KijevasUkraina yra didžiausia šalis visoje Europoje. Gyventojai nuo 32 000 m. Pr. Kr. Gyveno rajone, kuris vadinamas šiuolaikine Ukraina. Valstybė buvo nepriklausoma nuo 1991 m., Kai SSRS iširo. Tačiau tai nesutrukdė Rusijos prezidentui bandyti susigrąžinti dalį Rusijos teritorijos. Jie pereina nuo komunistinės visuomenės prie kapitalistinės. Ukrainos vyriausybė neprižiūri interneto srauto, tačiau tai netrukdo policijai to daryti, dažnai neturėdami tinkamo leidimo. Jei ketinate aplankyti Ukrainą ar galvojate ten persikelti, norėtumėte naudoti VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Internetas Ukrainoje laikomas nemokamu. Kitaip tariant, vyriausybė netrukdo prisijungti prie interneto ir neužstoja jokių svetainių. Nepaisant tik 33% interneto prisotinimo, šalis patenka į greičiausių interneto greičių dešimtuką. Kai šalis tampa turtingesnė, reikia dar daug ką tobulinti ir daryti pažangą.

Piratavimas Ukrainoje siaučia tiek, kad juos įtraukia į prioritetinių šalių sąrašą Tarptautinis intelektinės nuosavybės aljansas (IIPA). Vis dėlto galima būtų įsivaizduoti, kad šalis turi didesnių problemų, nei nerimauti dėl skaitmeninio piratavimo. Net jei egzistavo valdymo organas, kuris reguliavo piratavimą, Ukrainos teisėsauga yra žinomai korumpuota. Teigiama, kad daugybė ten esančių nusikaltėlių mokės policijai užmerkdami dėmesį tiek į smulkius, tiek į sunkius nusikaltimus.

Kaip minėjome, jei planuojate persikelti ar lankytis Ukrainoje, norėtumėte naudoti VPN. Taip yra dėl daugybės drąsių vagių šalyje. Buvo žinoma, kad kai kurie iš jų turi bankomatus, kad pavogtų kreditinių kortelių informaciją. Naudodamiesi VPN sukuriate saugų ryšį su serveriu, kuris gali būti kitoje šalyje. Tuo metu jūsų srautas yra užšifruotas, todėl galite išlaikyti savo informaciją privačią nuo smalsių įsilaužėlių akių.

Nors „Netflix“ dar nėra Ukrainoje, jis gali būti netrukus. Oficialiai nepaskelbusi, populiari „premium“ transliacijos įmonė ten įregistravo „Netflix“ prekės ženklą. Iki to laiko norint pasiekti „Netflix“ Ukrainoje, jums reikės VPN. Kadangi galite prisijungti prie serverio kitoje šalyje, jums tereikia prisijungti prie mėgstamos šalies ir turinį srautiniu būdu perduoti. Net po „Netflix“ paleidimo, jei norėtumėte turėti prieigą prie didelės bibliotekos, tiesiog pasinaudotumėte savo VPN ryšiu.

Jei mes aiškiai apibrėžėme VPN pranašumus ir naudojimą, turėtumėte pamatyti privalumus. Kyla klausimas, kokius sprendimus turėtumėte pasirinkti? Laimei, mes turime keletą puikių pasiūlymų Ukrainai ir paaiškinsime keletą geriausių protokolų, kuriuos reikia naudoti. Mūsų parinktys turi pasirinktinius klientus, todėl VPN ryšį bus lengva nustatyti. Tada jūsų pasirinkimo galimybės patenka į jūsų tikslo tikslą.

Jei norite atblokuoti turinį, apsaugoti savo privatumą ir naudotis transliacijos paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, rekomenduojame naudoti „ExpressVPN“. Jie turi labai stabilius ryšius, be to, kad turi labai didelį VPN tinklą. Jie taip pat nelaiko žurnalų ir siūlo nužudymo jungiklį, kad būtų užtikrintos geriausios privatumo galimybės. „OpenVPN“ (UDP) yra geriausia laida srautui transliuoti, tačiau naudojant „OpenVPN“ protokolą, jei tik įmanoma, geriausia idėja. Jei naudojate VPN kaip mobilųjį įrenginį, saugumui taip pat galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant IKEv2 ir L2TP.

Jei norite tik atblokuoti geografiškai apribotą turinį, norėsite pasirinkti „ExpressVPN MediaStreamer“. „Smart DNS“ funkcija padės atblokuoti turinį neprarandant šifravimo. Vis dėlto negalime nuoširdžiai patarti jums išeiti be šifravimo. Kadangi vidutinis grynasis greitis yra 1,1 mbps, šifravimas būtų saugiausias pasirinkimas. Kol nepakenkiama vaizdo kokybei, bet kokią naudą, kurią galite gauti iš greičio padidinimo, nusveria saugos lygis, kuris pridedamas kartu su šifravimu.

Taigi jūs jį turite. VPN paslaugos teikia teigiamą naudą, pavyzdžiui, jūsų duomenų šifravimą ir apsaugą bei Ukrainoje apriboto turinio atblokavimą. Kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų kitų rinkinių sąrašą, bet įtariame, kad to nereikės. Naudodamiesi kriterijais sauga, greitis, kaina ir serverio vietos, turėtumėte džiaugtis šiais pasirinkimais, nes jie yra patys geriausi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me