijungę galėsite atidaryti „Safari“ ir naršyti taip, kaip tikėjotės. Serveriai yra išdėstyti abėcėlės tvarka pagal regioną, šalį ir miestą. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie norimo naudoti miesto vietų. Šiuo atveju mes nusprendėme išbandyti naudodami Niujorką.

VIP „Windows“ klientas yra supaprastintas. Tai reiškia, kad jūs nerasite daug tiek, kiek nustatėte ir naudojote. Tai pasakė, tai yra viskas, kas paprasta. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 62,02 Mbps greičiu.

PIA Filadelfijos greičio testas

Galiausiai norėjome parodyti jums, kad VIP taip pat gerai atlieka savo nuotėkio testą. Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas vienas PIA teikiamas serveris. Kaip matote, jis tikrai jus saugos.

„PIA Leaktest for Safari“

Kalbant apie jų klientą, skirtą „Mac“, VIP partnerių komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą visame pasaulyje. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Ir ten jūs tai turite. Nors „Safari“ naršyklėje yra tik vienas tikras naršyklės plėtinys, ką tik paminėtos parinktys yra geriausias pasirinkimas, kurį galite naudoti su ja. Dabar apsaugote save nuo DNS nutekėjimo ir naudojate geriausias „Safari“ VPN parinktis.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me