Geriausi Viskonsino VPT

ViskonsinasViskonsinas yra valstija, esanti šiaurinėje ir centrinėje JAV dalyje. Apskaičiuota, kad 5,8 mln. Žmonių. Žmonės lankosi šioje puikioje valstybėje dėl daugybės skirtingų priežasčių. Tai apima lauką, maistą, verslo galimybes ir dar daugiau. Jei planuojate būti vienu iš lankytojų, turėsite būtinai naudoti VPN, kai naudojatės viešuoju „WiFi“. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą oro uoste, viešbutyje, restorane ar kitur. Čia yra keletas geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Viskonsine.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„Surfshark“3,49 USD„Surfshark“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Viskonsinas dažnai vadinamas sūrio kraštu. Yra žinoma daug dalykų, tačiau, laimei, vienas iš jų nėra stebėjimas. Kadangi Viskonsinas yra JAV valstija, vyriausybė neprižiūri beatodairiškai. Vis dėlto tai nereiškia, kad esate saugūs. Naudodamiesi VPN, galite sukurti saugų ir užšifruotą ryšį. Tai reiškia, kad jei nevyriausybiniai subjektai bandys jus stebėti, jums tai padaryti bus daug sunkiau,

Naudoti VPN dėl antrosios priežasties taip pat iš tikrųjų gerai. Tai padės jums išvengti geografinių apribojimų, užkardų ir sporto užtemimų. Kaip ir anksčiau, prisijungsite prie VPN serverio, tačiau šį kartą serverį naudosite kitoje srityje. Tokiu būdu jūs galite žiūrėti turinį taip, kaip įprastai.

Koks yra geriausias Viskonsino VPT?

Galite tikėtis pamatyti daug puikių dalykų Viskonsine. Nors jums nereikėtų jaudintis dėl vyriausybės stebėjimo, pirmiausia sutelksime dėmesį į atblokavimo veiksnius, kad padėtume mums nustatyti geriausią Viskonsino VPT..

 • Teikėjai, turintys VPN serverius, kurie gerai veikia Viskonsino regione
 • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus ir ugniasienes, būnant rajone
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Aukštas tinklo stabilumas padės išvengti ryšio problemų
 • Teikėjai, kuriems taikoma griežta jokių žurnalų politika
 • Stiprus karinio lygio šifravimas, užtikrinantis vartotojo privatumą

O dabar atidžiai apžvelkite keletą geriausių Viskonsino VPT.

1. Geriausias Viskonsino VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai išbandėme serverį Čikagoje, Ilinojaus valstijoje ir bandėme greitį iki Milvokio, Madisono ir Green Bay. Našumas buvo puikus, spartai nuo 103 Mbps iki 116 Mbps.

„ExpressVPN Viskonsino“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Gaukite „ExpressVPN“

2. Geriausias Viskonsino VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje (artimiausiame regione). Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį, esantį Čikagoje, Ilinojaus valstijoje, ir išbandėme greitį iki Milvokio, Madisono ir Green Bay. Atsisiuntimo greitis buvo nuo 106 Mbps iki 126 Mbps.

Viskonsino „NordVPN“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Viskonsino VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Čikagoje (nes jis yra arčiausias). Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Milvokyje, Madisone ir Green Bay. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo nuo 102 Mbps iki 109 Mbps.

„CyberGhost Viskonsino“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias Viskonsino VPT: „PureVPN“

PureVPN

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

Kadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje, Ilinojaus valstijoje, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys Čikagoje. Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį Milvokyje, Madisone ir Green Bay. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo nuo 40 Mbps iki 74 Mbps.

„PureVPN Viskonsino“ greičio testas

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 74%, nes paslauga ir toliau auga. Galite užsiregistruoti neribotam VPN ir pasiekti visas jų serverių vietas nuo vos 2,88 USD per mėnesį.

Apsilankykite „PureVPN“

5. Geriausias Viskonsino VPT: „Surfshark“

„Surfshark“

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda visą laiką plečiasi ir prideda vietovių bei daug dėmesio skiria kainų nustatymui ir privatumui. Jis taip pat turi švilpukus ir varpelius, kurių galite tikėtis naudodamiesi didesnėmis paslaugomis

Turėdami daugiau nei 500 serverių 50 šalių, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“, jie turi daugybę galimybių mėgautis savo teikiamomis paslaugomis. Jūs netgi turite galimybę žiūrėti kai kurias paslaugas, teikiamas keliuose regionuose. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti privačiai, apsaugoti „WiFi“ srautą, „torrent“ anonimiškai ir dar daugiau, kai pasirenkate serverį.

Savo bandymams Viskonsine norėjome pasirinkti serverį, esantį Čikagoje. Prisijungę tiesiog ieškokite Čikagos paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie ten esančio serverio. Prisijungėme prie serverio Čikagoje ir išbandėme greitį į Milvokį, Madisoną ir Green Bay. Rezultatai svyravo nuo 42 Mbps iki 68 Mbps.

Viskonsino „Surfshark“ greičio testas

Dėl pinigų ir funkcijų „Surfshark“ yra geras pasirinkimas tiems, kuriems nebūtinai reikalingas labai spartus ryšys. Viskas paprasta naudoti ir neturėtumėte kilti problemų. Galite užsisakyti neribotą sąskaitą neribotais prietaisais ir būti tikri, nes „Surfshark“ suteikia 30 dienų pinigų negavimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

Kaip matote aukščiau, yra keletas puikių VPN variantų, kuriuos galite naudoti būdami Viskonsine. Aišku, galite pastebėti to pranašumus. Iki šiol mes tikimės, kad jums parodėme, kodėl tai svarbu. Jei norite daugiau galimybių, nedvejodami pažvelkite į mūsų 10 geriausių VPN sąrašų. Visi šie pasirinkimai bus sėkmingi. turėtų veikti gerai, tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes optimizavome savo pasirinkimą Viskonsine. Nesvarbu, ką ten planuojate daryti, VPN apsauga yra gera idėja. Naudodamiesi mūsų vadovu galite apsaugoti savo privatumą ir priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map