Geriausi Saudo Arabijos VPT

Saudo ArabijaSaudo Arabija yra dykumų šalis, užimanti didžiąją dalį Arabijos pusiasalio. Jis yra žinomas kaip islamo gimtinė ir jame yra du šventieji Mekos ir Medinos miestai. 1938 m. Ten buvo rasta naftos ir tai yra didžiausia pasaulyje naftą gaminanti šalis. Nepaisant pinigų ir nuostabių paplūdimių, Saudo Arabija turi keletą griežtų įstatymų, kurie atrodo neįprasti Vakarų pasaulio gyventojams. Todėl siūlome, jei planuojate keliauti į Saudo Arabiją, prieš išvykdami iš namų, turėtumėte užsiregistruoti VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“112Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Saudo Arabija yra graži ir istorinė vieta. Tačiau pirmoji priežastis, kodėl verta naudoti VPN, yra apsaugoti jūsų privatumą. Tikriausiai žinote, kad ten padaryta nemažai verslo. Dėl šios priežasties greičiausiai susidursite su elektroninėmis bangomis. Galite atspėti, kad yra žmonių, kurie tikisi pasinaudoti pažeidžiamais vartotojais ir pavogti jų duomenis. Be to, jūs turite jaudintis dėl smalsių Saudo Arabijos vyriausybės akių. Jie nesuka nieko apie tai, kad stebi interneto srautą. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį, kad išvengtumėte sukčių pavogti asmeninės informacijos.

Antroji priežastis naudoti VPN yra susijusi su jo atblokavimo galimybėmis. Tokiu atveju jūsų sukurtas ryšys gali būti susijęs su serveriu kitoje šalyje. Yra žinoma, kad Saudo Arabija blokuoja svetaines, kurios, jos manymu, įžeidžia islamą. Jei prisijungtumėte prie kitos šalies, nepajustumėte tų pačių apribojimų. Tai puiku, jei norite transliuoti mediją iš „YouTube“ ar bet kurios kitos svetainės. Tokiais atvejais, kaip „Netflix“, yra įvairių bibliotekų visame pasaulyje, ir prisijungimas prie kitos šalies leistų pamatyti biblioteką iš bet kurio regiono. Kita VPN naudojimo priežastis gali būti darbo tikslai. Kartais nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms reikalinga prieiga prie įmonės tinklo dokumentų ar net jų pačių kompiuterių. Dėl sukurto saugaus tunelio vienintelis būdas pasiekti šį tikslą yra naudojant VPN.

Tai yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN viešint Saudo Arabijoje. Tačiau galite pastebėti ir kitų priežasčių. Naudotis VPN yra naudinga, jei norite atblokuoti uždraustas svetaines, apsaugoti savo privatumą nuo valdžios ir sukčių ar kitų dalykų. Dabar, kai pamatysite, kodėl tai svarbu daryti, atidžiau pažvelkime į teikėjus ir kriterijus, kuriuos naudojame savo sąrašui.

Koks yra geriausias VPN Saudo Arabijoje?

Bandant atsakyti į klausimą reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai keletas didelių, į kuriuos mes žiūrėjome, kad nustatytume geriausius Saudo Arabijos VPT:

 • Stiprus šifravimas, užtikrinantis gerą vartotojo privatumo apsaugą
 • Teikėjai, siūlantys be žurnalų politiką
 • Didelis serverių tinklas, padedantis sumažinti ar panaikinti atsijungimus
 • Galimybė atblokuoti geografiškai užblokuotą ar uždraustą turinį
 • Kelių platformų mobiliųjų įrenginių palaikymas, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Greiti serveriai Saudo Arabijos regione, kurie gerai atlieka greičio testus

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Saudo Arabijos VPT.

1. Geriausias VPN Saudo Arabijoje: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Saudi Arabia“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Europą ir tada atidarykite „Tukey“. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverį. Mes pasirinkome serverį Turkijoje, o greitis buvo 60,24 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias VPN Saudo Arabijai: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Saudo Arabijos greičio testas

Jei jūsų tikslas yra rasti VPN, turinčią daugiausiai serverio vietų, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia nemažai serverių Saudo Arabijos regione, įskaitant kai kuriuos Rijade. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėdami pradėti, turite pasirinkti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Rijadas. Iš ten galite pasirinkti Saudo Arabijos, Rijado serverio vietą. Prijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 26,20 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

3. Geriausias VPN Saudo Arabijai: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

„PIA Saudi Arabia“ greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia Dubajuje, JAE (artimiausioje vietoje). Prisijungę prie ten esančio serverio, gavome 108,86 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias VPN Saudo Arabijai: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Saudo Arabijoje gyvena daugybė žmonių, o daugelyje VPN tarnybų ten yra serveriai. Tai apima „IPVanish“. Iš asmeninių žinių galime pasakyti, kad jis veiks gerai, nesvarbu, kurioje srities vietoje esate. Galite tikėtis greitų serverių ir daugiau serverių vietų regione nei beveik bet kas kitas. Dėl šių priežasčių mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Saudo Arabijoje.

Kaip ir aprėptis Eurazijoje, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį regione, kai atliekame greičio testus. Rasite kelias serverio vietas visame regione. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Saudi Arabia“ greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių, esančių toje vietoje, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Pvz., Ieškotumėte etiketės, panašios į „dxb“-c01.ipvanish.com. (įsikūręs Dubajuje). Tačiau tokiu atveju rasite vieną serverį. Ten išbandėme „IPVanish“ serverį „dxb-c01“ ir nustatėme, kad greitis yra 24,93 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias VPN Saudo Arabijoje: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ Saudo Arabija greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Izraelyje (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Izraelio ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Čia bus pateiktas visas serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima šalies serverius. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 99,83 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

Aukščiau pateikėme geriausias galimybes, kurias galite naudoti būdami Saudo Arabijoje. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų skirtingam pasirinkimui. Nepaisant to, mūsų sąraše teikėjai yra patys geriausi regione, taigi jie tikrai patenkins bet kokį jūsų tikslą. kaip pasirinkimo veiksnius naudojome saugumą, regionines vietas, greitį ir kainą. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra dideli serverių tinklai, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Greiti tinklai, skirti HD turiniui perduoti ir apsaugoti jūsų privatumą, yra patikimų VPT teikėjų ženklai. Aišku, mūsų pasirinkimai daro abu. Nepaisant jūsų priežasčių, tikėkimės, mes jums parodėme, kodėl turėtumėte naudoti tokią priežastį. Esame įsitikinę, kad būsite patenkinti bet kuria iš šiame įraše rekomenduojamų variantų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map