Geriausi „South Bend“ VPN

South Bend, IndijanaSouth Bend, Indiana yra miestas, esantis Šv. Džozefo grafystėje. Joje gyvena daugiau nei 100 000 žmonių, o bendras statistinis plotas siekia 720 000. Ekonomika yra plati ir įvairi: nuo aukštųjų technologijų iki gynybos rangovų ir dar daugiau. Čia taip pat įsikūręs Notre Dame universitetas, kovojantis su airiais. Jei planuojate kelionę į miestą, norėdami pamatyti aikšteles ar stadiono vidų pamatyti „Jėzaus prisilietimą“, galite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, pirmiausia turite naudoti VPN. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia pažvelkite į mūsų sąrašą, kuriame rasite geriausius „South Bend“ VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Vietiniai amerikiečiai, kaip ir daugelis JAV miestų, užėmė teritoriją, kuri dabar žinoma kaip South Bend. Kai 1820 m. Atvyko europiečiai, jie įsteigė prekybos postą. 1829 m. Vadovybė pakeitė pavadinimą iš Southold į South Bend. Iki 1835 m. Vadovai oficialiai įkūrė miestą.

1842 m. Vincenneso vyskupas Célestine Guynemer de la Hailandière pasiūlė žemę tėvui Edwardui Sorinui iš Šventojo Kryžiaus kongregacijos su sąlyga, kad jis per dvejus metus pastatys kolegiją. Tėvas Sorinas atvyko su prancūzų ir airių broliais statyti Notre Dame Du Lac universiteto. Paprastai jis yra tiesiog sutrumpintas kaip ND arba Notre Dame ir yra privatus, ne pelno siekiantis katalikų tyrimų universitetas. Šiuo metu tai yra didžiausias darbdavys mieste.

Nesvarbu, ar lankotės South Bend mieste, norėdami pamatyti istorinį koledžą, lankotės zoologijos sode ar įsitraukę į futbolo žaidimus universitete, daugėja verslo atstovų ir įstaigų, siūlančių viešą „WiFi“ ryšį. Nors tai globos, tai taip pat traukia kibernetinius nusikaltėlius. Asmuo, esantis nešiojamame prie kito stalo, gali pavogti jūsų neskelbtiną informaciją. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su pasirinktu serveriu. Dėl to būsimiems vagims yra sunkiau užfiksuoti jūsų asmeninius duomenis.

Kita priežastis, dėl kurios reikia naudoti, yra tai, kad VPT turi spręsti tinklo apribojimus ir geografinius blokus. Mokyklos, organizacijos, įmonės ir net kai kurios šalys mėgsta blokuoti vartotojus, kad jie matytų netinkamą turinį. Naudodamiesi VPN galite sukčiauti programinę įrangą manydami, kad esate kur nors kitur. Be to, jis negali matyti srauto, nes VPN jį užšifravo. Puiku, jei sportas užtemė sportą arba jums buvo užkirstas kelias pamatyti mėgstamą svetainę.

Tai yra pagrindinės priežastys, naudojamos VPT lankantis South Bend mieste. Tačiau užsiregistravę galite sužinoti ir kitų priežasčių. Naudotis VPN yra gera idėja pradedant apeiti tinklo apribojimus ir geografinius blokus ir apsaugoti savo privatumą. Pažvelkime į anksčiau minėtus tiekėjus.

1. Geriausias VPT „South Bend“: „IPVanish“

„IPVanish“

South Bend yra net 100 mylių nuo Čikagos. Dėl to gausite gerą atsakymo laiką. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai daro juos mūsų VPT South Bendre.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 56 serverius Čikagoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, chi.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Čikagoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 64,05 Mb / s, o jo maksimalus greitis yra toks pats..

„IPVanish“ Čikagos greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias VPT „South Bend“: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Čikagą (nes tai yra arčiausias miestas South Bende). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Čikagos serverio vietą. Kaip matote, mes Čikagoje išbandėme serverį, kurio greitis buvo 58,03 Mbps.

„ExpressVPN Chicago“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias VPT „South Bend“: „VyprVPN“

VyprVPN

„VyprVPN“ komanda yra įsikūrusi iš Ostino, Teksaso, ir turi ilgą istoriją kovodama už vartotojo interneto privatumą. Jie kelerius metus šeimininkavo metinėje privatumo grupėje SXSW ir netgi praleido laiką Vašingtone, lobistinėje veikloje dėl privatumo reformų. Rasite, kad VPN paslauga atitiktų jų vertybes.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6271Austinas, Čikaga, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

Priklausomai nuo to, kurią abonementą pasirinksite, pastebėsite keletą papildomų „VyprVPN“ funkcijų. „VyprVPN Premium“ plane yra 5 vienalaikiai ryšiai, „VyprVPN Cloud“ ir „Chameleon“ protokolas. „VyprVPN“ „Cloud“ funkcija leidžia valdyti savo VPN serverį debesyje, o „Chameleon“ protokolas padeda vartotojams tokiose šalyse kaip Kinija apeiti vyriausybės cenzūrą..

„VyprVPN“ klientas nesuteikia galimybės pasirinkti konkretaus serverio numerio Čikagoje. Vietoj to, jūs norite pakeisti vietą į Čikagą. Tada klientas jus automatiškai sujungs su geriausiu VPN serveriu Čikagoje. Greičio testo rezultatus galite pamatyti žemiau. Prisijungę prie serverio Čikagoje sugebėjome pasiekti 52,18 Mbps spartos atsisiuntimo greitį.

„VyprVPN Chicago“ greičio testas

„VyprVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir „VyprVPN Cloud“ tik už 12,95 USD per mėnesį arba 60 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 5,00 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 3 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „VyprVPN“

Tiems, kurie norėtų kitų variantų, galite nedvejodami sužinoti mūsų 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Nepaisant to, mes manome, kad suteikėme jums geriausius variantus. Mes pasirinkome remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir teikėjais, kurių serveriai yra Čikagoje ar netoli jos. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map