Geriausi Turkijos VPT

StambulasTurkija yra šalis, esanti Vakarų Azijoje ir besiribojanti su aštuoniomis skirtingomis šalimis. Nors šalis oficialiai yra pasaulietinė, 98% gyventojų yra musulmonai. Nepaprasta Turkijos atžvilgiu yra tai, kad tai yra demokratija ir pusei gyventojų yra mažiau nei 30 metų. Visa tai pasakius, šalis turi keletą labai griežtų interneto naudojimo įstatymų. Jei keliaujate į šią dinamišką šalį arba ten gyvenate, gera VPT paslauga padės jums patekti į šiurkščias vietas tuo atveju, jei Turkijos vyriausybė vėl uždraus socialinės žiniasklaidos svetaines..


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Yra keletas didelių klausimų dėl ateities, su kuriais susidurs Turkijos piliečiai. Pirmasis klausimas kyla dėl nestabilumo regione. Turkų laimei, dėl gero saugumo, problemos yra kitų nagrinėjamų šalių sienose.

Turkijos ekonomika yra 15-oji pasaulyje. Turint tiek daug gyventojų iki 30 metų, technologijų sritis ir naujai besikuriančios įmonės skatina šalį tapti pagrindine regiono ekonomine jėga. Vyriausybė taip pat pasiūlė daug paskatų ir investicijų, kad būtų sustiprinta technologijų sritis, įskaitant verslo parkų kūrimą ir toms bendrovėms suteiktą neapmokestinamąjį statusą. Turkai varė didžiąją dalį savo ekonomikos variklio, nes net 97 proc. Turkijos įmonių yra mažos ar vidutinės ir jose dirba 4/5 darbo jėgos..

Problema yra ta, kad vyriausybė skatina visą šį augimą, tačiau jų duomenų saugojimo politikoje teigiama, kad duomenys turi būti saugomi mažiausiai dvejus metus. Jie taip pat turi galimybę blokuoti svetaines vos per 4 valandas. Laikydamasi šių taisyklių, vyriausybė gali peržengti įprastus draudimus visoje svetainėje, pavyzdžiui, praėjusiais metais „Youtube“ atveju ji gali blokuoti specifinį turinį svetainėse, kaip tai gali padaryti Kinija. Paskutinė šių griežtų taisyklių dalis yra išsami paketų patikrinimo politika. Tai reiškia, kad jie turi galimybę išvengti anoniminių priemonių, kurias žmonės gali naudoti norėdami išvengti blokų ar draudimų. Visos šios taisyklės buvo parengtos be jokios nepriklausomos priežiūros.

Taigi šiuo atveju nenugalima jėga susitinka su nekilnojamuoju objektu. Man sunku suvokti, kaip šalis, kuri yra tokia technologiškai taupi, galėtų tuo pat metu būti tokia ribojanti dėl to, ką jie kuria. Ar iš tikrųjų Turkijos vyriausybė tikisi išlaikyti tokį griežtą interneto vartojimą? Yra įrodymų, kad kitos šalys padarė tą patį, todėl idėja nėra visiškai be precedento. Turėdami visą užblokuotą turinį, turėtumėte galėti naudoti gerą VPN paslaugą, kad galėtumėte jį atblokuoti.

VPT Turkijoje yra svarbios dėl dviejų priežasčių. Pirmoji priežastis yra interneto saugumas. Kaip matote, vyriausybė turi prieigą prie visos internetinės veiklos ir visa tai registruojama mažiausiai dvejus metus. VPN tarnyba sustabdytų duomenų rinkimą. Antroji priežastis yra būdas atblokuoti turinį. Kadangi akivaizdu, kad Turkijos parlamentas užblokuos svetaines ir konkretų turinį sklandžiai, VPT sustabdytų bet kokius trikdžius ir leis jums matyti geografiškai užblokuotą srautinį turinį, leisdamas prisijungti prie kitos šalies.

Vienas iš kanalų, prie kurio galėtumėte prisijungti, yra „premium“ transliacijos paslauga „Netflix“. Nors „Netflix“ nori tapti pasauline tarnyba, jie pareiškė, kad neketina pradėti savo paslaugos Turkijoje. Jei norite pasiekti geografiniu požiūriu ribotą turinį, jums reikės „Netflix“ prenumeratos ir gero VPN. Nepraleisk nė vieno iš nuostabių pasirodymų, tokių kaip „Orange is the New Black“ ar „Cards House“.

Be to, jei esate iš Turkijos ir keliaujate į užsienį, arba neseniai persikraustėte už šalies ribų, įsitikinkite, kad nepraleisite nė vienos savo mėgstamų laidų akimirkos. Gaukite VPN paslaugą, kad galėtumėte peržiūrėti kai kuriuos kanalus, kurie paprastai būtų blokuojami už Turkijos ribų, tokius kaip CNN Turk, „Beyaz TV“, „Edessa TV“, „Star TV“, „Sky Turk 360“ ir „Show TV“..

Ten tu tai turi. Akivaizdu, kad yra svarbių priežasčių naudoti VPN paslaugą Turkijoje. Kyla klausimas, kurį geriau pasirinkti? Mes turime keletą puikių pasiūlymų dėl VPN ir visi jie turi pasirinktinius klientus. Prie jų prisijungti yra taip paprasta, kaip išsirinkti šalį ir paspausti mygtuką.

Rinkdamiesi geriausią Turkijos VPT, turite atsižvelgti į keletą klausimų.

 1. Ar ketinate naudotis paslauga daugiausia dėl privatumo? Jei atsakymas į šį klausimą yra taip, visi jie turi puikų šifravimo lygį, todėl bet kuris iš jų veiks. Vis dėlto, kai tik įmanoma, reikia naudoti „OpenVPN“ protokolą.
 2. Ar ketinate naudoti VPN P2P / BitTorrent programoms? Jei taip, aš siūlyčiau „IPVanish“ arba privačią interneto prieigą. Abu teikėjai siūlo nenaudojamus žurnalus ir kiekvienas turi savo kliento funkciją „nužudyti“, kad būtų galima užtikrinti papildomą privatumo apsaugos lygį tuo atveju, jei VPT nutraukia ryšį..
 3. Ar ketinate transliuoti vaizdo paslaugas, negalimas Turkijoje, tokias kaip „Netflix“? Atsakymui į šį pasiūlyčiau „IPVanish“ arba „ExpressVPN“. „IPVanish“ turi sparčiausią tinklą Šiaurės Amerikoje ir visoje Europoje. „ExpressVPN“ apima „SmartDNS“ su jų VPN, kurie padės atblokuoti kanalus be šifravimo.

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugas, jei norėtumėte daugiau pasirinkimų, bet aš manau, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Aš juos pasirinkau pagal kitas pagrindines VPN paslaugas, remdamasis privatumu (žurnalo politika ir šifravimas), turkų serverių vietų prieinamumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Taip pat ieškojau paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione. Norite patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat norėsite greito tinklo, kad HD turinys būtų transliuojamas kitose šalyse. Įraše bendrinamos paslaugos yra geriausi VPN, siekiant užtikrinti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus populiarioms srautinių transliacijų svetainėms, tokioms kaip „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Instant Video“ ir daugeliui kitų populiarių kanalų..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map