ŠifravimasGalvodamas apie VPT, automatiškai imuosi šifruoti jūsų duomenis. Daugelis žmonių mano, kad naudojant VPN paslaugą jų duomenys yra šifruojami, tačiau ne visada taip yra. Jūs susidursite su kai kuriais teikėjais, kurie naudoja klaidingą šifravimą, dėl kurio jūs rizikuosite. Šiandien pasidalinsiu penkiais teikėjais, kurie į saugumą žiūri labai rimtai. Jie siūlo aukštą šifravimo lygį, kad padėtų apsaugoti jūsų duomenis ir privatumą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Renkantis VPN teikėją reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pirmasis yra jūsų tikslas naudotis paslauga. Ką norite padaryti su VPN? Jei norite tiesiog pasiekti geografiškai užblokuotas svetaines kitose šalyse, šifravimas nėra toks svarbus. Tačiau jei jūsų tikslas yra apsaugoti jūsų internetinį privatumą ir anonimiškumą, šifravimo lygis kartu su VPN įmonės žurnalo politika yra labai svarbus jūsų sprendimui. Pažvelkime atidžiau į keletą skirtingų scenarijų.

Gaukite prieigą prie geografiškai blokuotų svetainių

Jei jūsų tikslas yra patekti į svetaines, kurios yra blokuotos geografiškai, šifravimas gali būti ne jūsų pagrindinis tikslas. Tai tikrai priklauso nuo to, kokias svetaines bandote pasiekti. Pvz., Jei ketinate naudoti VPN mėgstamiausioms laidoms žiūrėti „Netflix US“ ar transliuoti BBC „iPlayer“ programas, šifravimo stiprumas nėra viskas taip svarbu. Tačiau jei norite gauti prieigą prie svetainių, kurios yra cenzūruojamos jūsų šalyje, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos svetainių („Facebook“, „Twitter“ ir kt.) Ar „The Pirate Bay“, tada labai svarbu šifruoti.

Apsaugokite internetinį privatumą

Jei jūsų pagrindinis prioritetas yra apsaugoti savo privatumą prisijungus, tada šifravimas yra labai svarbus. Rasite daug VPN kompanijų, kurios siūlo nemokamas paslaugas arba labai pigius planus. Rinkdamiesi VPN būkite atsargūs. Pagalvok apie tai, iš kur užsidirba tie, kurie siūlo nemokamas privatumo paslaugas? Jie arba bombarduoja jus skelbimais, arba parduoda jūsų naudojimą reklamuotojams. Nei vienas scenarijus nėra priimtinas. Pigūs VPT dažnai sunkiai randa jų naudojamus protokolus savo svetainėje arba siūlo tik PPTP, kuris yra mažiausiai saugus protokolas ir tikrai nerekomenduojamas..

Apsaugokite savo anonimiškumą

Tai yra vienas dalykas, norint apsaugoti savo duomenis naudojant šifravimą. Tai dar viena jūsų tapatybės slėpimas internete. Geras VPN padės užtikrinti jūsų anonimiškumą naudojantis paslauga. Tai sritis, kurią sunku įvertinti, nes jūs turite pasitikėti įmone, teikiančia jūsų VPN paslaugą. Aš pasinaudojau šiame įraše nurodytomis paslaugomis ir rekomenduoju jas visas. Aš tai rekomenduoju, kai kalbama apie anonimiškumą „ExpressVPN“ ir Privatus interneto ryšys.  Abu teikėjai turi „neprisijungimo“ politiką, ty jie neprisijungia prie savo tinklo vartotojų veiklos. Jie taip pat turi „kill switch“ funkcijas, kurios padeda apsaugoti jūsų privatumą, jei kada nors sumažėja VPN.

Šifravimo supratimas

Daugelis žmonių supainioja šifravimą su protokolais, naudojamais prisijungti prie VPN paslaugos. Tiems, kurie neieško techninio giluminio nardymo, siūlau pagalvoti apie abu kartu. Čia yra mano trumpa pamoka, kaip pasirinkti protokolą, siekiant apsaugoti jūsų privatumą. Vykdykite šį sąrašą, kad galėtumėte saugiausiai prisijungti.

 • „OpenVPN“ – geriausias pasirinkimas, saugiausias
 • SSTP Geras pasirinkimas Windows
 • L2TP / IPSec – tinkama alternatyva, jei nepalaikomas „OpenVPN“
 • PPTP – blogiausias pasirinkimas, tačiau suderinamas su daugiau įrenginių

Dabar tiems, kurie išmano techninę patirtį ir nori labiau kontroliuoti šifravimą, rekomenduoju privačią interneto prieigą. Jie siūlo tinkintus duomenų šifravimo, duomenų autentifikavimo ir rankos atpažinimo parametrus. Aš pasidalinsiu trumpa santrauka. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite VIP šifravimo puslapyje.

PIA duomenų šifravimo nustatymai:

 • AES 128 – išplėstinis šifravimo standartas (128 bitai) CBC režimu
 • AES 256 – išplėstinis šifravimo standartas (256 bitai) CBC režimu
 • Blowfish – „Blowfish“ (128 bitų) CBC režimu

PIA duomenų autentifikacijos nustatymai:

 • SHA1 – HMAC naudojant saugų maišos algoritmą (160 bitų)
 • SHA256 – HMAC naudojant saugų maišos algoritmą (256 bitai)

PIA „Handshake“ šifravimo nustatymai:

 • RSA-2048 – 2048 bitų efemerinių diferencinių-Helmanų (DH) raktų mainai ir 2048 bitų RSA sertifikatas
 • RSA-3072 – 3072 bitų efemerinių diferencinių-Helmanų (DH) raktų mainai ir 3072 bitų RSA sertifikatas
 • RSA-4096 – 4096 bitų efemerinių diferencinių-Helmanų (DH) raktų mainai ir 4096 bitų RSA sertifikatas
 • ECC-256k1 – Efemeriškos elipsės kreivės DH raktų keitimas ir ECDSA sertifikatas naudojant kreivę secp256k1 (256 bitai)
 • ECC-256r1 – efemeriškos elipsės kreivės DH raktų keitimas ir ECDSA sertifikatas prime256v1 (256 bitai)
 • ECC-521 – Efemeriškos elipsės kreivės DH raktų keitimas ir ECDSA sertifikatas secp521r1 (521 bitai)

Išvada

Galite perskaityti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugų, kad būtų daugiau galimybių, bet aš labai rekomenduoju aukščiau išvardytas paslaugas tiems, kurie siekia aukšto šifravimo lygio. Juos pasirinkome per kitas pirmaujančias VPN paslaugas, remdamiesi šifravimo lygiais, privatumu (prisijungimo politika), P2P / failų dalijimosi palaikymu, serverių buvimo vietomis pagrindinėse vietose, našumu, patikimumu ir kaina. Norėsite patikimo ir patikimo VPT tiekėjo, kuris padėtų apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Taip pat galite norėti greito tinklo, kad galėtumėte atsisiųsti ir transliuoti HD turinį. Įraše bendrai naudojamos paslaugos yra geriausiai užšifruotos VPN. Jie padės apsaugoti jūsų privatumą ir panaikins vaizdo transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „HBO DABAR“, ir šimtų kitų populiarių svetainių, kurios priešingu atveju gali būti blokuojamos, geografinius apribojimus..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me