Geriausi „Sling TV“ VPN

Sling televizorius„Sling TV“ yra aukščiausios kokybės transliacijos paslauga, kuri buvo atidengta 2015 m. Sausio 5 d., Vartotojų elektronikos parodoje. Jei dar neišbandėte, tuomet galite prisiregistruoti 7 dienų nemokamas bandymas. Paslauga siūlo daugybę populiarių kabelinių ir palydovinių kanalų pakete. Jūs taip pat turite galimybę pridėti keletą papildomų kanalų su jų „a la carte“ funkcija. Ši paslauga skirta žmonių grupei, kurią pramonė vadina laidų pjaustytuvais. Laidų pjaustytuvai yra tie žmonės, kurie atsisakė brangių kabelinių ir palydovinių paslaugų už tai, kad būtų galima nemokamai žiūrėti TV stotis, užsakomuosius vaizdo įrašus ir interneto protokolą (IPTV). Šiuo atžvilgiu Sling taip pat supranta, kad yra tam tikrų kanalų, kuriuos virvių pjaustytuvai vis dar norėtų pamatyti, nemokėdami beprotiškos sumos. To pavyzdys būtų HBO. Galite išbandyti kelis mėnesius ir bet kada mesti.


„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Šiuo metu „Sling TV“ siūloma daugelyje platformų, taip pat yra ir tarptautinė versija. Taigi, atsižvelgiant į tai, iš kur jūs bandote prieiti prie jo, jums bus suteikta geografinė blokacija, atsižvelgiant į jūsų IP adresą. Tačiau galite atblokuoti „Sling TV“ ir žiūrėti bet kurioje vietoje naudodami VPN.

Nesvarbu, ar žiūrite tik tam tikrą kiekį kanalų, ar norite transliuoti filmus, „Sling TV“ yra gera idėja. Augant kabelio kainai, tampa vis svarbiau atsisakyti vietos, kur galite. Daugelis žmonių vis tiek žiūri tik keletą kanalų. Vidutinis amerikietis tik žiūri apie 17 kanalų iš 189 galimų kanalų, kuriais jie gali naudotis. Kai kurie sporto gerbėjai tiesiogine prasme turi tik laidą, kad galėtų žiūrėti sportą. Vis dėlto kiti įjungs televizorių, pavyzdžiui, „Maisto tinklą“ ar „Istoriją“, ir tik nuolatos žiūrės. Taigi kas būtų, jei gautumėte daugybę kanalų už gerą kainą ir nemokėtumėte už tokius dalykus kaip franšizės mokesčiai? Tai būtų puikus dalykas.

„Sling TV“ galima įsigyti iš daugybės skirtingų platformų, pradedant išmaniaisiais televizoriais, baigiant mobiliaisiais telefonais, žaidimų konsolėmis ir baigiant kompiuteriais. Išmaniesiems televizoriams ir vaizdo grotuvams palaikomos platformos yra „Amazon FireTV“, „Roku“ ir „Nexus Player“. Telefonų ir planšetinių kompiuterių palaikymas apima „iOS 7“ ar naujesnę versiją, skirtą „Apple“, ir 4.0.3, skirtą „Android“. Keista, bet palaikymui žaidimų sistemose siūlomas tik „XBOX One“. Galiausiai, kompasams, „Sling“ palaiko „Snow Leopard 10.6“ & aukštesnė „Mac“, o „Windows 7“ ar naujesnė – kompiuteris.

Koks yra geriausias „Sling TV“ VPT?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, turime pasižiūrėti geriausius paslaugos teikėjo bruožus. Tik tada galime sudaryti geriausių „Sling TV“ VPT sąrašą.

 • Kelios serverio vietos JAV, kad galėtumėte žiūrėti programų iš skirtingų regionų
 • Didelis greitis, siekiant sumažinti buferį
 • Stiprus šifravimas suteikia maksimalų privatumą
 • Stabilūs tinklai, todėl ryšio problemų labai mažai
 • Teikėjas neturi jokios žurnalų politikos

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, nusprendėme pateikti šį geriausių VPN paslaugų, naudotinų „Sling TV“, sąrašą.

1. Geriausias „Sling TV“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Sling TV“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Sling TV“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Sling TV“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Sling TV“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Dabar mes parodėme geriausias galimybes, kurias galite naudoti su „Sling TV“. Tačiau galite nesivaržydami pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN sąrašas kitų pasirinkimų. Vis dėlto neturėtumėte matyti poreikio. Dėl įvairių veiksnių sprendimus priėmėme atsižvelgdami į greitį, kainą, saugumą, patikimumą ir serverių vietas įvairiuose regionuose. Nesvarbu, kokie yra jūsų mėgstamiausi pasirodymai ar filmai, norėsite prisijungti prie vieno iš mūsų sąraše esančių VPN. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį, pasiekiamą viskam, ką norite žiūrėti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map