Geriausi Teksaso VPT

TeksasasTeksasas yra antra pagal dydį JAV valstija tiek gyventojų skaičiumi, tiek plotu. Jis įsikūręs ant pietinės JAV sienos su Meksika. Valstybės gyventojų skaičius yra maždaug 28,3 milijono ir jis yra labai populiarus keliautojams ir turistams. Nepriklausomai nuo jūsų buvimo „Lone Star“ būsenoje ar ten, kur esate, svarbu prisijungti prie VPN prieš naudojantis viešuoju „Wi-Fi“. Žemiau pateiksime konkrečią informaciją apie tai. Tuo tarpu trumpai apžvelkite mūsų geriausių Teksaso VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Būdami Teksase, galite rasti daugybę dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Nuo lauko pramogų, tokių kaip medžioklė ir žvejyba, muziejų, zoologijos sodų, parkų, pramogų parkų ir net kosminio centro (AKA Mission Control), galite padaryti beveik viską, ką galite įsivaizduoti valstybėje. Negalime judėti į priekį neminėdami Teksaso palikimo sporte. Nuo vidurinės mokyklos iki kaubojų ir teksaniečių jums bus sunku rasti valstybę, kurioje būtų daugiau futbolo talentų. Nepalikite beisbolo gerbėjų iš akiračio su „Houston Astros“, laimėjusia 2017 metų pasaulio seriją. Kai kalbate apie NBA, turite „Mavs“, „Rockets“ ir „Spurs“. Galiausiai NHL gerbėjai gali nudžiuginti Dalaso žvaigždes. Geras VPN padės atblokuoti visų komandų geografinius apribojimus ir „blackout“.

Nesvarbu, ar lankotės Teksase verslo ar laisvalaikio praleidimo tikslais, yra tikimybė, kad kada nors pasinaudosite viešuoju belaidžiu internetu. Jums viskas bus gerai, jei pirmiausia naudosite VPN. Kodėl tai taip svarbu? Galite kaltinti tai kibernetiniais nusikaltėliais. Galite lažintis, kad bent keli žmonės laukia pasinaudodami neįtariamais tikslais, kad jiems iškiltų skaitmeninis pavojus. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį su serveriu, kurį norite naudoti. Dėl to vagims yra sunkiau pakenkti jūsų neskelbtiniems duomenims.

Kita svarbi priežastis, dėl kurios galbūt norėsite naudoti VPN, yra padėti jums išvengti elektros energijos tiekimo nutraukimo ir geografinių apribojimų. Valstijoje yra nemažai aukščiausio lygio sporto šakų. Jei esate tame pačiame regione ir norite žiūrėti bet kurį iš jų internetu, o ne televizorių, jums bus užkirstas kelias pamatyti bet kurias gimtojo miesto komandas internete. Tikslas yra priversti jus žiūrėti per televizorių. Tai tikrai gali sujaudinti, jei norite srautiniu būdu perduoti savo mėgstamą komandą internetu, jei ji regioniniu mastu nėra žinoma. Be to, įmonės, šalys ir įstaigos taip pat gali blokuoti turinį. Tie, kurie yra tikslinėje zonoje ar už jos ribų, šie geografiniai apribojimai tikrai gali sukelti problemų. Naudodamiesi VPN, norėdami prisijungti, blokavimo programinė įranga leidžia manyti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galite pasiekti norimą pamatyti turinį.

Koks yra geriausias Teksaso VPN?

Mes sudarėme savo geriausių Teksaso VPT sąrašą dėl šių priežasčių:

 • Dalase esančių VPN serverių greitis
 • Mes sutelkėme dėmesį į greičiausius tinklus Teksase
 • Mes pasirinkome VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Galimybė atblokuoti geografinius ir „blackout“ apribojimus
 • Stiprus šifravimas, skirtas apsaugoti jūsų privatumą internete
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ palaikymas

Įeikime į dešinę ir pažiūrėkime į geriausius Teksaso VPT:

1. Geriausias Teksaso VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite JAV ir pasirinkite Dalasą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungę prie VPN serverio Teksase, greičio bandėme Dalase, Hiustone ir San Antonijuje. Dėl visų trijų vietų atsisiuntimo greitis buvo didesnis nei 200 Mbps. „ExpressVPN“ buvo greičiausias VPN visame Teksase.

„ExpressVPN Texas“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Teksaso VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Dalase „NordVPN“ yra priglobta daugybė serverių. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Teksase, ir išbandėme greitį iki Dalaso, Hiustono ir San Antonijaus. Rezultatai buvo geri, kai greitis buvo nuo 135 Mbps iki 199 Mbps.

„NordVPN Texas“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Teksaso VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungėme prie VPN serverio Teksase ir išbandėme greitį Dalase, Hiustone ir San Antonijuje. Rezultatai svyravo nuo 30 Mbps iki 151 Mbps.

„PIA Texas“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Teksaso VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Teksase, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Dalase. Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme Dalaso, Hiustono ir San Antonijaus serveriuose, kurių sparta svyravo nuo 83 Mbps iki 126 Mbps.

„CyberGhost Texas“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Teksaso VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Išbandėme „IPVanish“ serverį Dalase ir Hiustone iki serverių Dalase, Hiustone ir San Antonijuje ir radome greitį nuo 99 Mbps iki 116 Mbps.

„IPVanish Texas“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Visiems, norintiems pamatyti keletą kitų variantų, visada galite jaustis laisvai 10 populiariausių VPN sąrašą. Tačiau mes nemanome, kad jums to reikės. Mes pasirinkome pagal saugumą, greitį, patikimumą, kainą ir serverio vietą. Mes taip pat specialiai ieškojome tiekėjų, turinčių serverius Teksase ir regione. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Visos mūsų paminėtos paslaugos turi puikius tinklus, todėl nėra blogo pasirinkimo. Jei planuojate transliuoti bet kokio tipo turinį, greitis yra labai svarbus. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums priimti teisingą sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map