Geriausi „Starkville“, Misisipė VPN

Starkvilis, MisisipėStarkvilis, Misisipė yra pats gausiausias valstijos Auksinio trikampio regiono miestas. Jo gyventojų skaičius yra maždaug 25 000. Miesto tapatybė yra labai susijusi su Misisipės valstybiniu universitetu. Dėl mokyklos vystymosi ir augimo Starkvilis pavertė aukštąsias mokyklas miesteliu. Jei jūsų darbotvarkėje yra nuvykimas į miestą, norėsite pasinaudoti naujosiomis urbanistinėmis zonomis ir keliais skirtingais meno muziejais. Prieš naudodamiesi viešuoju „WiFi“, taip pat norėsite įsitikinti, kad naudojate VPN. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos. Vis dėlto pirmiausia pažvelkite į geriausius „Starkville“ VPN.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nenuostabu, kad pirmosios Starkvilio apylinkių gyvenvietės datuojamos daugiau nei 2100 metų. Prieš Europos atsiskaitymą Choccuma gentis gyveno šioje srityje. Tačiau neilgai prieš JAV revoliucinį karą Choktaw ir Chickasaw gentys susivienijo, kad juos sunaikintų. Didžioji dalis Choctaw genties pretenzijų į žemę atsisakė 1830 m. Ir per kitus 10 metų buvo pašalinti.

Nors daugiausia susijęs su koledžu, aplink Starkvilį yra keletas nuostabių dalykų, kuriuos reikia nuveikti ir pamatyti. Tai apima JAV dotacijų prezidentinę biblioteką, Cobbo archeologijos muziejų, „Cullis“ & „Gladys Wade Clock“ muziejus, Medvilnės rajonas, paveldo muziejus, „Wet N Wild“ vandens parkas ir dar daugiau. Žiūrėti Misisipės valstijos universiteto „Bulldogs“ žaidimus, be abejo, visada yra gerai.

Nesvarbu, ką pasirinksite daryti būdami rajone, yra didelė tikimybė, kad pasinaudosite įmonėmis, siūlančiomis nemokamą „WiFi“. Nors tai skamba kaip puiki galimybė, mes siūlome naudoti VPN. Taip yra todėl, kad aplink tyčiojasi elektroniniai nusikaltėliai. Galite lažintis, kad jiems tiesiog patiktų pasidomėti jūsų pažeidžiama informacija. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ir privatų ryšį su serveriu, kurį norite naudoti. Dėl to visiems bus daug sunkiau naudotis savo asmeniniais duomenimis.

Jei kada nors naudojote „WiFi“ ir radote ugniasienę, galbūt atspėsite antrąjį VPN naudojimą. Mokyklos, organizacijos, verslas ir net kai kurios šalys neleis vartotojams matyti dalykų, kuriuos jie laiko netinkamais. Tokiu atveju norėsite prisijungti prie serverio kitoje vietoje. Tai verčia programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Be to, kadangi srautas yra užšifruotas, blokuojančioji programinė įranga negali blokuoti to, ko negali matyti.

Dabar matote geriausias priežastis naudoti VPN būnant Starkvilyje. Nenustebkite, jei vėliau rasite kitų. VPN padės apsaugoti nuo duomenų saugojimo iki tinklo ir geografinių apribojimų. Yra keli dalykai, kuriuos pirmiausia turite žinoti apie VPT. Turėdami visas turimas protokolo parinktis, norėsite naudoti arba „IKEv2“, arba „OpenVPN“ šifravimo protokolus. Nors IKEv2 yra tinkamiausias metodas, ne visi jį siūlo kaip pagrindinį sprendimą. Jei gausite galimybę pasirinkti vieną iš skirtingų „OpenVPN“ versijų, greičiausia bus UDP versija. Tačiau TCP versija tinka tiems, kurie turi ryšio problemų.

1. Geriausias „Starkville“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Kadangi miestas yra palyginti mažas, naudosime „Atlanta“ serverių grupę, nes jie yra arčiausiai miesto. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ yra daugiau serverių vietų JAV, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga. Tai daro juos kasdieniu VPN, kurį galima naudoti Starkvilyje.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 48 serverius Atlantoje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, atl.a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Atlantoje ir nustatėme, kad mūsų kabelinio interneto ryšio greitis yra 63,76 Mb / s, o jo maksimalus greitis yra toks pats..

„IPVanish Atlanta“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. Nariams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Starkville“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Atlantą (nes tai yra artimiausia pagrindinė zona Starkviliui). Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – „Atlanta“ serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį Atlantoje ir jo greitis buvo 58,49 Mbps.

„ExpressVPN Atlanta“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Starkville“ VPT: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6080Atlanta, Baltimorė, Bostonas, Čikaga, Klivlandas, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Filadelfija, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Atlantoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklą sudaro 8 serveriai „Atlanta“. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 57,65 Mb / s, tai tiksliai atitinka kitas mūsų sąrašo paslaugas.

„CyberGhost Atlanta“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 3,50 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias „Starkville“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia 39 serverius Atlantoje. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai mums pateikė „Atlanta“ serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 369-372, 561-568, 665-676, 681-684, 940-955. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme JAV # 370 serverį Atlantoje ir nustatėme, kad jo veikimas yra gana geras, esant 60,11 Mbps spartos atsisiuntimo greičiui..

„NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 24 mėnesių narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Geriausias „Starkville“ VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė apmokestindavo vartotojus pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

ŠalysLocationsServersUSA serverio vietosSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikaga, Dalasas, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas„Windows“7,50 USD52,49 USD7 diena

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN“ talpina 20 serverių Atlantoje (artimiausias Starkvilio regionas). Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti JAV – Atlanta. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie serverio Atlantoje, patikrinome greitį ir nustatėme, kad jis yra 59,97 Mbps.

„StrongVPN Atlanta“ greičio testas

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

StiprusVPN

Yra ir daugiau variantų, kuriuos galite rasti apsilankę mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Tačiau mes manome, kad jums čia bus gerai su mūsų pasirinkimais. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, patikimumu, kaina, saugumu ir teikėjais, turinčiais serverius, esančius Starkvilio regione. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Be abejo, visi jie turi puikius tinklus, todėl tikrai negalima suklysti. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti bet kokį turinį. Niekam nepatinka patirti buferį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Naudodamiesi mūsų vadovu, galite priimti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map