Geriausi Vašingtono VPT

VašingtonasKolumbijos Vašingtono apygarda (Washington D.C.) yra JAV sostinė. Nepaisant santykinai mažo dydžio, tai yra šeštoji labiausiai apgyvendinta didmiesčių teritorija šalyje. Yra daugybė dalykų, dėl kurių tai yra patraukli vieta aplankyti, taip pat gera vieta rengti konferencijas, suvažiavimus ir daugybę kitų renginių. Jei ketinate aplankyti šią vietovę, yra didelė tikimybė, kad naudositės tam tikru pavidalu viešu belaidžiu internetu. Pirmiausia įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN. Štai keletas greitų VPT, kuriuos norite naudoti Vašingtone.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Turėdami daug galių turinčius žmones, politikus ir užsienio dvasininkus, turėsite daug galimybių naudotis nemokamu „WiFi“, kurį siūlo dauguma įmonių. Deja, ir kiti tai žino. Galite įsivaizduoti, kad yra vagys tiesiog laukia pasinaudodami neužtikrinta jungtimi. Tiesą sakant, Kolumbijos apygardoje gali būti didesnė tikimybė, nes visi žmonės turi didelę galią. Štai kodėl norint naudoti slaptus duomenis ir apsaugoti jūsų privatumą, gera idėja yra naudoti VPN. Niekas nenori keliauti ir būti apiplėštas.

Kita priežastis, dėl kurios norite naudoti VPN, yra dėl geografinių apribojimų. Tai yra apribojimai, nustatyti vartotojui atsižvelgiant į vietą. Jei keliaujate iš užsienio, svarbu sekti savo regiono naujienas. Taip pat galbūt norėsite srautiniu būdu perduoti turinį iš ten arba pasiekti kitą regioną. Nenaudodami VPN, jums gali būti užkirstas kelias pamatyti viską, ką norite pamatyti. Tiesiog prisijunkite prie serverio toje vietoje, kurią norite peržiūrėti, ir jums viskas bus gerai.

Tai yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN, tačiau nenustebkite, jei rasite kitų. Nesvarbu, ar tai lemiamą teikiamą saugumą, ar kliūtis, kurias galite įveikti, gera idėja yra prisijungti prie VPN teikėjo. Jei sutinkate, reikia žinoti du pagrindinius dalykus.

Koks yra geriausias VPN Vašingtone?

Siekdami nustatyti mūsų geriausių miesto VPT sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus.

 • Teikėjai, kurie padės jums išvengti geografinių blokų / sporto užtemimų
 • Aukštas šifravimo lygis – geresnė privatumo apsauga rajone
 • Greitas serverio greitis būnant mieste
 • Tinklo stabilumas nutraukti atjungimus
 • Mes pasirinkome tik tuos VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių Vašingtono VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Vašingtono VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Washington DC“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto. Klientas išrinks geriausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tai pasakytina apie Vašingtoną. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“, atidaryti Ameriką, tada atidaryti JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV – Vašingtono DC serverio vietą. Kaip matote, mes išbandėme serverį DC ir jo greitis buvo 240,03 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Vašingtono VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Washington Washington DC“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių DC srityje, ypač Manasase, Va. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje, galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme Jungtinių Valstijų serverį Manasase, o atsisiuntimo greitis buvo 196,83 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Vašingtono VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Vašingtono DC greičio testasLaimei, mes naudojame PIA „Windows“ klientą, todėl jį lengva nustatyti ir naudoti. Tačiau tai nereiškia, kad jam trūksta savybių. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Prisijungimas prie DC serverio suteikė mums 61,54 Mbps ryšio greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Vašingtono VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Washington DC“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį DC, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Vašingtone. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 63,17 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Vašingtono VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

IPVanish Washington DC greičio testas„IPVanish“ priegloba virš 75 serverių Ashvurn mieste ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kai mes išbandėme IPVanish serverį Ashburn, iad-a06 ir nustatėme, kad greitis yra 139.91.03 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei ieškote daugiau galimybių, nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje 10 populiariausių VPN paslaugų sąrašas. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti aukščiau pateiktomis galimybėmis. Jie buvo pasirinkti atsižvelgiant į greitį, patikimumą, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius, esančius Vašingtone. Tokiu būdu galite būti tikri, kad pasiekiate geriausią greitį. Žinoma, jie visi turi puikius tinklus. Greitis yra svarbus, jei planuojate atsisiųsti ar transliuoti HD turinį. Aukščiau paminėti teikėjai yra geriausi variantai tai padaryti, nesvarbu, kuriomis populiariomis paslaugomis norite naudotis. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map