Geriausi valstybinio koledžo VPT

State College, PAPensilvanijos valstijos koledžas yra namų savivaldybė, įsikūrusi Pensilvanijos Sandraugoje. Statistinėje srityje gyvena apie 236 000 gyventojų. Kaip jau galėjote atspėti, tai yra Peno valstijos universiteto namai. Didžiąją dalį miestelio sudaro Universiteto parkas, o jis veiksmingai pastatytas aplink kolegiją. Nesvarbu, ar lankotės šioje vietovėje savaitgalį, ar kelerius metus, yra didelė tikimybė, kad kada nors naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Prieš tai atlikdami, pirmiausia norėsite prisijungti prie VPN. Apie tai trumpai paaiškinsime. Tačiau mes galime pateikti jums mūsų sąrašą geriausių VPN, skirtų Valstybinei kolegijai.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

State College kaimas išaugo į miestą tenkinant Penn State University poreikius. Iš pradžių 1855 m. Gyventojai ją įkūrė kaip „Pensilvanijos žemdirbių aukštąją mokyklą“. 1896 m. Ji buvo įsteigta kaip valstybinė kolegija ir nuo to laiko išaugo. Įdomu tai, kad 1953 m. Mokyklos prezidentas bandė pakeisti vardą. Tačiau vardas liko toks pats, nes nebuvo geresnių pasirinkimų. Nelengva atspėti, kad didžiausias darbdavys mieste yra gana didelis – Penn State University.

Bebrų stadionas yra „Penn State Nittany Lions“ namai. Jame telpa 106 000 žmonių ir yra Kentukio „Bluegrass“ laukas. Futbolas atneša nemažai pinigų mokyklai, o komanda nuo 1887 m. Laimėjo beveik 69% savo žaidimų.

Nesvarbu, kokios priežastys yra jūsų miestas, yra tikimybė, kad turėsite prastovų. Laimei, yra nemažai įmonių, siūlančių nemokamą „WiFi“ ryšį savo klientams. Tačiau prieš prisijungdami prie vieno iš jų, turite naudoti VPN. Taip yra todėl, kad elektroniniai nusikaltėliai kitaip gali lengvai pasiekti jūsų asmeninę informaciją. Galite lažintis, kad visada kažkas tyčiojasi, tik laukia, kol suras pažeidžiamą taikinį. Kai naudojate VPN, sukuriate saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to kibernetiniams tinklalapiams yra daug sunkiau pavogti jūsų duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Tai šiek tiek paaiškinsime pavyzdžiu. Jei norite eiti į futbolo žaidimą, bet negalite gauti bilietų, tai gali būti problema. Jūs visada galėjote nueiti į barą arba galite jį žiūrėti internete (jei neturite kabelio ar palydovo prenumeratos). Tačiau dėl licencijavimo teisių susidursite su užtemimu. Naudodamiesi VPN galite prisijungti prie serverio kitoje srityje. Tai neleidžia aptikimo programinei įrangai blokuoti jūsų srities. Tokiu būdu jūs galite mėgautis žaidimu, kaip įprasta internete.

Štai dar vienas pavyzdys. Jei mokykloje bandysite naudotis „WiFi“ ryšiu, yra didelė tikimybė, kad jie užkirs kelią patekti į kai kurias svetaines, kuriomis paprastai mėgautumėtės. Taip yra dėl mokyklos užkardos. Tai yra įprasta mokyklose, įmonėse ir net kai kuriose šalyse. VPT taip pat padės jums išvengti šių apribojimų. Dabar matote, kodėl tai svarbu, pažvelkime į keletą geriausių pasirinkimų.

