Tempe, ArizonojeTempe, Arizonoje įsikūręs Arizonos valstijos universitetas (ASU). Jis įsikūręs tik į rytus nuo Finikso ir jame gyvena daugiau nei 182 000 gyventojų. Priešingai nei kai kuriuose miesto miesteliuose, mieste ir apylinkėse yra daugybė dalykų, kuriuos reikia nuveikti. Jei planuojate eiti į Tempe ar Phoenix rajoną, gali tekti naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, pirmiausia siūlome prisijungti prie VPN. Netrukus paaiškinsime šį svarbų žingsnį. Tačiau mes prašome pažvelgti į mūsų sąrašą, kuriame pateikiami geriausi „Tempe“ VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Nors ankstyvieji vietiniai amerikiečiai šią teritoriją apsigyveno XV amžiuje, jie didžiąja dalimi jos apleido. Tačiau 1865 m. JAV kariškiai įkūrė Tempe miesto centrą. Jie tai padarė, norėdami aprūpinti Fort McDowell užaugintu maistu ir gyvūnais. Šiandien ekonomika dominuoja prekyba.

Jei esate futbolo gerbėjas, žinote, kad Arizonos valstijos „Sundevils“ žaidžia savo žaidimus „Sundevil“ stadione. Daugelį metų tai buvo „Fiesta Bowl“ namai. BCS dienomis „Fiesta Bowl“ surengė keletą šalies čempionato žaidimų.

Nesvarbu, ar lankotės „Tempe“ žiūrėti ASU žaidimų, ar dėl kitų priežasčių, gali būti, kad turėsite prastovų. Laimei, daugelis įmonių ir įstaigų siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį savo klientams. Prieš prisijungdami prie „WiFi“ vienoje iš tų vietų, svarbu naudoti VPN. Jei ne, paliekate save pažeidžiamą. Taip yra todėl, kad kibernetiniai nusikaltėliai norėtų gauti informacijos apie jūsų duomenis. Jūs visada rizikuojate, kad kažkas tyko už kampo, tik laukiate rasti pažeidžiamą taikinį. Kai naudojate VPN, sukuriate saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to kibernetiniams tinklalapiams yra daug sunkiau pavogti jūsų duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Jei jums patinka žiūrėti futbolą, žinote, kad kainos patekti į žaidimus gali būti aukštos. Žaidimą visada galėjote žiūrėti per televizorių, bet kas, jei neturite kabelio ar palydovo prenumeratos? Čia galite žiūrėti žaidimą internete. Tačiau žaidimai gali būti blokuojami, nes esate mieste dėl licencijavimo teisių. Tai vadinama elektros energijos tiekimo nutraukimu ir tikrai gali erzinti. Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie serverio kitoje srityje. Tai neleidžia žiniasklaidos įmonės aptikimo programinei įrangai blokuoti jūsų srities. Tokiu būdu jūs galite mėgautis žaidimu, kaip įprasta internete.

Štai dar vienas pavyzdys. Jei kada nors mokykloje ar darbe bandėte naudotis „WiFi“, yra didelė tikimybė, kad patyrėte organizacinę ugniasienę. Tai žinutės, kurias gausite bandydami patekti į svetainę, kurios mokykla, jūsų manymu, neturėtų pamatyti. Jie ypač paplitę mokyklose, įmonėse ir net kai kuriose šalyse. Naudodamiesi VPN taip pat padėsite išvengti šių apribojimų. Dabar jūs matote, kodėl tai svarbu, čia yra šiek tiek daugiau apie pasirinkimus, apie kuriuos kalbėjome anksčiau.

1. Geriausias „Tempe“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Finiksas yra žinomas dėl karštų orų. Galime pasakyti, kad „IPVanish“ turi tinklo operacijų centrą (NOC) Finikse ir gana gerai jame veikia. Jums nereikės jaudintis dėl gero greičio, nesvarbu, kur esate mieste. VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei kitos įmonės, esančios mūsų sąraše. Tai daro „IPVanish“ vienu iš mėgstamiausių VPN, kurį galime naudoti būdami „Tempe“.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 24 serverius Phoenix mieste ir jūs turite prieigą prie jų visų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, phx-a01.ipvanish.com. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Phoenix, phx.a16.ipvanish.com ir nustatėme, kad greitis yra 63,56 Mbps. Mūsų kabelinis interneto ryšys išauga maždaug tokiu pat greičiu.

„IPVanish Phoenixx“ greičio testas

Kalbant apie vertę, „IPVanish“ sunku įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias „Tempe“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Jei jums kada nors buvo uždrausta matyti turinį pagal jūsų buvimo vietą, jie vadinami geografiniais apribojimais. Naudodami „ExpressVPN“ „MediaStreamer“ funkciją ir didžiulį jų serverių tinklą, galite sukurti „Smart DNS“ parinktį. Tai reiškia, kad galite išvengti šių tipų geografinių blokų, su kuriais susidūrėte anksčiau. Be to, paslauga užšifruos jūsų internetinį srautą, kad apsaugotų jūsų privatumą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Didžiulis „VPV“ tinklas, kurį ekspresuoja „ExpressVPN“, yra geras pasirinkimas norint apsaugoti jūsų privatumą. Nesvarbu, ar esate Tempe, Phoenix, kituose JAV miestuose ar kur nors kitur, jų pagrindinėse vietose yra šimtai serverių, kurie padės apsaugoti jūsų privatumą ir apeiti geografinius apribojimus..

