Filmas „Visą gyvenimą“„A + E Networks“ paskelbė, kad „Life. Virš viršuje reiškia, kad programavimas iš stoties yra atliekamas savarankiškai, o jo nekontroliuoja kabelinė ar palydovinė įmonė. Gyvenimo trukmė yra paskutinis populiarių stočių skubėjimo kanalas, skirtas patenkinti asmenų grupę, kurią pramonė vadina laidų pjaustytuvais. Šiais 30-mečio filmų kūrimo metais LMC siūlys daugiau nei 30 filmų, atnaujinamų kas savaitę. Kaip ir su kitomis paslaugomis, šis kanalas bus neprieinamas JAV ir teritorijose, tačiau jį galite žiūrėti bet kur su VPN.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Čia yra šios naujos transliacijos paslaugos savybių sąrašas.

  • komercinis nemokamas
  • nauji filmai pridedami kas savaitę
  • 3,99 USD per mėnesį po vienos savaitės nemokamo bandomojo laikotarpio
  • nereikia kabelio ar palydovo prenumeratos.

LMC turi keletą skirtumų, kurie kai kuriems gali būti svarbūs. Vienam klubas, skirtingai nei jo konkurentai, nesiūlo linijinio pašaro. Taigi, jei norėtumėte pamatyti filmą tuo metu, kai jis rodomas, jūs iš tikrųjų turėtumėte jį žiūrėti per televizorių. Antrasis skirtumas yra turimų platformų atžvilgiu. „Lifetime Movie Club“ šiuo metu galima tik „iPhone“, „iPad“ ir „iPod Touch“. Šiuo metu nėra paminėta apie kitas platformas, tačiau „Apple“ išskirtinumas gali būti tik laikinas, kaip buvo HBO.

Geras paslaugos taškas yra nemokamas komercinis statusas. Kai kurios kitos šiandien rinkoje siūlomos OTT paslaugos transliuoja turinį periodiškai. Beje, tos pačios stotys taip pat transliuoja tiesioginį turinį. Galbūt nepasiūlydami tiesioginio srautinio perdavimo pasirinkimo, jie gali pasirinkti neturėti reklamos.

Jei negalite pakankamai pasiruošti TV filmų ir norite žiūrėti tokius filmus kaip „Gėlės palėpėje“, „Coco Chanel“, „Mergina kaip aš“: „Gwen Araujo istorija“, „Kelionė į gailestingumą“, „Per jauna, kad tuoktųsi“ ir Aušros Anna, tai paslauga jums.

Nenuostabu, kad LMC yra prieinamas tik JAV ir JAV teritorijose. Tai reiškia, jei planuojate keliauti už JAV ribų arba jei gyvenate ne JAV, jums nebus uždrausta naudotis be VPN. Toks blokavimas vadinamas geografiniu blokavimu. Geografinis blokavimas atliekamas kaip būdas apriboti patekimą į tam tikrą geografinę vietovę dėl sutartinių licencijavimo teisių.

Tačiau naudodami VPN galėtumėte atblokuoti šią paslaugą. VPT paslauga galėtų padėti dviem skirtingais būdais. Pirmasis būdas yra atblokuoti turinį, o antrasis – naršymo saugumo padidinimas naudojant šifravimą. Kai pasirinksite gerą VPN įmonę, kitas jūsų žingsnis būtų atsisiųsti klientą. Po to jūs išsirinksite šalį, kurią norite naudoti. LMC atveju pasirinksite bet kurį JAV serverį ir spustelėkite jungimo piktogramą. Šiuo atveju rekomenduojame naudoti „ExpressVPN“. „ExpressVPN“ turi greitą tinklą JAV, ir jūs galėtumėte lengvai perduoti LMC naudodamiesi juo.

Tas pats būtų ir tuo atveju, jei norite naudotis bet kuria iš kitų populiarių transliacijos paslaugų, pavyzdžiui, „Netflix“. Galite prisijungti prie bet kurio norimo „Netflix“ regiono, taip pat turėti prieigą prie turinio, kurio negalima pasiekti ten, kur esate. Kodėl turėtumėte praleisti skirtingą turinį vien dėl geografinio blokavimo?

VPN paslaugos siūlo šifravimą. Nors jums gali kilti pagunda žiūrėti be saugumo, mes to nerekomenduojame. Visur pasisukdami girdite apie tai, kaip žmonės pavogė asmens duomenis. „ExpressVPN“ nevykdo naršymo istorijos žurnalų, todėl nereikia jaudintis dėl šios dalies. Iš tiesų geriausias būdas apsaugoti savo asmeninius duomenis yra šifravimas, kurį suteiktų VPN paslauga.

1. Geriausias viso gyvenimo kino klubo VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias viso gyvenimo kino klubo VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias viso gyvenimo kino klubo VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias viso gyvenimo kino klubo VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias viso gyvenimo kino klubo VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Šias VPN paslaugas pasirinkome dėl įvairių priežasčių, įskaitant greitį, prieinamumą, patikimumą ir saugumą. Turėdami galimybę pasirinkti, turėtumėte galėti pasiekti bet kokį savo mintį, tačiau nedvejodami peržvelkite mūsų 10 geriausiųjų sąrašas papildomų galimybių.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me