Geriausi Vengrijos VPT

VengrijaVengrija yra palyginti maža šalis, esanti centrinėje Europoje. Joje gyvena beveik 10 milijonų žmonių. Galite rasti daug keliautojų į vietovę dėl skirtingų priežasčių. Nesvarbu, ar tai yra dėl istorinių priežasčių, ar dėl verslo galimybių, tai yra daugybė dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir nuveikti. Jei vykstate į Vengriją dėl verslo, atostogų ar kitų priežasčių, yra tikimybė, kad norėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Prieš tai darydami, pirmiausia siūlome naudoti VPN. Per akimirką pateiksime daugiau informacijos apie tai.


Geriausias Vengrijos VPT – Santrauka

Trumpai apžvelgsime 5 populiariausius Vengrijos VPT.

 1. „Cyberghost“
 2. „HMA Pro“ VPN
 3. Privatus interneto ryšys
 4. „IPVanish“
 5. „ExpressVPN“

Paskutiniame Vengrijos interneto greičio tyrime jis vertinamas labai aukštai. Kitaip tariant, jūs greičiausiai mėgausitės dideliu greičiu būdami šalyje. Tačiau tai taip pat gali atverti galimybes elektroniniams nusikaltėliams. Nors šalis gali jaustis senam pasauliu, galite lažintis, kad keli iš jų pasinaudos situacija. Kai naudojate VPN serverį, galite sukurti saugų ir užšifruotą ryšį. Tai padės apsaugoti jūsų duomenis

Antroji pagrįsta priežastis naudoti VPN būnant Vengrijoje yra susijusi su cenzūra ir geografiniais blokais. Remiantis 2017 m. Harvardo universiteto ataskaita, Vengrijoje socialinė žiniasklaida yra atrankinė cenzūra. Tačiau atrodo, kad tai yra vienintelės cenzūros formos, kurias galime rasti. Jei norite pasiekti medžiagą, kuri yra uždrausta, paprastai jums pasisektų, jei nenaudotumėte VPN. Kadangi galite gauti IP adresą kitame regione, galite sėkmingai išvengti socialinės žiniasklaidos apribojimų. Žiniasklaidos kompanijos gali blokuoti vartotojus matydami turinį ne tikslinėje srityje, tačiau vyriausybės gali padaryti tą patį, kad užblokuotų bet kurį asmenį šalies viduje.

Koks yra geriausias VPN Vengrijoje?

Siekdami nustatyti geriausių Vengrijos VPT sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • VPN teikėjai, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Didelis ir stabilus tinklas, padedantis pašalinti atsijungimus
 • VPN serveriai, kurie gerai veikė Vengrijoje.
 • Stiprus karinio laipsnio šifravimas padeda apsaugoti privatumą
 • Galimybė atblokuoti populiarias transliacijos paslaugas ir išvengti filtravimo
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių Vengrijos VPN paslaugų sąrašą:

1. „CyberGhost“

„CyberGhost“Remiantis: Rumunija | Serverių skaičius: 3 000+ | Serverio vietos: 80 | Vienalaikiai ryšiai: 7

 • Išskirtinis 12 mėnesių planas + 6 mėn. nemokamai – 2,75 USD per mėnesį (49,50 USD bendra kaina)
 • 6 mėnesių planas – 4,99 USD per mėnesį (29,94 USD bendros išlaidos)
 • 1 mėnesio planas – 11,99 USD per mėnesį

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda daugiausia dėmesio skiria vartotojų privatumo apsaugai. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Vengrijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn link Vengrijos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Budapešte. Prisijungėme prie ten esančio serverio ir gavome 119,05 Mbps greitį.

„CyberGhost Hungary“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Perskaitykite mūsų išsamią „CyberGhost“ VPN apžvalgą.

Apsilankykite „CyberGhost“

2. „HMA Pro“ VPN

HMA VPNRemiantis: JK | Serverių skaičius: 880+ | Serverio vietos: 280 | Vienalaikiai ryšiai: 5

 • 12 mėnesių planas – 6,99 USD per mėnesį (83,88 USD bendros išlaidos)
 • 6 mėnesių planas – 7,99 USD per mėnesį (bendros išlaidos 47,94 USD)
 • 1 mėnesio planas – 11,99 USD per mėnesį

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

Jei jūsų tikslas yra surasti daugiausiai serverių turinčią VPN, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia kai kuriuos VPN serverius Indonezijoje, įskaitant kelis serverius didžiuosiuose miestuose. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Budapešto. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 119,60 Mbps.