Norėdami naudoti „ExpressVPN“ programą, pirmiausia atsisiųskite ir įdiekite ją. Atidarę jį, spustelėkite mygtuką „Pasirinkite vietą“. Dabar turėsite eiti į skyrių „visi“ ir aukščiau esančiame paieškos laukelyje įrašyti Finiksą (nes jis yra taip arti Tempe). Deja, jums neleidžiama pasirinkti atskiro serverio, tačiau galite pasirinkti miestą, prie kurio norite prisijungti. Tai greičiausiai padaryta dėl apkrovos balansavimo VPN serveriuose. Mes išbandėme serverį Phoenix mieste ir gavome 54,54 Mbps greitį.

„ExpressVPN Phoenix“ greičio testas

„ExpressVPN“ paslauga turi didesnę kainą nei kai kurie bendruomenės teikėjai. Tačiau kai kurie mažesnių kainų pasiūlymai nepasiūlo funkcijų ar plataus tinklo. Tai reiškia, kad jis yra labai vertingas paslaugų teikėjas dėl patogumo naudoti, plataus tinklo, puikių funkcijų, klientų aptarnavimo ir kitų priežasčių. Galite prisijungti naudodami kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą (SmartDNS) su viena VPN sąskaita tik 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata.

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias „Tempe“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6180Atlanta, Bafalas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Chosė, Sietlas, Sent Luisas, Vašingtonas

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„Phoenix“ „NordVPN“ laiko 27 serverius. Deja, „NordVPN“ klientas nerodo serverio miesto. Tačiau jie maloniai mums pateikė „Phoenix“ serverių numerius. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių: 317, 337-342, 821-824, 988-1003. Lengviausias būdas pasirinkti konkretų serverio numerį yra programoje pasirinkti skirtuką „Serveriai“ ir surūšiuoti rezultatus abėcėlės tvarka. Tada galite slinkti žemyn ir pasirinkti bet kurį iš aukščiau išvardytų serverių numerių. Galite pamatyti įkėlimo laiko procentą ir atstumą iki kiekvieno serverio. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų # 821 serverį Phoenix mieste ir nustatėme, kad jis greitas – 63,64 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

„NordVPN Phoenixx“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 3,99 USD per mėnesį su 2 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

4. Geriausias VPN Tempe: VIP

Privatus interneto ryšysAsmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 28 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galėsite lengvai prisijungti prie „Phoenix“ serverių.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo nėra daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 62,36 Mbps greičiu, kai buvo prijungtas prie „Phoenix“.

„PIA Phoenixx“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą Fenikse. Jie taip pat yra gera paslauga, kuria norite naudotis skirtingais „Netflix“ regionais. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

5. Geriausias „Tempe“ VPN: „StrongVPN“

StiprusVPN

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną labiausiai įsitvirtinusių ir geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė apmokestino vartotojus pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Pasikeitus bendruomenei, „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

ŠalysLocationsServersUSA serverio vietosSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Čikaga, Dalasas, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas„Windows“7,50 USD52,49 USD7 diena

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN“ Phoenix mieste yra 6 serveriai. Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti JAV – Finiksas. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie serverio Finikse, mes išbandėme savo greitį ir nustatėme, kad jis yra 62,03 Mbps.

„StrongVPN Phoenixx“ greičio testas

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita yra teisinga 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

StiprusVPN

6. Geriausias „Tempe“ VPN: HMA

„HMA Pro“ VPN

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

„HMA Pro VPN Network“ – JAV serverių vietos
Ankoridžas, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimorė, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dalasas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madisonas, Magnolija, Majamis, Montgomeris, Nešvilis, Naujasis Orleanas, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Omaha, Filipai, Finiksas, Portlandas, Providensas, Rutlandas, Sent Paulius, Solt Leik Sitis, San Chosė, Scrantonas, Sietlas, Souix kriokliai, South Bend, St Louis, Trimbull, Vašingtonas, Vičita, Wilmington

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia 175 VPN serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose, įskaitant keletą serverių Finikse. Norėdami prisijungti prie serverio „Phoenix“, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite „Phoenix“. Iš ten galite pasirinkti JAV, Arizoną, „Phoenix“ serverio vietą. Prijungėme prie serverio Finikse, kad išbandytume ir nustatėme, kad greitis yra 62,22 Mbps.

„HMA Phoenixx“ greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN tiesiog 6,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nemokamą pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

Visada galite jaustis nevaržomai 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašą, jei norite kitų variantų. Nepaisant to, mes manome, kad mūsų paminėti variantai atitiks jūsų poreikius. Juos pasirinkome remdamiesi greičio, patikimumo, kainos ir saugumo veiksniais. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius, esančius Finikse ir Tempe. Tokiu būdu turėsite prieigą prie geriausio greičio. Be abejo, visi jie turi puikius tinklus, todėl tikrai negalima suklysti. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti tiesioginį turinį. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti pagrįstą sprendimą patenkinti jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me