Geriausi užsienyje dislokuotos karinės VPT

Kariuomenė dislokuota užsienyjeNors suprantame, kad visame pasaulyje yra karinės pajėgos iš kelių pasaulio šalių, šiame pranešime daugiausia dėmesio bus skiriama karinėms tarnyboms, esančioms JAV. Nepaisant to, paminėsime ir kitas šalis. Nesvarbu, ką galvojate apie tai, ką daro vyriausybė, drąsūs vyrai ir moterys gina tautos suverenitetą ginkluotosiose pajėgose. Nors šis įrašas nepalyginamas su aukomis, kurias jie atlieka kiekvieną dieną, tikiuosi, kad tai pateiks puikių galimybių ir svarbių priežasčių naudoti VPT, jei esate kariuomenėje ir esate dislokuotas užsienyje.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Kadangi suprantame, kad kareivių prastovos yra brangios, pateksime į pirmą tašką. Pirma priežastis naudoti VPN, jei esate dislokuota, yra dėl saugumo. Kareiviai turi bendrauti su kitais, įskaitant šeimą. Nors kanalai turėtų būti saugūs, gera idėja yra naudoti papildomą apsaugos lygį. Tokiu būdu galite padėti užtikrinti, kad jūsų asmeniniai ryšiai ir verslas liktų privatūs.

Kita priežastis naudoti VPN yra šiek tiek akivaizdesnė. Jei šalyje, kurioje esate dislokuoti, turite naudoti viešosios prieigos „WiFi“ ar korinio ryšio duomenis, yra didelė tikimybė, kad susidursite su apribojimais ir blokais. Dažnai dislokavimas gali būti vykdomas tose vietose, kur viskas labiau cenzūruojama. Kai šiuo tikslu naudojate VPN, užmezgate užšifruotą ryšį su serveriu jūsų pasirinktoje šalyje. Atminkite, kad šiame įraše naudojome JAV vietas dėl įvairių teikėjų ir kriterijų. Pažvelkime į kai kuriuos iš jų dabar.

Koks yra geriausias kariuomenės narių, dislokuotų užsienyje, VPT?

Tam sprendimui turi įtakos daugybė skirtingų veiksnių. Tačiau mes apžvelgsime ir papasakosime jums geriausias galimybes, remiantis šiais kriterijais:

 • Karinio lygio šifravimo lygiai – puiki privatumo apsauga, kad ir kur būtumėte.
 • VPN tinklo patikimumas leidžia ilgą ryšio laiką ir pašalina atjungimus
 • VPN serveriai, kurie gerai veikė VPN serveriuose JAV
 • Galimybė atblokuoti geografiniu požiūriu apribotą turinį
 • Griežta jokių žurnalų politika
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Dabar apie geriausias galimybes kariuomenės nariams, dislokuotiems užsienyje.

1. Geriausias kariuomenės VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tačiau mes nusprendėme naudoti Čikagą kaip vieną iš miestų, prie kurių galėtumėte prisijungti. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV – Čikagą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai išbandėme serverį Čikagos mieste ir ten sugalvojome 113,11 Mbps greitį.

„ExpressVPN“ JAV greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodamiesi iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias kariuomenės VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ yra daugybė serverių JAV, o mes išbandėme vieną iš Niujorko miesto kaip pavyzdį. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Niujorke ir nustatėme, kad jo atsisiuntimo greitis yra 108,31 Mbps.

JAV „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias kariuomenės VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mes išbandėme serverį Niujorke ir jis gerai veikė. To testo rezultatas rodo 125,60 Mbps greitį.

PIA JAV greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias kariuomenės VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį JAV testavimo tikslais, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių JAV ir yra greitas, nes JAV yra didelė operacijų bazė. Prisijungėme prie serverio Los Andžele ir gavome 120,67 Mbps greitį.

„CyberGhost“ JAV greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias kariuomenės VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Daugybė skirtingų paslaugų teikėjų turi serverio vietas keliose pasaulio vietose. Žinoma, tai apima „IPVanish“. Vietose, prie kurių norėtumėte prisijungti, galite tikėtis greito greičio. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galite naudoti, kai esate dislokuoti užsienyje.

„IPVanish“ ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, Aziją ir, žinoma, Šiaurės Ameriką, bet ir visus kitus žemynus, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Nesvarbu, prie kurio serverio norite prisijungti, jie visi yra naudojami. Peržiūrėdami serverių sąrašus galite pamatyti raidę „a“ kaip serverio pavadinimo dalį. Šis žymėjimas reiškia, kad jie yra greičiausi tinkle. Norėdami parodyti greičio, kurio galite tikėtis, pavyzdį, prisijungėme prie serverio Niujorke, ten jį išbandėme ir pasiekėme 129,73 Mbps spartą..

„IPVanish“ JAV greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Tai sudaro mūsų geriausių variantų sąrašą, jei esate karinis dislokuotas užsienyje. Tačiau kviečiame patikrinti mūsų 10 geriausių VPN sąrašų jei norėtumėte pamatyti kitas galimybes. Vis dėlto jūs žinote. kad neturėtumėte kompromiso dėl saugumo, greičio, serverio vietos ar kainos. Nesvarbu, kurią parinktį pasirinksite iš aukščiau pateikto sąrašo, naudodamiesi VPN jūs ją aprėpėte. Prašome naudotis mūsų vadovu, kuris padės priimti geriausią sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map