„HMA Hungary“ greičio testas

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 6,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją..

Perskaitykite mūsų išsamią HMA apžvalgą.

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

3. Privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto ryšysRemiantis: JAV | Serverių skaičius: 3 000+ | Serverio vietos: 52 | Vienalaikiai ryšiai: 5

 • Išskirtinis 24 mėnesių planas – 2,50 USD per mėnesį (59,95 USD bendros išlaidos)
 • 12 mėnesių planas – 3,25 USD per mėnesį (38,95 USD bendros išlaidos)
 • 1 mėnesio planas – 6,45 USD per mėnesį

Kaip vartotojas, asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia jums keletą skirtingų variantų. Anksčiau jūs turėjote nustatyti kiekvieno VPN serverio profilį. Dabar nesunku prisijungti prie bet kurio serverio 28 šalių tinkle. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų Budapešte, kad užtikrintumėte savo Vengrijos VPN ryšį.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA regione veikia gerai. Prisijungę prie Budapešto serverio, gavome 114,92 Mbps greitį.

„PIA Hungary“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Perskaitykite mūsų išsamią privačios interneto prieigos apžvalgą.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. „IPVanish“

„IPVanish“Remiantis: JAV | Serverių skaičius: 1,100+ | Serverio vietos: 89 | Vienalaikiai ryšiai: 10

 • Išskirtinis 12 mėnesių planas – 4,87 USD per mėnesį (visos išlaidos 58,49 USD)
 • 3 mėnesių planas – 6,74 USD per mėnesį (visos išlaidos 20,24 USD)
 • 1 mėnesio planas – 7,50 USD per mėnesį

Vengrija yra centrinėje vietoje, o daugelis tarnybų turi serverius regione. Žinoma, tai apima „IPVanish“. Galite tikėtis greito greičio keliose pasaulio vietose. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį turime naudoti būdami Vengrijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Rasite kelias serverio vietas visoje Azijoje. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių tose vietose, kurias minėjome aukščiau, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Budapešte ir nustatėme, kad greitis yra 85,09 Mbps.

„IPVanish Hungary“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija padengs jus kaip naują narį.

Perskaitykite mūsų išsamią „IPVanish“ apžvalgą.

Apsilankykite „IPVanish“

5. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“Remiantis: Britų Mergelių salos | Serverių skaičius: 2 000+ | Serverio vietos: 148 | Vienalaikiai ryšiai: 3

 • Išskirtinis 12 mėnesių planas + 3 mėn. nemokamai – 6,67 USD per mėnesį (99,95 USD bendra kaina)
 • 6 mėnesių planas – 9,99 USD per mėnesį (59,95 USD bendros išlaidos)
 • 1 mėnesio planas – 12,95 USD per mėnesį

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektuali DNS paslauga, padedanti atblokuoti prieigą prie nuostabaus geografiškai apriboto turinio. Ši paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto renginius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ir Kanados ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Europą, tada atidarykite Vengriją. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai Budapešte išbandėme serverį, greitis buvo 62,38 Mbps.

„ExpressVPN Hungary“ greičio testas

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Galite prijungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą (SmartDNS) su viena VPN sąskaita tik už 6,67 USD per mėnesį su metine prenumerata..

Perskaitykite mūsų išsamią „ExpressVPN“ apžvalgą.

Apsilankykite „ExpressVPN“

Jei norėtumėte pažvelgti į kitus teikėjus, nedvejodami apsižvalgykite mūsų svetainėje 10 geriausių VPN paslaugų skirtingoms galimybėms. Tačiau mes nemanome, kad to reikės. Mes pasirinkome savo pasirinkimą, palyginti su kitomis pagrindinėmis paslaugomis, atsižvelgiant į regionines vietas, greitį, kainą ir saugumą. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių gerą VPN serverių tinklą. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Nėra blogų variantų, todėl negalite suklysti dėl mūsų pasiūlymų. Jei planuojate transliuoti turinį ar net lankytis svetainėse, svarbu yra greitis. Tikimės, kad pasinaudoję mūsų vadovu galėsite priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map