Geriausi Tailando VPT

TailandasTailandas yra šalis Indokinijoje. Šaliai šiuo metu vadovauja karinė chunta po 2006 ir 2014 m. Perversmo. Ši 67 milijonų žmonių žemė yra daugiausia budistų ir yra 20-oji pagal gyventojų skaičių šalis pasaulyje. Dar prieš perversmus vyriausybė turėjo tam tikrų problemų. Vyriausybė ne tik stebi savo piliečius, bet ir blokuoja nemažai svetainių. Jei planuojate keliauti ar persikelti į šią besikuriančią atostogų vietą, norėtumėte naudoti VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą ir atblokuotumėte geografinius apribojimus. Pažvelkite į mūsų geriausių Tailando VPT sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
4PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Pirmoji rimta priežastis naudoti VPN Tailande yra privatumas. Vyriausybė stebi, ką daro jų gyventojai. Tailando vyriausybė gali jus stebėti bet kada, kai tik jaučiasi. Kai naudojate VPN, sukuriate užšifruotą ryšį su serveriu, galbūt kitoje šalyje. Kadangi jus galėjo areštuoti už bandymą patekti į kai kurias vyriausybei kritiškas svetaines, VPT apsaugos jūsų privatumą.

Jei norite atblokuoti svetaines, jums padės ir VPT. Prisijungę prie serverio kitoje šalyje galėtumėte apeiti abi geografinių apribojimų formas. Geografinis blokavimas yra technologija, kurią vyriausybė arba įmonės naudoja kaip būdą apriboti ar blokuoti turinį. Tailando apribojimas dažnai lyginamas su puikia Kinijos užkarda. Tailando vyriausybė blokuojančias svetaines naudodamiesi serveriu už šalies ribų leistų peržiūrėti ten užblokuotas svetaines.

Tai yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN būnant Tailande. Tai pasakė. kelyje galite sužinoti daugiau. Naudoti VPN yra gera idėja – apsaugoti savo privatumą nuo vyriausybės ar potencialių vagys akiračio ir padėti jums apeiti geografiškai ribotą turinį. Dabar, kai jau papasakojome, kodėl tai svarbu, panagrinėkime keletą galimybių jums.

Koks yra geriausias Tailando VPN?

Bandant atsakyti į klausimą reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai keletas didelių, į kuriuos mes žiūrėjome, kad nustatytume geriausius Tailando VPT:

 • Stiprus šifravimas, užtikrinantis gerą vartotojo privatumo apsaugą
 • Didelis ir tvirtas tinklas, padedantis sumažinti atjungimus
 • Galimybė atblokuoti geografiškai užblokuotą ar uždraustą turinį
 • Teikėjai, siūlantys be žurnalų politiką
 • Kelių platformų palaikymas mobiliesiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“
 • Greiti serveriai regione, kurie gerai atlieka greičio testus

Čia be papildomų delsimo pateikiame geriausių Tailande naudojamų VPN sąrašą:

1. Geriausias Tailando VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Thailand“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis, tada atidarykite Tailandą. Šiuo metu galite pasirinkti Bankoką. Ten pasirinkome serverį, kurio greitis buvo 116,07 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Tailando VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Thailand“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia keletą serverių rajone, įskaitant kai kuriuos Bankoke. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Bankoko serverį ir nustatėme, kad jo atsisiuntimo greitis yra 10,95 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Tailando VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 3,99 USD per mėnesį (67% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Thailand“ greičio testas

Jei jūsų tikslas yra rasti VPN, turinčią daugiausiai serverio vietų, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA teikia daugybę serverių regione, įskaitant kai kuriuos Bankoke. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėdami pradėti, turite pasirinkti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Bankoko. Iš ten galite pasirinkti Tailando, Bankoko serverio vietą. Prisijungėme prie ten esančio serverio išbandyti ir nustatėme, kad greitis yra 31,34 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN, o visiems naujiems vartotojams taikoma 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

4. Geriausias Tailando VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

„PureVPN Thailand“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Bankoke, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Bankoke. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 20,31 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverio vietas darbalaukyje ir mobiliajame telefone. „PureVPN“ naujiems klientams siūlo 31 dienos pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „PureVPN“

5. Geriausias Tailando VPT: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks viskam, ką norite padaryti Tailando regione. Nors Bankoke nėra nė vieno serverio, ten esantys serveriai yra geriausias pasirinkimas.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

„TorGuard Thailand“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Bankoke, atidarėme „Windows“ klientą ir pasirinkome „OpenVPN“ protokolą. Dabar galite slinkti per šalių sąrašą abėcėlės tvarka. Tada galite pasirinkti miestą. „TorGuard“ tinklą sudaro keli serveriai Bankoke. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, siuntimo greitis buvo 63,38 Mbps.

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą ir būti tikri, kad jūsų prenumeratai taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „TorGuard“

Nors jums to ir nereikės, ramiai pažvelkite į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų skirtingam pasirinkimui. Šie pasirinkimai yra patys geriausi, todėl jie tikrai atitiks bet kokį jūsų tikslą. kaip pasirinkimo veiksnius naudojome saugumą, regionines vietas, greitį ir kainą. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra dideli serverių tinklai, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Greiti tinklai, skirti HD turiniui perduoti ir apsaugoti jūsų privatumą, yra patikimų VPT teikėjų ženklai. Aišku, mūsų pasirinkimai daro abu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map