Vankuveris, BCVankuveris, Britų Kolumbija Kanadoje yra pajūrio uostamiestis vakarinėje Kanadoje. Tai yra didžiausias provincijos miestas, o Didžiojo Vankuverio rajone 2016 m. Gyveno 2,463 mln. Gyventojų. Tai daro jį trečia didžiausia metro zona šalyje. Yra daug dalykų, kurie pritraukia lankytojus į rajoną, įskaitant aukščiausio lygio sportą, muziejus, istorines vietas ir dar daugiau. Nesvarbu, kur vykstate į Vankuverį, yra didelė tikimybė, kad naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Jei taip, įsitikinkite, kad prisijungėte prie VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 4,87 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Galbūt norėsite mieste naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Tai puikus dalykas, nes yra daugybė vietų, siūlančių tai savo mecenatams. Nors tai gali atrodyti kaip gera idėja, ji taip pat puikiai tinka kibernetinėms juostoms. Niekas nenori sėdėti savo viešbučio kambaryje ar mėgstamiausioje kavinėje ir leisti elektroniniams nusikaltėliams pavogti jų duomenis. Prisijungę prie jūsų pasirinkto serverio, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį. Tai reiškia, kad elektroninėms interneto svetainėms tampa daug sunkiau pavogti jūsų neskelbtiną informaciją.

Antroji priežastis naudoti VPN būnant Vankuveryje yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Jei kada nors teko susidurti su sporto užtemimu ar jums buvo užkirstas kelias pamatyti tai, ką norite pamatyti dėl vietos, tai yra 2 geografinių blokų, su kuriais jūs galite susidurti, pavyzdžiai. Tokiu atveju prisijungdami prie VPN, galite priversti blokavimo programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tai padės jums pamatyti viską, kaip ir tikitės.

Yra dvi geriausios priežastys naudoti VPN būnant Vankuveryje. Žinoma, vėliau galite sužinoti daugiau. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo privatumą nuo vagys, ar išvengti geografinių apribojimų, naudoti VPN yra gera idėja. Dabar, kai pamatysite pranašumus, pakalbėkime apie geriausias pasirinkimo galimybes. Ne visi VPN yra vienodi.

Koks yra geriausias Vankuverio VPT?

Mes galime į tai atsakyti naudodamiesi šiais kriterijais, kurie padės nustatyti mūsų sąrašą:

  • Vankuverio serverių greitis
  • Tinklo stabilumas riboja ryšio problemas
  • Galimybė išvengti elektrinių ir geografinių blokų
  • Nėra žurnalų politikos
  • Kelių platformų palaikymas mobiliesiems įrenginiams
  • Karinio laipsnio šifravimas – puiki privatumo apsauga

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Vankuverio VPT.

1. Geriausias Vankuverio VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

  Geriausi „KurtzPel“ VPN

„ExpressVPN Vancouver“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Laimei, Vankuveris taip nėra. Tiesiog spustelėkite viršuje esančią Kanados vėliavą ir pasirinkite vieną iš Vankuverio serverių. Kaip matote, mes išbandėme serverį Vankuveryje ir greitis buvo 194,17 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Vankuverio VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

  Geriausi Viskonsino VPT

„NordVPN Vancouver“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių rajone. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Kaip matote, mes išbandėme serverį Vankuveryje, o atsisiuntimo greitis buvo 171.44 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Vankuverio VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Vankuverio greičio testasKai naudojate „Windows“ PIA „Windows“ klientą, sąrankos ir naudojimo nėra daug. Tačiau tai nereiškia, kad programa pašalinta. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, Vankuverio serveris gerai veikė su 78,20 Mbps spartos atsisiuntimo sparta.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

3. Geriausias Vankuverio VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

  Geriausi „Ruckus“ bevielių maršrutizatorių VPT

„CyberGhost Vancouver“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Vankuverio srityje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Kanados ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas Kanados serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra nemažai serverių Vankuveryje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 83,88 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Vankuverio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

Šiuo atveju naudosime serverius, esančius Vankuveryje. „IPVanish“ mūsų naujausiame greičio bandyme buvo šiek tiek lėtas, tačiau jie vis dar yra puikus pasirinkimas ieškant VPN paslaugos. Jie turi daugiau serverių vietų Šiaurės Amerikoje nei kitos įmonės mūsų sąraše. Tai verčia juos pasirinkti Kanados VPT.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

„IPVanish Vancouver“ greičio testas„IPVanish“ priglobia 15 serverių Vankuveryje ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Vankuveryje, yvr.c13.ipvanish.com, ir nustatė, kad greitis yra 102,68 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jei norėtumėte pamatyti daugiau, galite peržiūrėti kitas galimybes iš mūsų 10 geriausių VPN serverių sąrašą. Nepaisant to, mes nemanome, kad jums to reikės. Tie, kuriuos pasirinkome anksčiau, buvo pagrįsti patikimumu, greičiu, kaina, saugumu ir vietomis. Kadangi netoli Vankuverio yra daug tiekėjų, turinčių serverius, turėtumėte pasiekti geriausią greitį. Nesvarbu, ką transliuojate, geras greitis yra labai svarbus viskam. Visos mūsų galimybės turi puikius tinklus, todėl nėra blogų variantų. Mūsų vadovas padės pasirinkti geriausią variantą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me