1. Geriausias valstybinio koledžo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Kai valstybinė mokykla gyvena, valstybinio koledžo gyventojų skaičius yra didelis. Tačiau ji vis dar neturi savo serverių, kuriuose teikiama dauguma paslaugų. Dėl to mes pasirinkome serverių vietas Klivlande, nes jis yra tik 239 mylių. Taip pat pastebėsite, kad „IPVanish“ yra daugiau serverių vietų JAV, kaip ir bet kuri kita VPN paslauga. Šie veiksniai daro jį vienu iš geriausių VPN naudojimo būdų kasdien.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6389Ašburnas, Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Las Vegasas, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Finiksas, San Chosė. Sietle, Vašingtone

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish“ priglobia 3 serverius Klivlande ir jūs galite prisijungti prie bet kurio ar visų jų. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Klivlande ir nustatėme, kad greitis yra 39,63 Mbps.

IPVanish Pitsburgo greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

2. Geriausias valstybinio koledžo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
94160Atlanta, Bostonas, Čikaga, Dalasas, Denveris, Kanzasas, Los Andželas, Majamis, Mineapolis, Naujasis Džersis, Niujorkas, Finiksas, Solt Leik Sitis, San Franciskas, San Chosė, Santa Monika, Sietlas, Tampa, Virdžinija, Vašingtonas, DC

Kaip matote aukščiau esančioje lentelėje, „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“ ir laukelyje, kuriame sakoma „ieškokite šalies ar miesto“, Niujorkas (nes tai artimiausia vieta) įrašykite Niujorką (nes tai artimiausia vieta). Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Nors mes pasirinkome Niujorką, serveris atrodo esantis Filadelfijoje. Mes išbandėme serverį naudodami Niujorko nustatymą, o greitis buvo 54,04 Mbps.

„ExpressVPN Speedtest“ Niujorke

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Apsilankykite „ExpressVPN“

3. Geriausias valstybinio koledžo VPT: „CyberGhost“ VPN

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda daugiausia dėmesio skiria vartotojų privatumo apsaugai. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

ŠalysLocationsUSA serverių vietos
6080Atlanta, Baltimorė, Bostonas, Čikaga, Klivlandas, Dalasas, Denveris, Los Andželas, Majamis, Niujorkas, Oklahoma Sitis, Filadelfija, San Franciskas, Sietlas, Vašingtonas

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Klivlande (dėl jo artumo su State College), atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima kelis serverius Klivlande. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, atsisiuntimo greitis buvo 31,76 Mbps.

„CyberGhost“ Pitsburgo greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 3,50 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias valstybinio koledžo VPT: „TorGuard“

„TorGuard“ pagrindinis puslapis

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks su viskuo, ką norite padaryti State College rajone. Nors valstybiniame koledže nėra nė vieno serverio, mes naudojome serverį Niujorke, nes tai yra geriausias pasirinkimas. Vietų skirtumas gali atrodyti didelis, tačiau jis puikiai tiks jūsų tikslams.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Niujorke, atidarėme „Windows“ klientą ir pasirinkome „OpenVPN“ protokolą. Dabar galite slinkti per šalių sąrašą abėcėlės tvarka. Tada galite pasirinkti miestą. „TorGuard“ tinklą sudaro keli skirtingi serveriai Niujorke. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, atsisiuntimo greitis buvo 60.88 Mbps, kuris yra gana spartus.

„Torguard“ Pitsburgo greičio testas

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą net nuo 4,99 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „TorGuard“

Nors manome, kad pasirinkome geriausius variantus, kuriuos galite naudoti būdami valstybiniame koledže, galite jaustis nesunkiai. 10 geriausių VPN sąrašą. Tačiau mes nemanome, kad pajusite poreikį. Priėmėme sprendimus remdamiesi saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius tame pačiame regione, kuriame yra ir valstybinė kolegija. Tokiu būdu turėsite prieigą prie kuo geresnio greičio. Nesvarbu, kurį variantą norite pasirinkti, visi jie turi gerus tinklus. Jei norite transliuoti turinį, įvertinsite didesnį greitį. Naudodamiesi mūsų vadovu, kuris padės priimti teisingą sprendimą, galite rasti geriausias savo tikslų galimybes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map