Geriausi Stanfordo / Palo Alto / Silicio slėnio VPT

Stenfordas, KalifornijaStanfordas, Kalifornija, yra neįtraukta Santa Klaros apygardos teritorija. Joje gyvena apie 15 000 gyventojų, o dienos gyventojų skaičius siekia 35 000. Jis yra visai šalia „Palo Alto“. Tiek daug, kad kai kurie mano, kad tai miesto dalis. Apsilankymui šioje srityje yra daugybė priežasčių, įskaitant artumą prie San Chosės ir San Francisko, taip pat tai, kas yra ši sritis žinoma, Stanfordo universitetas. Nesvarbu, ar lankotės Stanfordo universiteto kardinolą, ar dėl kitos priežasties, nenorėsite naudoti viešojo „WiFi“ be VPN. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia pažvelkite į geriausius Stanfordo VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Stanfordo universitetas, Stanfordo medicinos centras ir kita palaikomoji veikla užima didžiąją dalį Stanfordo srities. Jį sudaro beveik 2800 kvadratinių mylių bendras plotas. Mokykla oficialiai vadinama Leland Stanford Junior University. Tai yra privatus tyrimų universitetas, žinomas dėl savo akademinės galios, turtų ir artumo Silicio slėniui. Tai daro jį vienu iš geriausių pasaulio universitetų. Tiesą sakant, daugelis mano, kad tai yra lygis su rytų JAV „Ivy League“ mokyklomis.

Kaip jūs tikriausiai žinote, mokykla taip pat gana gerai mokosi lengvosios atletikos. Dalyvaudama Ramiojo vandenyno atletų konferencijoje (Pac 12), mokykla tikrai yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti. Nors yra daug aukščiausios klasės rėmėjų, „Nike“ įkūrėjas Philas Knightas paaukoja milijonus dolerių Stanfordo universitetui. Jis yra tik vienas iš veiksnių, lemiančių mokyklų sėkmę.

Nors rajone yra daug ką nuveikti, jei lankysitės mieste, greičiausiai naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Naudodamiesi visomis technologijomis, esančiomis kelyje, galite tikėtis, kad ten įsikūrusiose įstaigose rasite daugybę greitų greičių. Nors tai puikiai tinka vartotojui, ji taip pat puikiai tinka elektroninėms vaizdo juostoms. Geriau tikėkite, kad yra plėšrūnų, kurie tikisi sulaukti slaptos informacijos. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir privatų ryšį su serveriu, kurį norite naudoti. Kitaip tariant, vagims tampa daug sunkiau pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Nepaisant progresyvaus šios srities pobūdžio, jums nereikia atrodyti sunkiai, kad pasiektumėte užkardą. Lyderiai dažnai įtaiso tuos įrenginius, kad vartotojas negalėtų matyti „netinkamo turinio“. Jie būdingi mokykloms, įmonėms, organizacijoms ir net kai kurioms šalims. Naudodami VPN galite priversti programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Be to, viskas, ką jis aptinka, yra šifruoto srauto naudojimas. Tokiu būdu jūs vis dar galite peržiūrėti viską, ką norite peržiūrėti. Žinoma, jei mėginsite žiūrėti kai kurias sporto šakas internete, žiniasklaidos kompanijos blokuos jus dėl vietos.

Nors galite sužinoti ir kitų priežasčių, šios dvi priežastys yra pagrindinės priežastys naudoti VPN būnant Stenfordo srityje. Šiuo metu geriausias pasirinkimas yra „OpenVPN“ protokolas, ir jūs norėsite tai padaryti, kai tik įmanoma. Beveik kiekvienas paslaugų teikėjas pasiūlys jums šią parinktį. Jei teikėjai jums pasiūlys TCP ir UDP versiją, abu veiks puikiai. Šiuo atveju skirtumas yra tas, kad UDP yra greičiausias. Geras greitis yra svarbus, jei norite transliuoti bet kokį turinį. Jei turite ryšio problemų, TCP jums būtų geresnis pasirinkimas.

1. Geriausias Stanfordo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Kadangi Stanfordas yra taip arti technologijų sektoriaus, jame lankosi daug turistų. Nepaisant to, yra daugybė priežasčių apsilankyti rajone. „IPVanish“ gerai sekasi mieste ir yra puikus pasirinkimas ieškant VPN paslaugų. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos mūsų sąraše esančios įmonės. Tai verčia juos eiti į Stanfordo VPN pasirinkimą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ San Jose yra 20 serverių, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, sjc-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme „IPVanish“ serverį San Chosėje, sjc.a14.ipvanish.com, ir nustatėme, kad greitis yra 62,18 Mbps. Mūsų kabelinis interneto ryšys išauga maždaug tokiu pat greičiu.

„IPVanish Stanford“ greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias Stanfordo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ siūlo greitą prieigą prie VPN ir „MediaStreamer“. Tai reiškia, kad paslauga veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, padedanti atblokuoti prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio. Tai padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti turinį, pavyzdžiui, tiesioginius sporto renginius ir kitus. Net „ExpressVPN“ svetainėje rasite paskutinių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Galite naudoti jų tinklą, kad atblokuotumėte cenzūrą, apsaugotumėte privatumą ir stebėtumėte mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Žinoma, tai pasakytina apie Stanfordą. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – San Chosė serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį San Chosė mieste ir jo sparta buvo 59,32 Mbps.

„ExpressVPN Stanford“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias Stanfordo VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ San Chosė mieste yra 33 serveriai. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų # 355 serverį San Chosėje ir nustatėme, kad jis greitas – 63,93 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

„NordVPN Stanford“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 2 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

4. Geriausias Stanfordo VPT: VIP

Privatus interneto ryšysAsmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 25 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai susisiekti su vietomis San Chosė mieste.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Jos paprastumas dar nereiškia, kad turėtumėte tai nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 62,56 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Silicio slėnio.

PIA Stanfordo greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą Stenforde. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias Stanfordo VPT: HMA

„HMA Pro“ VPN

„HideMyAss“ atgimė 2005 m., Kai 16-metis, kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoris nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Pro VPN Network“ – JAV serverių vietos
Ankoridžas, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimorė, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dalasas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madisonas, Magnolija, Majamis, Montgomeris, Nešvilis, Naujasis Orleanas, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Omaha, Filipai, Finiksas, Portlandas, Providensas, Rutlandas, Sent Paulius, Solt Leik Sitis, San Chosė, Scrantonas, Sietlas, Souix kriokliai, South Bend, St Louis, Trimbull, Vašingtonas, Vičita, Wilmington

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia 175 VPN serverius JAV, įskaitant kelis serverius San Chosė. Norėdami prisijungti prie serverio Stanforde, norėsite įjungti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „San Jose“. Iš ten galite pasirinkti JAV, Kalifornijos, San Chosės serverio vietą. Kai prisijungėme prie serverio Stenforde, norėdami išbandyti greitį, nustatėme, kad jis yra 62,05 Mbps.

HMA Stanfordo greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN tiesiog 6,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nemokamą pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Juos pasirinkome pagal greitį, patikimumą, kainą, saugumą ir teikėjus su serveriais, esančiais netoli Stanfordo. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Naudodamiesi mūsų vadovu galite priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map