VermontasVermontas yra JAV valstija, įsikūrusi Naujosios Anglijos regione. Apskaičiuota, kad joje gyvena 623 000 žmonių. Nepaisant nedidelio žmonių skaičiaus, jo tankis iš tikrųjų yra šiek tiek daugiau nei 67 žmonės už kvadratinę mylią. Yra keletas priežasčių, dėl kurių norėsite aplankyti valstiją, tačiau didžiausia iš jų greičiausiai yra puikus lauke ir laukiniai gyvūnai. Beje, greičiausiai turėsite naudoti ir VPN, ypač jei planuojate naudoti viešąjį „WiFi“. Apie tai trumpai paaiškiname. Pirmiausia pažvelkite į mūsų geriausių Vermonto VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Ši puiki istorinė valstybė turi daug ką pamatyti ir nuveikti. Tačiau rami atmosfera ir nuostabūs peizažai gali suvilioti klaidingą saugumo jausmą. Tai mums parodo pirmą priežastį, kai Vermonte naudojamės VPN, kad apsaugotume jūsų privatumą. Nors vyriausybė neprižiūri atsitiktinių žmonių, tačiau tai daro kibernetiniai nusikaltėliai. Jie beveik visada pasinaudos proga pavogti nieko neįtariančių vartotojų asmeninius duomenis. Sprendimas yra prisijungti prie VPN serverio. Tai darydami sukuriate užšifruotą ryšį, dėl kurio daug sunkiau gauti jūsų neskelbtiną informaciją.

Kita priežastis, kodėl būdama tokioje būsenoje naudojate VPN, yra padėti jums apeiti sporto užkardas ir užkardas. Valstijoje yra 21 kolegija, o kai kurios iš jų gyvuoja jau 200 ar daugiau metų. Tai apima Castleton universitetas, Vermonto universitetas, Middlebury koledžas, Norwich universitetas ir dar daugiau. Jei esate vienos iš šių mokyklų miestelyje ar norite žiūrėti sportą, didelė tikimybė, kad būsite užblokuotas. Svarbiausia yra prisijungti prie serverio kitoje vietoje. Tai suklaidins blokuojančią programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur.

Koks yra geriausias Vermonto VPT?

Veiksniai, kuriuos naudosime geriausiai atsakydami į šį klausimą, yra įvairių veiksnių derinys. Kadangi abu dalykai yra svarbūs, mes naudosime šiuos kriterijus, kad geriausiai nustatytume geriausią Vermonto VPT.

  • Galimybė apeiti ugniasienes, sporto užtemimus ir geografinius apribojimus, kurie padės jums būnant valstybėje
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  • Karinis laipsnis, stiprus šifravimas, padedantis apsaugoti jūsų privatumą Vermonto grožyje
  • Serveriai, kurie gerai veikia Vermonto regione atliekant greičio testus
  • Griežta nesiūloma žurnalų politika
  • Dideli ir stabilūs tinklai, padėsiantys pašalinti nutrūkusias jungtis

Dabar pažvelkime į keletą geriausių Vermonto VPT.

1. Geriausias Vermonto VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Vermont“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Niujorką (artimiausią vietą). Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prijungėme prie serverio Niujorke ir išbandėme prie Burlingtono. Jo greitis buvo 121,97 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Vermonto VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Vermonte.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Vermont“ greičio testas

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Niujorke ir išbandėme greitį iki Burlingtono. Atsisiuntimo greitis buvo 126.30 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

3. Geriausias Vermonto VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Vermont“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Niujorke (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Niujorko ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas Niujorko serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Niujorke. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį prie Burlingtono. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 28,08 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Aukščiau pastebėsite keletą variantų, kuriuos galite naudoti būdami Vermonte. Tikimės, kad mes dabar jums parodėme, kodėl tai svarbu. Tiems, kurie norėtų kitų variantų, galite pasižvalgyti po mūsų 10 geriausių VPN sąrašų. Jie visi veiks gerai, tačiau mes pasirinkome, remdamiesi daugybe veiksnių, kad optimizuotume juos Vermontui. Nesvarbu, kokie jūsų planai, būdami ten, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite geriausiu būdu apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me