Tokijas, JaponijaTokijas, Japonija yra sostinė ir didžiausias šalies miestas. Turėdamas šiek tiek daugiau nei 13,5 milijono žmonių, jis yra vienas iš labiausiai apgyvendintų miestų pasaulyje. Yra daugybė dalykų, kurie patraukia regiono lankytojus. Jei ketinate išvykti į Tokiją, prisijungdami prie interneto norėsite naudoti VPN. Rasite daug nemokamų „WiFi“ interneto prieigos taškų, o VPT padės apsaugoti jūsų privatumą. Yra keletas kitų gerų priežasčių, kuriomis akimirksniu pasidalinsime su jumis. Pirmiausia turėtumėte pažvelgti į mūsų geriausių Tokijo VPN paslaugų sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
4StiprusVPN4,37 USDStiprusVPN46Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Tokijo miesto įkūrimo datos nėra. Tačiau nuo 1603 m. Ji buvo faktiška vyriausybės buveinė. Ji oficialiai netapo sostine iki 1868 m. Imperatorius Meiji pakeitė miesto pavadinimą iš Edo į Tokiją, kai jis buvo perkeltas iš Kioto..

Šiais laikais miestas šurmuliuoja ir yra pagrindinis technologijų centras. Kai kurie dalykai, traukiantys lankytojus, yra pažangiausios technologijos, istoriniai pastatai, muziejai, sporto komandos ir beveik viskas, ką galite pagalvoti. Be to, rasite dalykų, kurių, jūsų manymu, net nebuvo. Nesvarbu, dėl kokių priežasčių lankotės Tokijuje, kelionėje jums nebus nuobodu.

Kadangi Tokijas turi tiek daug nuveikti, rajone visada yra daugybė keliautojų. Dėl šios priežasties daugelis įmonių savo klientams siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį. Nors tai puikiai tinka vartotojams, vagys taip pat myli. Galite lažintis, kad nusikaltėliai laukia pavogti jūsų neskelbtinų duomenų. Sukūrę saugų ir užšifruotą ryšį su jūsų pasirinktu serveriu, vagims taps daug sunkiau pavogti jūsų duomenis..

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums išvengti cenzūros. Nors Japonijoje to nėra daug, vis tiek galite lengvai jį rasti. Prisijungę prie VPN serverio kitoje šalyje galite apeiti tokio tipo cenzūrą, kad pamatytumėte tai, ką norite peržiūrėti. Tai suklaidins programinę įrangą galvodami, kad esate kur nors kitur.

Tai yra dvi didžiausios VPN naudojimo priežastys būnant Tokijuje. Tačiau jūs galite sužinoti daugiau, kai prisiregistruojate į tarnybą. Naudotis VPN yra gera idėja nuo cenzūros sukėlimo iki informacijos saugojimo nuo vagysčių. Dabar, kai paaiškinome, kodėl tai svarbu, pakalbėkime apie galimybes.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Tokijo VPT.

1. Geriausias Tokijo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Tokyo“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Aziją ir tada atidaryti Japoniją. Šiuo metu galite pasirinkti serverius, esančius Tokijuje. Kaip matote, mes išbandėme serverį Tokijuje ir jo sparta buvo 59,47 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Tokijo VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Tokijo greičio testas

VIP „Windows“ klientas yra paprastas ir modernus. Naudojimosi ir nustatymo prasme nėra tiek daug. Vis dėlto tai nereiškia, kad ji yra be savybių. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 62,35 Mbps greičiu, kai prisijungėme prie serverio, esančio Tokijuje.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias Tokijo VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Tokyo“ greičio testas

Kaip matote toliau, mes išbandėme Tokijuje esantį serverį, o jų atsisiuntimo greitis 63,51 Mbps yra geras. Naudodamiesi ten esančiu serveriu, jums neturėtų kilti problemų, ką norite padaryti.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

4. Geriausias Tokijo VPT: „StrongVPN“

StiprusVPN

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,37 USD per mėnesį (41% nuolaida)

„StrongVPN“ būstinė yra JAV ir turi vieną geriausių VPN tinklų šalyje. Anksčiau įmonė imdavo mokesčius vartotojams pagal jų naudojamų serverių vietų ir protokolų skaičių. Tai pasikeitė, kai „StrongVPN“ dabar siūlo nariams visišką prieigą prie savo tinklo su šimtais serverių visame pasaulyje.

Naujausias „StrongVPN“ paslaugos papildymas yra „StrongDNS“ funkcija. Kiekvienas, užsiregistravęs „StrongVPN“ abonementui, taip pat gauna nemokamą prieigą prie „StrongDNS“ – tai intelektuali DNS paslauga, naudojama siekiant išvengti geografinių apribojimų. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja keliauti už JAV ribų ir nori prisijungti prie „Netflix“.

„StrongVPN Tokyo“ greičio testas

Tokiame „StrongVPN“ yra keletas serverių. Negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoje to norėsite spustelėti išskleidžiamąjį serverio vietos meniu ir pasirinkti Japonija – Tokijas. Geriausiam pasirodymui pasirinkome „OpenVPN UDP“. Prisijungę prie miesto serverio, išbandėme greitį ir nustatėme, kad jis yra 59,11 Mbps.

„StrongVPN“ maloniai pasiūlė mūsų lankytojams 25% nuolaidą. Kuponas yra didesnis nei įprastos nuolaidos. Galite mėgautis neribotu VPN ir nemokama „SmartDNS“ prieiga tik už 7,50 USD per mėnesį arba 52,49 USD per metus. Metinė sąskaita sudaro tik 4,37 USD per mėnesį. Naujiems vartotojams taikoma 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „StrongVPN“

5. Geriausias Tokijo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Tokijas dažnai yra viena iš pažangiausių naujovių ir turi savo aukščiausio lygio serverius iš „IPVanish“. Jie turi vieną geriausių ir didžiausių tinklų regione. Jie taip pat yra pakankamai greiti, kad padarytų viską, ką norite. Tai daro juos vienu iš svarbiausių pasirinkimų, kurį galime naudoti būdami Tokijuje.

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje, tačiau Japonijos šiuo metu netrūksta. Rasite kelias serverių vietas visoje Azijoje. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Tokyo“ greičio testas

„IPVanish“ Tokijuje yra 6 serveriai ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jūs pastebėsite, kad ten esantys serveriai yra pažymėti „a“. Tai reiškia, kad jie yra geriausi. Tokijuje išbandėme „IPVanish“ serverį „nrt-a05“ ir nustatėme, kad greitis yra 27,95 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Nors manome, kad suteikėme jums geriausias galimybes naudotis Tokijuje, kviečiame apsižvalgyti mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN sąrašą. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi serverius, esančius Tokijuje. Mūsų sprendimai yra pagrįsti saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius regione ir jo apylinkėse. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią greitį. Jei planuojate transliuoti turinį, turėsite turėti gerą greitį. Kadangi mūsų pasirinkimai turi tvirtus tinklus, nėra blogų pasirinkimų. Atlikę keletą tyrimų, mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me