Geriausi Venesuelos VPT

VenesuelaVenesuela – šalis, esanti šiaurinėje Pietų Amerikos žemyno pakrantėje. Apskaičiuota, kad joje gyvena apie 31,5 milijono gyventojų. Pastaruosius kelerius metus šalis aktyviai veikia, tačiau kai kurie vis dar pasirenka šalį aplankyti paplūdimius, Angels krioklius, vidutinio klimato kraštus ir dar daugiau. Jei ketinate įtraukti save į šalies, į kurią vykstama, sąrašą, norite būti tikri, kad kiekvieną kartą naudodamiesi „WiFi“ naudokitės VPN. Prieš mes jums pasakysime, kokia ji yra tokia svarbi, tačiau, pasižiūrėkite į geriausius Venesuelos VPT.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„HMA Pro“ VPN3,99 USD„HideMyAss“280
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Pirmoji priežastis naudoti VPN viešint Venesueloje yra apsaugoti jūsų privatumą. Remiantis „Freedomhouse.org“ ataskaita, šalis įtraukta į sąrašą „Ne laisva“. Jei net galite rasti susisiekimą šalyje, politiniai pokyčiai pastaruoju metu reiškė, kad vyriausybė naudojasi proga stebėti savo piliečius. Kai prisijungiate prie ten esančio VPN, dėl jūsų saugaus ir privataus ryšio visiems tampa daug sunkiau stebėti jūsų ryšius. Žinoma, jūs vis dar norite būti budrūs, tačiau tai tikrai padės.

Tame pačiame pranešime minima ir antra priežastis, kodėl šalyje reikia naudoti VPT, siekiant padėti jums išvengti vyriausybės cenzūros. Būdami šalyje, be abejo, susidursite su cenzūra, ypač jei ji kritikuoja vyriausybę. Tokiu būdu galima prisijungti prie VPN kitame regione. Tokiu būdu galite apeiti bet kokią vyriausybės cenzūrą, su kuria galite susidurti.

Koks yra geriausias Venesuelos VPT?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, pažvelkime į svarbiausius faktorius, kuriuos naudojant galima naudoti šalyje. Šiuo atveju svarbūs abu kriterijų rinkiniai. Tačiau svarbesnis rinkinys yra saugumo kriterijai. Tik tada galime nustatyti geriausią Venesuelos VPT.

 • Stiprus karinio lygio šifravimas, siekiant apsaugoti jus būnant Venesueloje
 • Griežta politika be žurnalų
 • Greitai veikiantys serveriai, užtikrinantys geriausią įmanomą ryšį šalyje ir regione
 • Galimybė apeiti ugniasienes ir vyriausybės cenzūra Venesueloje
 • Aukštas serverio stabilumas padeda pašalinti tinklo atjungimus
 • Kelių platformų mobiliosios programos, skirtos įvairiems įrenginiams, įskaitant „Amazon Firestick“

Dabar atidžiau pažvelgsime į geriausius Venesuelos VPT.

1. Geriausias Venesuelos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Venesuela“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Ameriką, tada atidarykite Venesuelą. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai mes išbandėme serverį Karakase, Venesueloje, greitis buvo 92,39 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Venesuelos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Venesuela“ greičio testas„NordVPN“ priegloba daugybė serverių Venesueloje, ir jūs galite naudoti bet kurį iš jų. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Venesueloje ir prijungtą prie serverio Karakase. Mes nustatėme, kad tai spartus – 91,70 Mbps spartos atsisiuntimo greitis.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Venesuelos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Venesuelos „CyberGhost“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Venesueloje (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Venesueloje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Karakasuose. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 40,66 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Venesuelos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Venesuelos greičio testasTiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Venesueloje, ypač Karakase. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir suraskite Karakasą. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 41,71 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN, o visiems naujiems vartotojams taikoma 30 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

5. Geriausias Venesuelos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

IPVanish Venesuela greičio testas„IPVanish“ Kosta Rikoje yra keletas serverių, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme „IPVanish“ serverį Kosta Rikoje iki Karakaso ir nustatėme, kad greitis yra 16,09 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Aukščiau yra keletas VPN parinkčių, kurias galite naudoti būdami Venesueloje. Jau dabar turėtumėte suprasti, kodėl tai svarbu. Jei norėtumėte pamatyti kitas galimybes, išskyrus tas, kurias ką tik paminėjome, nedvejodami žiūrėkite į teikėjus mūsų svetainėje 10 geriausių VPN sąrašų. Visos tame sąraše pateiktos parinktys turėtų būti veiksmingos, tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių, kuriuos optimizavome Venesueloje. VPN apsauga yra gera idėja, nesvarbu, ką planuojate daryti. Naudodamiesi mūsų vadovu galite geriausiai apsaugoti savo privatumą, kad patenkintumėte jūsų poreikius.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map